Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Jandová

OSOBNOST 16.3.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Zuzana Jandová

    Tak teď nevím, cos myslel tím, že Táňa je malá...myslím, že měří nějakých 176 cm - což teda rozhodně málo není. o tom, že je asi tak 100x hezčí v obličeji nemůže být ani řeč. A taky si myslím, že Bučková je rozhodně hezčí - podívej se na fotky Jandové, které nejsou nijak graficky upravené - na nich vypadá jako úplně obyčejná nezajímavá holka...
  • S pritelem

    S pritelem Tomasem ji to moc slusi.Hodi se k sobe a lasku jim silene preju. *14* Zaslouzi si ji a doufam ze se po case vezmou.Zuzka je nejkrasnejsi miss CR! At zustane s pritelem navzdy!
  • Re: Re: Re: Zuzana Jandová

    nesouhlasim každý má trochu jiný vkus a že se někomu líbí víc lolitka eliška než zuzana už je jeho věc mě se nelíbí ani jedna *3*
  • je to naše femme fatale

    Přidávám se k názoru, že je to jedna z nejkrásnějších žen, co kdy náš šoubyznys objevil !
  • Re: Re: Zuzana Jandová

    Zuzana je mnohem hezčí než Eliška. Táňa je malá a Sokolová je kůň. Zuzana je fakt nejkrásnější !
  • Re: Zuzana Jandová

    Já musím souhlasit, postavu má dobrou, ale to je tak všechno...taky mi přijde docela ošklivá. jo a opravdu to není tím, že bych jí záviděla *4* pokud bych měla někomu závidět, tak je to Táňa Kuchařová, Katka Sokolová, Eliška Bučková...s něma se Z.Jandová nemůže vůbec srovnávat...
  • Zuzana Jandová

    Tak já musím říct jen jedno.Nechápu co je na ní hezkýho.Vůbec se mi nelíbí.Já bych spíš řekla,že je nejošklivější miss co kdy byla.
  • jsi nejkrásnější na světě

    ZUZANO JANDOVÁ, SDĚLUJI TI, ŽE JSI NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ ! ALE TY BYS TO UŽ MĚLA VĚDĚT, SNAD DOMA MÁTE ZRCADLO, NE ?! JSI NÁDHERNÁ !!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    nevim proc ale me se v obliceji vubec nelibi nni to muj typ
  • Zuzanka

    Ou Zuzanka..strašně krásná a moc milá holčina..Držím palečky *14* ...
  • Re: Re: ajulinek

    Řekl si to úžasně! *3*
  • lamerienda

    Re: Re: super

    Mně přijde Eliška jako netopejr *1*
  • lamerienda

    MISS WORLD

    Doufám, že se dostane aspoň do 3ky na Miss world !
  • lamerienda

    Re: ajulinek

    Eliška je lolitka, ta se líbí maximálně malejm holkám jako vzor a taky oněm "pánům na mladší" Zuzana je femme fatale , není prvoplánově krásná, je celkově velkolepá a dokonalá. O tom hovoří taky její úspěchy.
  • Re: ajulinek

    Možná namyšlená, ale když chceš soudit, tak piš aspoň normální písmena místo pLostě atd...
  • *-*

    Nejlepší nejkrásnější!***
  • ajulilinkaaa

    ajulinek

    jako o hodne hezci je eliska a vzdycky bude ty vubes nejsi hezka a hrajses si na ja nwm co....ploste takova namyslela holka..
  • Re: No...

    To s tím sekáčem je blbé že to řekla... Ale... Mám spoustu přátel, kteří jsou na tom finančně hůř než já (neříkám, že jsem bohatá) a taky by si nikdy nic nekoupili ze sekáče. A mě je to prostě fuk. A ti lidi, kteří to říkají jsou jinak úžasní. Prostě jenom mají na tohle jiný názor. To takhle nemůžeš brát... I kdyby. TAky ti už někdy vyletělo z pusy něco co ti pak bylo líto? :-)
  • Sympatická

    Když to vyhrála, tak jsem si říkala... No hrůza!! Teď z odstupem času musím říct, že je to jedna z nejkrásnějších Missek, které tady byly... Má úžasné charisma... Je mi fuk odkud je! Je to sympaťanda a nekoukám na to, kde bydlí...A jestli je taková nebo taková? Vždycky se najde někdo, kdo bude říkat, že je namyšlená a zase někdo, kdo bude říkat, že je úžasná!! Mě je to jedno. Moje kámoška to není... :)
  • Re: NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SWĚTĚ

    ony sou pěkné obě...a nedá se srovnávat která je hezčí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit