Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kanócz

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná žába která se nemusí za nic stydět. Doufám že jsme ji neviděli naposledy a že o sobě dá jistě znovu vědět.
  • Prave som videl film Roman pro zeny a musim povedat ze Zuzana je nadherna zena!!! krasna a prijemna
  • Je to super herečka v Románu pro ženy se mi tak líbila, že jsem se zbavila mích krásných dlouhých vlásků a ostříhala jsem se podobně jako ona *14* *9*
  • Zuzku poznam

    bola som s nou raz davno v tabore. Uz vtedy bola taka pekna, ze to bralo dych (a to som zenska a straight), aj v roztrhanych rifliach a s mokrymi vlasmi. Ale popri tom ako vyzerala bola hlavne neskutocne prijemna, prirodzena, mila skromna. Prajem jej vela uspechov!
  • Zuzka je nejjjjj!!

    Me se taky hrozne libila v Romanu pro zeny!! Je to muj nejoblibenejsi film a Zuzka moji nejoblibenejsi ceska herecka. Je uuuuzasna!! Tak papiec lidi a Zuzko drz se!! *3*
    • Re: Zuzka je nejjjjj!!

      Jako je fakt super , ale je slovenka *1*
      • Re: Re: Zuzka je nejjjjj!!

        hej je super ale v podstate je to maďarka:)))
  • zuzka je supr!

    Teď sem zhlídla román pro žena a zuzka je tam uplně užasná doufám že jí etě nekde uvidíme..a má hezoučkej piers v jazyku *3*
  • kráska

    Rád bych na Zuzanu dostal nějaký kontakt, abych ji lepe poznal, bylo by to moc fajn, ale asi to nebude realné co?:-)
  • Zuzanka

    Asi jsem se do Zuzany zamiloval, je to dibný, protože ji znám jen z filmu a fotek *9* a ten hlas co má v Romanu pro zeny asi neni jeji, i kdyz se k ni dost hodi, ale to nevadí, je to muj typ. *1*
  • BH

    BlackHK [BlackHK@centrum.cz
    ty si vazne idiot to psat 50x
  • Kočka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit