Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Dřízhalová

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem to uslyšela v televizi a nevěřím vlastním uším. Včera jsem jí viděla v Ordinaci v růžové zahradě a dneska už není. Neuvěřitelné, nemám slov, je to hrozná rána.
  • To je hrůza! Ona hrála tak přirozeně a dobře. Upřímnou soustrast rodině *13*
  • To jsem ani nevěděl,že byla původně Nováková,já myslel,že je Dřízhalová odjakživa
  • leamike
    *13* Smrti, proč si vybíráš takové lidi, kteří si to nezaslouží ?.. Odpočívej v pokoji.
  • Dobrý den, Zuzku jsem měla moc ráda. Dobrá herečka a z obrazovky na mě působila jako milý, hodný a upřímný člověk. Je mi to moc líto..........
  • Upřímnou soustrast celé rodině, je to strašné takhle mladý člověk....
  • uprimnou soustrast
  • Velmi smutná zpráva, věřila jsem,že je už v pořádku a zdravá. Byla milá, sympatická,hezká mladá paní, moc je mi to líto, je jí velká škoda!! Přála jsem jí,zdraví, mimčo a šťastný život!
  • Je nám to velice líto a mrzí nás to taková mladičká a šikovná holčina....Upřímnou soustrast ronině a blízkým *13*
  • byla člověkem krásným na pohled ,ale i zevnitř.je jí obrovská škoda.byla to čistá duše.takových lidí je obrovská škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit