Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rebelovéé 2

    zdarec lidííí pls nevíte někdo jestli budou nebo už jsou Rebelové 2 ??;);)
    • Re: Rebelovéé 2

      nevim taky bych to rada vedela a doufam ze budou ale pochybuju...
  • naty-katen

    Poprčic už padá dolů

    Do prčic už padá dolů na žebříku top osobností! To není nic dobrého chtělo by to další stardance nebo něco takovího! *3*
  • Buchta

    Přijedu za ní a vyprstim ji kundičku chlupatou.
    • quickly

      Re: Buchta

      prase hnusnny *16*
    • Pravda

      to je pravda já jí vylížu poštěváka a vyprstm jí pořádně tlustym klackem až jí vyteče mrdka,a tu slíznu mnam. *14* Musí jí mít slanou.Mnam a na fi¨lmy seru!!!!
      UŽ SE TĚŠIM ZUZKO
      • Re: Pravda

        ty prase hnusný na to si najdi někoho jinýho h*o*v*a*d*o *16*
        • Re: Re: Pravda

          je to uchylak co ma plnou hubu kecu a malo v kalhotach,chlapci nic proti ale pisete sem hovadiny protoze asi mate cvrcky *7*
          debilove *8*
      • quickly

        Re: Pravda

        prasááááku
  • quickly

    Hej zájemci pozor!!!!!

    takze zájemci o autogram zuzany a jana klimenta zkuste napsat na mail info@ceskatelevize.cz psala to zuzana na chatu ze stardance takze kdyz jim napisete jmeno a adresu tak vám poslou fotku a podpisy....(jeste to není zaručené já už poslala takže jestli mi to dojde tak vam napisu) *1*
  • už to mám

    už sem to našla neni to Semafor ale Brodway:http://www.adela-jeste-neve cerela.cz/
  • Rebelové 2

    nevíte někdo jestli budou Rebelové 2???
    • quickly

      Re: Rebelové 2

      to si nemyslím ale možné je vše (po sněženkách a machrech po 20 letech:D)
      • Re: Re: Rebelové 2

        po 25 letech *15*
  • Divadla

    hele, nevíte někdo v jakym divadle zrovna hraje????????a jestli nehraje i v Brně?????,aspon jednou bych ji chtěla vidět hrát ,na živo, *14*
    • Re: Divadla

      v teď je v Praze myslm ze na Semaforu dyt hraje tu Aděla ještě nevečeřela ( teda až od března )
      • Re: Re: Divadla

        díky vim že někde hraje adálu ale nevěděla sem kde
  • Bomba

    Fakt jako zuzka je uplně nejlepší škoda že ted v televizi neni moc vidět..naposledy v soukromých pastích a to star-dance nepočítám...nejlepší byla v letišti..zahrála to uplně bombově..MTR
    • Re: Bomba

      nej byla v Rebelech *14*
      • Re: Re: Bomba

        jj, souhlasím s tebou *4*
      • nellanie

        Re: Re: Bomba

        Souhlasim nejlepší byla v Rebelech,ale jinak všude je tak úpa nejvíc super,třeba v Angelice a ještě víc v Adéle:-)
  • humork

    Zuzka

    zuzka je super,škoda že ve stardance nevyhrála ale stříbro je taky dobrý. škoda že ta zvedačka jim v osmým večeru nevyšla.
  • tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

    hele lidičky,asi měsíc jsem tu nebyla a co tu nepřečtu,tady někdo uráží zuzku!Já jsem myslela ,že by sem měly chodit jen lidi co jí fanděj a maj jí rádi stejně jako já!a ne jen nějaký zakomplexovaný blbci s prominutím co tu ne ní hážou jen špínu!Tyhle lidi tu nemaj co dělat!Jestly maj problem,tak at jdou brečet na ,,jinej hrob" protože tu nikdo z fanoušku Zuzky neni na tyhle keci zvědavej!Mimochodem Zuzka v soutěži stardande byla jednoznačně nejlepší a měla to vyhrát ona!I podle poroty byly nejlepší!Pro mě vyhrála
    • teenaa

      Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

      pro mě ve StarDance taky vyhrála!!!Byla nejlepší!!! *14* *14*
    • nika1979

      Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

      zuzuku mam rada moc *14* *14* *14* *14*
    • z.a.n.y

      Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

      naprosto s Tebou souhlasim;)
    • Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

      tady nikdo neřiká že jí nemá rád já řikam že je dobrá ale má špatnej vkus takže sklidni hormony
      • Re: Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

        aspon má vlastní styl ne?????ale je pravda, že ,normální, krásný oblečení by jí slušelo mnohem, mnohem vííííc
        • Re: Re: Re: tohle je pro lidi kteří maj zuzu rádi

          no vidíš že se na tom shodnem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit