Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kanócz

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady to Zuzana určitě nečte, nemá na počítač ani čas, naštěstí jsem zjistil, kam ji napsat aby jsi to přečetla :-)
  • Zuzce to sluší

    Zuzce ve své hlavní roli Laury z filmu "Román pro ženy" velice sluší, tenhle film se mi velice líbí. Za posledních několik let to je jeden z nejlepších filmů české kinematografie. Opravdu krásná herečka *5*
  • špatné datum narození

    Zase špatné datum narození, neskutečné- Podívejte se na oficiální stránky : 21.11.1979, prosím o opravu
  • stejne tak jako film je i zuzka skvela, nadherna a moc se mi libi...jen skoda, ze o ni nevim neco vic *9* ani nejakej kontakt by se hodil *1*
  • roman pro zeny

    po dnesnom zhliadnuti filmu roman pro zeny som si uvedomil ze rola zuzky kanocz bola vyborne zahrana,skutocne sa do postavy vzila a urcite vzbudila moj zaujem o film nielen hereckym vykonom ale aj samozrejme aj svojim sarmom.podobnych hereciek by slovensko ceska scena chcela viac.klobuk dole zuzka!!!!
  • Viděli jste už jejího přítele? Má nádhernýho chlapa, fakt klobouk dolů. Je to herec Juraj Loj. Doporučuju najít si jeho fotky na google. Tak krásné oči jsem už dlouho neviděla. Holky, budete vážně slintat. *3* *15* Od 1. ledna 2013 televize Markíza bude vysílat seriál Búrlivé víno, kde Juraj hraje hlavní roli. To si fakt nenechám ujít. *5*
    • Leslie kdo je ten jeji pritel prosim *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Leslie kdo je ten jeji (7)ritel prosim *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • tak leslie toto su nasi slovenskí chlapi *2* *3* *5*
    • Proboha!
  • Pekná baba
  • pekná baba.
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V ROMÁNU PRO ŽENY.HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • Je super v Románu pro ženy hrála skvěle:-)Doufám, že to nebyl poslední film kde hrála:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit