Přejít na výpis diskuzí

Zora Hejdová

OSOBNOST 23.4.2010 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co napsat... Pip*a českého šoubyznysu, která podlehla lákavé iluzi vlastní krásy a dokonalosti. Zcestné řeči o "nejkrásnějším páru" jsou pak už jenom vtipnou pohádkou pro děti před spaním. Ještě chci dodat pro všechny, co tohle čtou – všichni jste krásní. Zorka ani její ogar rozhodně nemají patent na krásu ani dokonalost. Jsou úplně obyčejní. Stejně jako ostatní lidi kolem nich.
  • Zorko ja som sa narodila 2.7.2003
  • Nevím,ale nemusím ji. Přijde mi taková paní dokonalá. Jejího manžela nemusím,má hnusný hlas a k ní se stylově hodí,ale vypadají jako brácha s mladší ségrou,tak asi proto se mi na ně nehezký dívá...Divné co?? *7*
  • Kdyby proběhla soutěž o nejkrásnější pár bezkonkurenčně by vyhráli jsou krásní a sympatičtí mám je moc ráda. ❤
  • Kdyz Zorka s Mirou uvadeji snidani mam od rana dobrou naladu jsou nadherni a uzasni❤
  • Ahoj jsem z Plzně a Zorku už dlouho znám i z TV a myslím si že je dobrá a rozumí své práci farním jí.
  • Kdyby byla hloupá, nepokoušel a by se o studium na ZČU jazyky (aj a fj) pro komerční praxi 2011/2012, jenže pak jí přišla nabídka z E2 a rozjela se jí snová kariéra, znám jí osobně že společných přednášek
  • Zorka a Mirek jsou nejhezčí pár naseho showbyznyysuJsou mladí krásní a pohoda a sympatie z nich přímo salaji.Dva uzasni mladi lidé ☺
  • Zorka je prostě nejlepší vy kdo o ní píšete hnusný věci táhněte někam!!!
  • Je to super moderátorka. Zkrátka nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit