Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Belohorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Facebook profil od Zuzy Belohorcové

    Ahoj, našel jsem Facebook profil od Zuzy!
    Přidala si mě do přátel ihned, tak neváhejte:)

    adresa profilu je:
    http://www.facebook.com/editac count.php?networks#!/?ref=logo
    • Re: Facebook profil od Zuzy Belohorcové

      Tady teda, sorry:)
      http://www.facebook.com/?r ef=logo#!/profile.php?id=1000014378 11855
  • beast

    blee

    zas takova kocicka to teda neni znam nejmin stovku hezcich
  • narozeniny

    Milá Zuzko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Ignorant bitch

    Fakt bych rad vedel jak by se ti libilo kdyby ti nekdo prejel tu tvoji Salmu, vyfotil jsi ji a pak to poslal do bulvaru. Mas respekt k necemu jinymu nez k tem tvym, stupidnim, povrchnim zalibam? Well you don't obviously. CANNOT WAIT for people like you just disappear of the face of the planet. You are USELESS.
  • Zuzka je fajn

    Zuzka je fajn, krásná, inteligentní, moc moc sympatická, vždycky si s ní ráda přečtu nějaký rozhovor nebo video. A s Vlastíkem jim to moc sluší.
    Přeji jim krásné zdravé bábatko a jen to nejlepší.
  • je v poho

    jednou když jme byli s rodinou na dovolené v Maďarsku tak jsem měla to štěstí ji potkat v jednom mega aquaparku *3* . Koupala a opalovala se tam nahoře bez a vůbec nemá svěšená prsa!!! Fakt nechápu proč jí takhle pomlouváte dyť je to uplně normální ženská!!! *3*
  • pre zakomplexovane "nadhery"

    pre vsetky zakomplexovane pipky, ktore napisu nieco co ani nie je a(Zuzka je nahodou velmi pekna kocka, prajem jej aby bola stastna,)neviem preco nedokazu pochopit niektore baby ze mozu byt od nich krajsie, respektivne to vedia pochopit,len radsej budu utocit ze to alebo hento......
    mne nerobi problem povedat ze tak toto je fakt pekna baba......
    a co sa tyka Zuzuny tak som ju raz videla na pumpe, a posobila na mna velmi jemným a prijemnym vzhladom..... *3*
    • Re: pre zakomplexovane

      Ano je fakt, že oni ji závidí a neunesou to, proto na ni hází špínu. Ale Zuzana si z toho určitě nic nedělá :-) *3*
  • jste slepí?

    To už fakt nikdo nemá vkus?Co se vám líbí na tuctový peroxidový bloncce s vytrhanym nakreslenym obočím a visacíma prsama?Vždyť je tak kýčovitá.
    • práveže je hrozne sexi
  • Extra třída

    Zuzka je nejkrásnější modelka na světě má krásnou tvář,božské tělo a fantastické nohy.zbožnuji tu neuvěřitelnou ženu *14* *14* *14* *14*
  • Slovenka?

    Nech je Zuzana aká chce,niekam to dotiahla akurát čo sa mi na nej nepáči je to,že sa pokúša v nemenovanej relácii mluvit a to jej moc nejde tak by som jej chcela odkázať nech zostane tým kým sa narodila a to hrdá slovenka....ja som tiež slovenka žijúca v Čechách ale mluvit ma ani nenapadne!naše jazyky sú si dosť podobné tak neviem prečo sa meniť... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit