Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej

    Zuzanko, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů, novejch filmů a seriálů a ať Ti všechno vychází tak jak by sis přála *3*
    Posílám velkou sladkou pusu... *4* *14* *14*
  • nellanie

    narozky

    HAPPY BIRTHDAY!!!
  • vse nej!!!

    Zuzka je naprosto skvela fak ji mam rada!!! Muzete si ji pridat tady taky ze ji mate radi: http://www.prostemulluju.cz/
  • orange6

    vsecno neeeeeeeej

    zuzko vsechno nej a v REBELICH si byla suprova *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Všechno nejlepší!

    Všechno nejlepší k narozeninám! *3*
  • ----Zuzana Norisová-----

    Zuzana Norisová je super ma stejny den narozky jako ja 24.1edna jako ja jsem taky 24.1 ale 1998 takze jen narozky stejne ale vazne je to upe hezka holka *1* vazne ma hezke vlasy ale v tom star dance to sice nebylo ono ale porad je super *4* vazne preji i dal stesti *3* *3* kdyz ho budes potrebovat a skoda ze se sni nikdy neuvidim je to muj sen se sni nekdy setkat *15* vazne skoda ze si tu snama nemuze pisat ani na ten email ale vazne sem tvoje faninka tak doufam ze si aspon trochu rada s pozdravem velkym zuzik *5*
  • Jiřka

    Zuzka je nejlepší herečka,nejvíc se mi líbila jak hrála ve filmu REBELOVÉ tam byla moc moc hezká ! *1* Bude se natáčet REBELOVÉ 2 ? Tamto špatně skončilo tak by mohl pan autor natočit 2 aby ste se zase někdy setkaly se Šimonem *14* ! Mám tě moc moc moc ráda a když sem půdeš se kouknout tak mi prosím odepiš na E-MAIL brunovka2@seznam.cz moc dík *1* Jířa
  • Re: Re: Pravda

    je to uchylak co ma plnou hubu kecu a malo v kalhotach,chlapci nic proti ale pisete sem hovadiny protoze asi mate cvrcky *7*
    debilove *8*
  • Re: Jsi super, Zuzko!

    moje řeč
  • veverka08

    Jsi super, Zuzko!

    Zuzka je fakt super ! Podle mne by klidně mohla být aspoň jednou na prvním místě v žebříčku nejlepších hereček a zpěvaček . Mám ji moc ráda . V Rebelích byla fakticky super ! Škoda , že to tak skončilo . Ale jestli opravdu bude druhý díl, tak se to možná spraví ... *3*
  • Re: Pravda

    ty prase hnusný na to si najdi někoho jinýho h*o*v*a*d*o *16*
  • kljhgf

    Nádherná!!!!!!
  • Re: Rebelovéé 2

    nevim taky bych to rada vedela a doufam ze budou ale pochybuju...
  • Rebelovéé 2

    zdarec lidííí pls nevíte někdo jestli budou nebo už jsou Rebelové 2 ??;);)
  • teenaa

    Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

    pro mě ve StarDance taky vyhrála!!!Byla nejlepší!!! *14* *14*
  • naty-katen

    Poprčic už padá dolů

    Do prčic už padá dolů na žebříku top osobností! To není nic dobrého chtělo by to další stardance nebo něco takovího! *3*
  • nika1979

    Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

    zuzuku mam rada moc *14* *14* *14* *14*
  • quickly

    Re: Buchta

    prase hnusnny *16*
  • quickly

    Re: Pravda

    prasááááku
  • Re: Re: Rebelové 2

    po 25 letech *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší