Přejít na výpis diskuzí

Zora Hejdová

OSOBNOST 23.4.2010 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mavas

    :-)

    Zorka je kocka,mlada a talentovana moderatorka :-)
    • Snad jen to druhé podle občanky- zbytek zdaleka ne!
  • zorka

    zorko, jsi moc hezká a milá holka ,líbíš se mi! *14*
  • Pekna kocka
  • prádlo

    líbí se mi tvé tělo,chtěl bych tě svlékat a nebo tě aspon vidět v prádle kdyžtak pošli nějakou pěknou fotku *4*
  • Zorka je moc hezká dívka, ale její mluvený projev je špatný. Hovoří totiž příliž rychle - tzv. "Drmolí" až na hranici srozumitelnosti. Měla by mluvit trochu pomaleji. Jinak se mi moc líbí a její vystupování na obrazovce je solidní a neumělkované.
  • Ahoj Zorko jseš skvělá mám tě ráda :)
  • To je neskonale nesympatická paní!!!Hlavně její moderování na Evropě 2 se nedá poslouchat - vona mluvý helé, jak jý zobák narost výýď, asi jen pro pražskej vokruh,takže nezbejvá než přepnóut výď, jinak ti to urve ušý, výď !
    Proč nemluví normálně česky jako všichni na celostátních stanicích????!!!
    • Buďto seš hluchej nebo sis spletl rádio.
      • Hluchej *1*
      • Nespletl, je to bohužel tak, ale není to jen její problém, je to asi image celé stanice Frekvence 1. Všichni moderátoři mluví s pražskými koncovkami, což nemusí být lidem z ostatních regionů příjemné.Neslyšela jsem na žádné jiné stanici vnucovat regionální přízvuk do éteru pro celostátní vysílání. Takže asi tak.
  • Ahoj Zori potvrdíš mi prosím žádost na facebooku *3*
  • to CB: co to píšeš za kraviny?.Zorka blbá rozhodně neni.Poslechni si jí někdy.A hlavně neznáš jí osobně.
  • Chtěl bych tě moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit