Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kanócz

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baboušek

    Acho jo, to je tak neuvěřitelně krásná bytost, že nemám slov. *14*
  • Zuzana Kanocz

    Je to pekná herečka najlepšia zo Slovenských. *4*
  • roman pro zeny

    po dnesnom zhliadnuti filmu roman pro zeny som si uvedomil ze rola zuzky kanocz bola vyborne zahrana,skutocne sa do postavy vzila a urcite vzbudila moj zaujem o film nielen hereckym vykonom ale aj samozrejme aj svojim sarmom.podobnych hereciek by slovensko ceska scena chcela viac.klobuk dole zuzka!!!!
  • zuzik

    miluju ji
  • BH

    BlackHK [BlackHK@centrum.cz
    ty si vazne idiot to psat 50x
  • ...

    ...nepřestávám na Tebe myslet,na tvoje věčně studené ruce,na tvou tmavou pleť,na tu malou jizvičku na pravém boku,na to jak si přidžuješ sukni když vystupuješ z auta,jak přivíráš oči když se ráno sprchuješ,jak dýcháš,jak žiješ...
  • Zsuzsa

    Hello everyone! I went to school with Zsuzsa is Kassa, so I know her very well. She was always extremely very sunny person and funny! We liked her so much. Hope she will get a big success in the future! And someone of you was really right, she has nice eyes and i think she is looks like Sandra Bullock... :) Zsuzsa, I know you probably won't read this message, but have a nice Christmas! Love, Réka *4*
  • Tady to Zuzana určitě nečte, nemá na počítač ani čas, naštěstí jsem zjistil, kam ji napsat aby jsi to přečetla :-)
  • Zuzanko,jste velice hezká žena,moc se mi líbíte,hlavně Vaše tmavé oči.Jen doufám,že budete mít v této branži štěstí a budete dostávat další role,budu se na Vás moc těšit.Hodně štěstí a hlavně zdravíčko!!!
  • Zuzanka

    Asi jsem se do Zuzany zamiloval, je to dibný, protože ji znám jen z filmu a fotek *9* a ten hlas co má v Romanu pro zeny asi neni jeji, i kdyz se k ni dost hodi, ale to nevadí, je to muj typ. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit