Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím

    Zuzo jestli si toto ted čteš tak mi prosím na moji adresu napiš.já jsem také vodnář. moje vizitka :Anetta Veškrnová 10 let baví mě strašně muzikály tak prosím napiš!!!Anýsek
  • je fakt skvělá

    Zuzana je dost dobrá!!umí pěkně hrát muzikály.neznám někoho kdo by ji nesnášel.pokud tu někdo takoví je at napíše!!
    • Re: je fakt skvělá

      ahoj zuzko, jsi skvela jsem tvoje nejvetsi fanynka a strasne ses mi libila ve filmu rebelove a chtela bych se stebou nekdy setkat am te moc rada !!!!!! a taky mam rada zvirata jako ty. mam na tabe icq tak mi kdystak pak odepis !
      *4* *3* *9* *3*
      • Re: Re: je fakt skvělá

        nejvetsi sem ja a v Rebelech se mi libila nejviiiic *14*
  • AHOJ ZUZKA !!!

    Srdecne Ta zdravim z USA. Uplnou nahodou som mal moznost vidiet skvely filmovy muzikal"REBELOVE". Bol som milo prekvapeny scenarom ale hlavne rolou "Terezky". Zuzka,gratulujem k skvelemu hereckemu vykonu! Musim sa priznat,ze mas nadherny hlas. Velmi rad by som si kupil aj ine filmy v ktorych ucinkujes a tiez CD-cka s Tvojimi piesnami. Byvam v zahranici a tak sa neviem k nim dopracovat beznou cestou. Trufal by som si,poprosit Ta,ci by si sa na mna mohla kontaktovat? s uctou, Jan moj e-mail : jnbaran@yahoo.com
  • Phoenixův názor

    Mě osobně se Zuzka moc líbí a to jak vzhledově tak i charakterem. Mám jí rád a ačkoliv jsem jen "obyčejný človíček" tak bych ji rád poznal osobně jako kamarádku. :-)
  • Zuza je nadherna, Pekne vypada, jeste lepe zpiva, dobre vypada i jako herecka a co vic narodila se ve stejny den jako ja. Zelam hodne stesti a lasky do noveho roku
  • Slovenka

    Zuzka je nadherna jednoducho preto, ze je Slovenka. Ano je Slovenka. Je nasa.
  • MIMOCHODEM

    Vysvetli mi tady nekdo, proc tady na tom seznamu osobnosti nejsem JA????! Vzdy ja jsem taky osobnost, a jsem znamy! Zna me: maminka, tatinek, babicka, dedecek, ... , a to je asi tak vsechno... To uz JE duvod k tomu, abych se ocitl na strance osobnosti, nebo ne???
  • zuzinka

    Byl jsem vcera na muzikalu Tři Mušketýři a myslim ze jsem se stašně zamiloval do Constance kterou hrala Zuzka a nevim jak mam bez ní dál žít.Prosim Zuzko napis jestli si to přečteš.Jsem tvuj OBROVSKEJ FANDA:)))))
  • ;)

    Je tak - PEKNAAA, PEKNAAA, PEKNAAA-A!!! ;)
  • Mám tě ráda

    Zuzko nemůžeš mi prosím poslat malou fotečku na adresu Modřínová 587 třebíč 67401 veškrnová strašně moc prosím byla jsem na muzikálu tři mušketýrů a zrovna jsi byla tam ty za roli Constance.Ahojky a pozdravuj Burzu!!!!!!!!Anýsek(moje přezdívka je mi 10 let)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit