Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravda

    ty krávo namyšlená! si myslíš že nám mužeš takhle ubližova??, tím že ti stoupla sláva do hlavy a neodepisuješ nám tak sis ztratila hodně fanoušku a já už s tebou končííím . *8* *13*
    • Re: pravda

      co se stalo?
  • pravda

    ty krávo namyšlená! si myslíš že nám mužeš takhle ubližova??, tím že ti stoupla sláva do hlavy a neodepisuješ nám tak sis ztratila hodně fanoušku a já už s tebou končííím . *8* *13*
  • odepiš nebo umřu

    AHOJ ZUZKO....NEVÍM JESTLI SEM CHODÍŠ ALE NECHAVAM TI TU VZKAZ: PROČ MI NEODPOVÍDÁŠ NA DOPISY MOC PROSÍM ODEPIŠ NEBO UMŘU........ A PROČ JSI NEMODEROVALA TEN VOJENSKEJ PLES V VYŠKOVĚ TAM BYLA SEGRA ONA JE VO TAK SE MĚJ A PROSÍÍÍM ODEPIŠ DÁL TI PAK VŠE NAPÍŠU DOPISEM... *14* *14* *3* *9*
  • Rande

    ahojky nedáme Zuzy randíčko? *14* *14*
  • Ahoj

    Vše zdravím :)
    • Re: Ahoj

      Ahoj Zuzko, dovolím si Vám opožděně popřát jen to nejlepší a hodně splněných životních snů k vašim krásným narozeninám. Daniel Novák
  • J

    kde bydlí nevíte? kam chodí na akcičky či posedět? *1* *14*
    • Re: J

      v praze *15*
      • Re: Re: J

        *15* *15* *15* cusky cusky jak se mateeeeeeeee ja dobre *8* *8* *8* *16* *16* *16* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *8* *16*
      • Re: Re: J

        tak to by mne nenapadlo *16*
        • Re: Re: Re: J

          prave proto
          • Re: Re: Re: Re: J

            *1*
  • Zuzy

    nevíte v jakém divadle či představeních teď zuzka hraje? Díky J.
    • alexsro

      Re: Zuzy

      v divadle Brodway
    • Re: Zuzy

      treba v bathorry *15*
    • Re: Zuzy

      nevim nejspis brodway adela jeste nevecerela ale fakt nevim tam se podivaj na stranky divadel a uvidis kde hraje
      • Re: Re: Zuzy

        Díky za od. *3*
  • stariatka

    vše nej

    ahoj zuzko všechno nej včera jsem tu nebila tak mi to odpust vše nej k narozeninám hodně štěstí,zdraví a lásky
    přeje míša stariatová *15* *14* *4* *14* *1* *3* *4*
  • Narozky

    Všechno nej nej k narozkám Zuzko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *1* *3* *14* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *1* *1*
  • Vše nej.nej!!!

    Zuzance vše nej k narozkám,ať se ti daří v pracovním a konečně i osobním životě.Děkuji že jsi.Renata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší