Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kanócz

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stejne tak jako film je i zuzka skvela, nadherna a moc se mi libi...jen skoda, ze o ni nevim neco vic *9* ani nejakej kontakt by se hodil *1*
  • kráska

    Rád bych na Zuzanu dostal nějaký kontakt, abych ji lepe poznal, bylo by to moc fajn, ale asi to nebude realné co?:-)
  • zuzka

    zuzka je super a je taky hezka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • *3* ZUZKA JE SUPER
  • Zuzce to sluší

    Zuzce ve své hlavní roli Laury z filmu "Román pro ženy" velice sluší, tenhle film se mi velice líbí. Za posledních několik let to je jeden z nejlepších filmů české kinematografie. Opravdu krásná herečka *5*
  • Som Zuzkina veľká obdivovateľka.Patrí medzi moje vzory.Je inteligentná,velmi simpatická a jej práca ju baví. *4* *15*
  • Román pro ženy jsem viděla už celkem 35x..Zuzana je moc krásná, talentovaná a z mýho pohledu přirozená holka....takže jen tak dál, Zůzo *5*
  • zuzka je supr!

    Teď sem zhlídla román pro žena a zuzka je tam uplně užasná doufám že jí etě nekde uvidíme..a má hezoučkej piers v jazyku *3*
  • Zuzka je nejjjjj!!

    Me se taky hrozne libila v Romanu pro zeny!! Je to muj nejoblibenejsi film a Zuzka moji nejoblibenejsi ceska herecka. Je uuuuzasna!! Tak papiec lidi a Zuzko drz se!! *3*
    • Re: Zuzka je nejjjjj!!

      Jako je fakt super , ale je slovenka *1*
      • Re: Re: Zuzka je nejjjjj!!

        hej je super ale v podstate je to maďarka:)))
  • Zuzku poznam

    bola som s nou raz davno v tabore. Uz vtedy bola taka pekna, ze to bralo dych (a to som zenska a straight), aj v roztrhanych rifliach a s mokrymi vlasmi. Ale popri tom ako vyzerala bola hlavne neskutocne prijemna, prirodzena, mila skromna. Prajem jej vela uspechov!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit