Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kokutcz

    Zuzanka...

    I love her so! *14* *4*
  • bibi002

    ahoj.. zuzka je naozaj skvela osobnost *4*
    prosim nema dakto jeji e-mail?? dakujem
  • tyna182

    ahoj lidi máte e-mail někdo na zuzku?Kdyžtak napište vzkaz díky.
  • tyna182

    jsi úplně nejlepší strašně moc moc se mi soukromé pasti líbily,byla jsi super *4*
  • snjfh

    ahoj nevite kdy bude mit nejaky koncert piste na e-mail predem dik. *3*
  • Re: je fakt skvělá

    ahoj zuzko, jsi skvela jsem tvoje nejvetsi fanynka a strasne ses mi libila ve filmu rebelove a chtela bych se stebou nekdy setkat am te moc rada !!!!!! a taky mam rada zvirata jako ty. mam na tabe icq tak mi kdystak pak odepis !
    *4* *3* *9* *3*
  • Re: dotaz

    není příbuuzná
  • Re: Re: Bydliště

    A kde je to Sloensko? nemohl jsem to na mapě najít. Dík za pomoc při hledání..
  • nejlepšíí

    Zuzanak je skvělááá..nejlepší je prostě v rebelech...s Révaiem nemají chybu *13* *15* *15* *14* *14*
  • Re: Bydliště

    Zuzka bydlí v Malackách na Sloensku, nebo chvílema v Praze.. *3*
  • Bydliště

    ahoojik prosimvas nevite kde ted zuzka prave bydli ?? staci mne mesto dekujii(kdyžtak napište na e-mail díkíís) *1* *1*
  • Re: Re: zuzka

    Ahojky, je to její na 100%, párkrát mi odepsala *4* , ale je fakt, že je tam málo kdy..
  • Re: Re: zuzka

    Neli, já myslím, že je. Ten kontakt mám taky, už přes rok, a ani jednou se nepřihlásila, takže podle toho soudím, že to bue ono, A právě Zuzka počítač nemá, takže si ho spíš vytvořila někdy když se k němu někde dostala a od té doby neměla možnost se přihlásit. Takže asi takhle :-) Kája *3*
  • Re: zuzka

    Ale že to neni určo její icq co??:-)
  • zuzka

    čau, kontakt na zuzku mám na Icq, pod jménem: Noriska... *3*
  • Kontakt

    Ahojky.Nemáte nekdo kontak na Zuzku ja ji mam strašne rada dystak pošlete na email Dekuji předem móóc
  • Request

    Ahoj vsichni.Naprosto neznaly situace jsem Vas chtel pozadat,jestli si myslite,ze existuje nejaka sance,jak se dostat ke kontaktu na Zuzku Norisovou.Jestli neco lze,dejte mi,prosim,vedet.Diky Henrik Quist.
  • Re: Re: bugyna123

    nene nekecám *13* *1*
  • Pozdrav Zuzce

    Zdravím Zuzku a přeji jí úspěšné a pohodové dny!!!Zdravím i všechny její fanoušky!!!
  • PŘÁNÍ

    PŘEJI VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM A HODNĚ MOC ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit