Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání k narozeninám

    Zuzko, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, láska a pohody.... *8* *4* *4* *4*
  • Zůza

    Na Letiště jsem se nikdy nedívala, ale po jednom shlédnutí sceny s ,,Petrou´´ jsem se na něj moc ráda začala dívat...Ještě že jsou i na youtube super videa s ní....A měla bych rposbu, nemáte na ZUzku nějaký kontakt? *9*
  • J8 měla mrtě moc ráda lettiště štve mě ž už skončilo a jen tak pro zajímavost umim mluvit stejně jako Zuzka v letišti!!!!!!! *15* *14* *14* Fakticky
  • Zuzana Norisova

    Dnes jsem se poprve koukal na letiste a chtel jsem to prepnout ale kdyz jsem uslysel Zuzanu tak jsem to nemohl prepnout zamiloval jsem se do ni *14* a jak ona mluvi :D :D hehe
  • Péta

    Ahoooj!moc obdivujeeem jak mluviiiiš v letišti seš tam važněě skvěláá jen kvůli tobě se na to letiště koukáme!!!:)
    *3* *1* *15*
  • Ahoj

    Ahoj Zuzko, smekám před Tvými hereckými výkony hlavně v Letišti a v Rebelech! S Honzou Vám to moc seklo, škoda, že jste se nedali i v reálu dohromady, byl by z Vás krásnej pár, fakt *3* Jinak jsi moc šikovná holka a máš super styl v oblékání,jen tak dál... Přeji Ti mnoho dalších úspěchů. S pozdravem Digi
    PS: můžu se prosím zeptat, kde bych mohla sehnat Tvůj autogram? Nebo jestli bys mi prosím nemohla poslat Tvou podepsanou fotku meilem? Děkuji *3* *14* *14*
  • zuzka

    je to kunda jak prase *5* *5* ta nejvetsi *3*
  • Zuzaně-opravdu...!!!!!!!!

    Zuzano,jste v roli Petry opravdu/...nebo jsi...díky.../opravdu,alespon pro mne,vynikající!!!!Jsi moc hezká ženská a navíc ztvárnění naivní Petry ve Tvém podání je neodolatelné.Dávám pět hvězdiček!!!!DĚKUJI P.S.Letiště neopouštěj!!!
  • Re: bugyna123

    kecas
    *1*
  • .

    Dobrý den Zuzko,
    asi si to tady nepřečtete, ale kdyby přece jen náhodou...
    V neděli (13.5.) jsem Vás potkal na Národní třídě na zastávce tramvaje. Moc Vám to sluší, škoda, že jsem chvátal, abych stihnul autobus na Roztylech, jinak bych s Vámi rád prohodil alespoň pár slov, připadáte mi jako docela sympatický člověk. Moc se mi líbí Vaše role v seriálu Letiště. Vlastně jsem se na to začal poslední dobou dívat hlavně kvůli Vám, protože při těch scénách kde vystupujete se vždycky zasměju a parádně odreaguju. Líbí se mi, že je to celé taková velká nadsázka. No nic, přeju Vám hodně štěstí a úspěchů v profesním i osobním životě. Mějte se hezky,
    Roman
  • bugyna123

    zuzanko jses skvela krasna a dobra mohla byses ale vic zviditelnit. jo a rebelove jeden z nejlepsich ceskych filmu a nejen ceskych. moc dobrej vykon!!! *5*
    P. S. S Honzou Révaiem ti to seklo! *3*
  • dotaz

    moc by mě zajímalo, jestli je pravda, že je Zuzka příbuznou Chucka Norrise, prosím odovězte někdo *7*
  • zuzka

    hraješ moooooc dobře petrušku v letišti.... *14*
  • Pamatujete si?

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat..vím, že si to asi určitě nebudete pamatovat, protože už je to moc dlouho, ale já na to nezapomenu. Teď mi je už 12, ale před tím mi bylo 7. Hrála jste v Pomádě Sandy. Myslím, že to byl rok 2001. Představení se mi moc líbilo a po něm můj táta (protože věděl jak Vás zbožňuji) domluvil, abych se mohla jít podívat s programem do zákulisí a nechat si ho od Vás podepsat. Pamatuji si Vás, že jste asi vylezla ze sprchy a tak jste byla zabalená v ručníku. Byla jsem hodně malá a moc jsem se styděla. :) Měla jsem s sebou dva plyšový tučňáky. Asi když jste viděla jak jsem polekaná řekla jste mi "Máš hezký tučňáky" :) ještě se mi potom podepsalo asi 10 lidí. Vím, že jste takových představení měla tisíce, a proto si to asi pamatovat nebudete, ale kdyby náhodou..tak odepište..moc Vám fandím a mějte se hezky!! Vaše fanynka Maggie *4* *4*
  • Zuzka policajtka

    V neděli 18.3.07 po shlédnutí 2.dílu filmu "Boží pole s.r.o." jsem došel k poznání, jak krásné(ale i řízné) ale při tom šaramantní a přitážlivé, jemné i citlivé, mohou být dopravní policistky např. nastrm.Maruška v podání Zuzky Norisové a její skvělý výkon, škoda, že happy end se již nestihl konat...(p.Etzler musí čekat :-))
    Krásná žena - skvělá zpěvačka a herečka.
  • Zuzka

    Zuzano,srdečně zdravím,přeju vše nej...jste moc hezká,Váš hlas v Letišti se k Vám ale vůbec nehodí,nechápu toho režiséra...ale na Vás se stačí stejně jen dívat...
  • Re:

    "jses asi ta nejkrasnejsi kocka v mem zivote co jsem videl,ale to uz ti nekdo rekl ve filmu takze musim pouzit moji fantazii a rict ti po pocitaci ze jsi ta nej nej vopravdu sexy krasna ceska holka a nikdy bych neveril ze se v cesku muze narodit tak krasna a zajimava osobnost jako ty,no opravdu te zeru se rikalo a ted se rika love u coz povazuji za usnadneni citeni"

    *9* *9* *9* *9* *9* *9*

    Nauc se psat - polomozku...
  • zuzka

    Zuzko!Jseš fakt superrrrrrr.Moc bych chtěl mít tvůj podpis *4*
    Kdo ví kde ho sehnat ať mi prosím napíše můj tel. je 721161205 předem díky *3*
  • zuzka

    JOzuzana noorisová je fakt kousek supr i v tom letišti :-D *14*
  • pr

    zuzka je skvělá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit