Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Dřízhalová

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zuzana mně tady moc chybí ! Byla velmi sympatická. Dlouho bojovala s těžkou nemocí, ale bohužel ...
  • http://www.osobnosti.cz/wolfgang-amadeus-mozart.php
    Jako Mozart, taky se moc dlouho nedožila.
  • No je mi z toho zle. V zivote me nenapadlo, ze tak sympatacka holka je smrtelna stejne jako ja a jiz je na druhem brehu. Skoda a no comment! Bilas Slatinice
  • Je to 3 roky co odešla. Musela to být moc milá holka a neskutečně pozitivní člověk. Je jí velká škoda
  • Nečekala bych, že se mě tak dotkne, že zemřela Zuzana Dřízhalová. Byla to sympatická herečka a velký člověk. Takoví lidé by neměli umírat...
  • je smutné, že paní Dřízhalová umřela...musela to být hodná ženská (to byla vlastně už od pohledu)...z zní vyzařoval optimismus, klid a vyrovnanost, ochota pomáhat, no prostě samá pozitivní energie...věřím, že se po smrti člověk dostane "někam" na to místo, kde odpočívá a věřím i v další život....doufám, že ten bude mít dlouhý a mnohem lepší a že bude zdravá a šťastná, zaslouží si to. *14* *14*
    PS: jojo, kéž by takových lidí bylo víc, to by byl ten svět hned hezčí.
  • Velmi mi mrzí, že paní Marcela odešla tak brzo, byla to moc dobrá herečka, ať odpočívá v pokoji.
    • paní Dřízhalová se nejmenovala Marcela, ale Zuzana *5*
  • škoda jí.. :'( byla to dobrá.. přímo až skvělá herečka..! :(
  • je smutné,když člověk zemře,je tragické a kruté ,když je to v mladém věku,jako byla ona-nejvíce mi imponovala jako Eliška v Nemocnici...čest její památce!!!
  • Ta zpráva mi vyrazila dech...smrt patří k životu, ale spravedlivá není... moc mě to mrzí...měla - mám - Vás jako herečku moc ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit