Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joojo

    Joo zuzanka je nej a ve stardance ji to moc slusi *4* *14* *14* *1*
  • klarik3

    STARDANCE-BOMBA

    Včera ve Stardance byla ZUZKA nejlepší!!! Fakt jí to moc šlo a slušelo... Kočena *15* *1*
  • kokutcz

    Zuzanka...

    I love her so! *14* *4*
  • bibi002

    ahoj.. zuzka je naozaj skvela osobnost *4*
    prosim nema dakto jeji e-mail?? dakujem
  • tyna182

    ahoj lidi máte e-mail někdo na zuzku?Kdyžtak napište vzkaz díky.
  • tyna182

    jsi úplně nejlepší strašně moc moc se mi soukromé pasti líbily,byla jsi super *4*
  • nejlepšíí

    Zuzanak je skvělááá..nejlepší je prostě v rebelech...s Révaiem nemají chybu *13* *15* *15* *14* *14*
    • Re: nejlepšíí

      NAPROSTY SOUHLAS!!!!!!!!!!!!REBELOVE SOU NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ ZUZANKA A HONZIK NEMAJ CHYBU CELEJ TEN FILM!!!!!!!!!!!!ZBOZNUJU REBELY!!!!!!!!!!!!!MOOOOOOOOOOOOOOC NEJLEPSI, NEJNADHERNEJSI, PROSTE NEJ FILM VSECH DOB!!!!!!!!!HSM MU NESAHA ANI PO KOTNIKY!!!!!!!!!!!!!!SICE JE TO TAKY BREJ FILM ALE NA REBELY NEMA-NIKDO NA REBELY NEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • snjfh

      ahoj nevite kdy bude mit nejaky koncert piste na e-mail predem dik. *3*
  • Bydliště

    ahoojik prosimvas nevite kde ted zuzka prave bydli ?? staci mne mesto dekujii(kdyžtak napište na e-mail díkíís) *1* *1*
    • Re: Bydliště

      Zuzka bydlí v Malackách na Sloensku, nebo chvílema v Praze.. *3*
      • Re: Re: Bydliště

        bydli v Praze v byte za myslim 4 000 000 kc a potrebovala penize tak vzala nabidku na stra dance...to sem taky cetla v rytmu zivota *1*
      • Re: Re: Bydliště

        A kde je to Sloensko? nemohl jsem to na mapě najít. Dík za pomoc při hledání..
  • zuzka

    čau, kontakt na zuzku mám na Icq, pod jménem: Noriska... *3*
    • Re: zuzka

      a nevotvořila jsi ho nahodou ty?nebude ji to vadit ze jsem jsi ji pridala?diky *9*
    • Re: zuzka

      Čau mooc rád bych také sehnal Icq na Zuzku nebhttp://img.osobnosti.cz/smiles/16.gifo mail *4*

      Je moc fajn mám ji také rád
    • humork

      Re: zuzka

      pošli mi na e-mail: humork@seznam.cz prosím icq na zuzku!!! děkuji jestli mi ho pošleš!!!!!!!
    • Re: zuzka

      Ale že to neni určo její icq co??:-)
      • Re: Re: zuzka

        Ahojky, je to její na 100%, párkrát mi odepsala *4* , ale je fakt, že je tam málo kdy..
        • humork

          Re: Re: Re: zuzka

          máš icq na zuzku,?? *7* *7*
      • Re: Re: zuzka

        Neli, já myslím, že je. Ten kontakt mám taky, už přes rok, a ani jednou se nepřihlásila, takže podle toho soudím, že to bue ono, A právě Zuzka počítač nemá, takže si ho spíš vytvořila někdy když se k němu někde dostala a od té doby neměla možnost se přihlásit. Takže asi takhle :-) Kája *3*
  • Kontakt

    Ahojky.Nemáte nekdo kontak na Zuzku ja ji mam strašne rada dystak pošlete na email Dekuji předem móóc
    • humork

      Re: Kontakt

      máš e-mail na zuzku?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit