Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Jandová

OSOBNOST 16.3.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sympatická holka

    musím se přiznat, že když Zuzana vyhrála, tak se mi nelíbila. Ale viděla jsem s ní pár rozhovorů a něčím mě okouzlila. A sem tam podle toho jak se zatváří mi připomíná Natalii Oreiro *1* jen má teda o asi 20cm víc *1*
  • Re: NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SWĚTĚ

    jak pro koho kámo!
  • Re: super

    každý má jiný názor na krásu a mě se víc líbí eliška zuzana mi příde jako babochlap
  • Zuzka

    Prestante s těmi blbostmi že je namyšlená atd,,,páč to není vůbec pravda...Ona,A kuchařová jsou nej.Miss ČR... ;) *3* *14*
  • Re: hmmm

    Dobře jsi jí to nandal...co taky jiného říct dvacetileté,přííííšerně namyšlené a hloupé, zlé....vlastně skoro NELIDSKÉ ( viď??) holce,která vydělá během dne to,co ty za 3 měsíce....je pipka...správně!!!! *7* ...dobrý jsi kluku,jen co je pravda *5*
  • hmmm

    namyslena pipka a ze by byla kunda se rict taky neda i na ulici vidam lepsi nez je ona.. *9* a na miss world? vypadne mezi prvnima...nejlepsi je jak ji noviny sdeli e je njlip placena modelka a ona odpovi..ooh vazne? no boze Zuzankko nemusis ze sebe delat pipku ty uz jsi *5*
  • bomba

    Dnes je to prý nejžádanější modelka v naší republice. A není čemu se divit. Ona je opravdu BOMBASTICKÁ
  • super

    Zuzana je snad jedna z nejkrásnějších missek, jaké kdy Zapletalovu soutěž vyhrály, má takový nádech, prostě osobnost, je sama sebou, to si mi líbí a umí "v tom chodit", je to prostě velká dáma narozdíl od písklete Elišky, která prohralušuje, že je bezproblémová-pěkně lže, problémy má každý:-)
  • namyslena

    jako krasna je....a rozhodne hezci nez buckova,ale stejne si myslim,ze je namyslena... *5*
  • .

    DOKONALÝ ČLOVĚK ! NEJHEZŠÍ MISS VŠECH DOB
  • nejkrásnější

    Je to nejkrásnější žena na světě ! Bezpochyb !
  • Re: No...

    Hele zakomlexovanej ňoumo...jseš prostě jenom hloupej...to tě omlouvá...
    Ale stejně říkám.............CHCÍPNI!!!
  • super

    Jinak Zuzka je velmi krásná žena, myslím, že má šanci na Miss World !
  • Re: No...

    No ale když srovnáš s Bučkovou, tak ta Bučková vypouští ještě větší kecy.Docela zavařila policajtům a říká že homosexuálové a lesby skoro nejsou lidi.To je mnohem horší než kecy Jandové s šatama..
  • No...

    ...znám takových holek dost.Jen se nesraly na žádný casting.A kdyz tak z těch interwiew procitam co vypustila za kecy tak se mi zdá že stejně jak je hezká tak je to kráva vymaštěná.Nicka trapná!Pry v sekáči bych si nic nekoupila.ale nemusim mít triko za 20 000!Až se ji přestane dařit tak nebude mít ani na ten sekáč,blbka pitomá.
  • NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SWĚTĚ

    JE NÁDHERNÁ !!!! MNOHEM KRÁSNĚJŠÍ A SMYSLNĚJŠÍ NEŽ TA BŮČKOVÁ *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit