Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Belohorcová

OSOBNOST31.12.2006 0:58
39 příspěvků

Zuzana Belohorcová se narodila 24.2.1976 ve slovenské Žilině. Vystudovala bratislavskou Státní konzervatoř (obor operní zpěv a hra na klavír). Na Slovensku nejprve pracovala jako hlasatelka a moderátorka počasí. Také uváděla soutěžní hru Keno. Nejvíce se však proslavila tříletým moderováním lechtivého pořadu LASKANIE v TV Markiza a posléze moderováním podobného pořadu na TV Nova, PEŘÍČKO. Od 30. srpna 2004 uvádí dvouhodinovou talkshow Zuzanight na rádiu Evropa 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Zuzana Belohorcová je kočka a sexica
  • Zuzana je pekna
  • Zuzko,
    všechno nejlepší k narozeninám! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zuzko jsi sexi
  • zuzka

ahoj Zuzka ja viem ,ze si very busy,,ale pocuj rada by som sa s tebou stretla hlavne z toho dovodu,ze sa strasne podobame neverile by si ako...ja pochadzam z Martina ,ale zijem v Malackach ,,,chcela bz som s tebou nafotit nejake foto ,,len pre zaujimavost,,,k titulu ,,ze kazdy ma na svete dvojnika.Tu je moje t,c,0917611996,,,som normalna baba kt.dlho zila v zahranici a mam 7mesacneho synceka...ked,budes mat zaujem ozvi sa,,,ak nie ,,,prepac za trufalost.Lenka
  • krásná

Zuzce to slusi nejvic kdyz je uplne minimalne nalicena,ma fakt uzasnou tvar.A navic je to skvela zenska,ktera si na nic nehraje *4*
  • Facebook profil od Zuzy Belohorcové

Ahoj, našel jsem Facebook profil od Zuzy!
    Přidala si mě do přátel ihned, tak neváhejte:)

adresa profilu je:
    http://www.facebook.com/editac count.php?networks#!/?ref=logo
    • Re: Facebook profil od Zuzy Belohorcové

Tady teda, sorry:)
      http://www.facebook.com/?r ef=logo#!/profile.php?id=1000014378 11855
  • beast

blee

zas takova kocicka to teda neni znam nejmin stovku hezcich
  • narozeniny

Milá Zuzko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Ignorant bitch

Fakt bych rad vedel jak by se ti libilo kdyby ti nekdo prejel tu tvoji Salmu, vyfotil jsi ji a pak to poslal do bulvaru. Mas respekt k necemu jinymu nez k tem tvym, stupidnim, povrchnim zalibam? Well you don't obviously. CANNOT WAIT for people like you just disappear of the face of the planet. You are USELESS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit