Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Belohorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zuzka

    Zuzko jsi nejlepší, potkat Tě někde tak tě pozvu na skleničku.
  • To Suzan

    I love you ... I wish you to be happy. AF *3*
  • nejlepší !!!
  • Bezva ženská

    Měl jsem tu čest s ní strávit chvilku a proto moc nevěřím tomu co se tu píše. na mě působila, jako téměř dokonalá ženská, bezva jsem si s ní rozuměl a k tomu je nádherná. *14*
  • ulala

    SI SEXI ZUZKA *14* !!!
  • Zuzana

    Zuza moderuje, keca v Big Brohter late night (Velky Bratr bez cenzury) na TV Markiza.
  • Pre vsetkych ludi z CR

    Toto je prvy krat, co sa zapajam do diskusie na nete, ale neda mi to. My sme Zuzku na Slovensku tiez postupne spoznavali a verte mi, je nas tu len 5mil. Slovakov, takze kazdy o kazdom vieme. Hlavne my tu v Bratislave. A kedze nepatrim medzi ludi, ktori zavidia uspech druhym, mozno preto, lebo som jeden z nich, nepisem to, lebo Zuzana medzi tych uspesnych patri. Ale cesta, akou to dosahuje je typicka pre "zlatokopky". Nemam jej to za zle, ani Vam v Cechach nechcem brat iluzie. Jej vyhlasenia su plne marketingu a naucenych fraz. Ale musite na to prist sami a zas klobuk dole, ako to Zuzana robi... Lebo len o malo dievcat, ktorym vyhovuje byt milenkou a mat z toho financny ci iny prospech, mozeme povedat, ze ma charizmu. Ale verte mi, ze na tie veci musia mat tieto dievcata zaludok... A Zuzana to robi ozaj profesionalne...
  • pro zuzku

    zuzko si kočka
  • chci zuzku
  • Zuzka skončila;-(

    Zuzka byla moje moooc oblíbená moderátorka-na E2... dneska bohužel skončila a já jsem strašně smutná. Před týdnem a měsíc před tím jsem se s ní viděla a chtěla se vyfotit, ale nakonec jsem měla trému, nevím ona je taková moc dokonalá na pohled... Mám jí ráda hlavně kvůli E2, ale je to sympaťanda... Dokonce jsem jí v jedné soutěži pozvala na rande, ne že bych byla na holky, ale jsem prostě její fanynka... Moc by mě zajímalo co bude s ní dál... Ach jo, mě to tak mrzí. Zuzko jsi skvělá... Libuška*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit