Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Request

    Ahoj vsichni.Naprosto neznaly situace jsem Vas chtel pozadat,jestli si myslite,ze existuje nejaka sance,jak se dostat ke kontaktu na Zuzku Norisovou.Jestli neco lze,dejte mi,prosim,vedet.Diky Henrik Quist.
  • Pozdrav Zuzce

    Zdravím Zuzku a přeji jí úspěšné a pohodové dny!!!Zdravím i všechny její fanoušky!!!
  • PŘÁNÍ

    PŘEJI VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM A HODNĚ MOC ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ
  • Přání k narozeninám

    Zuzko, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, láska a pohody.... *8* *4* *4* *4*
  • Zůza

    Na Letiště jsem se nikdy nedívala, ale po jednom shlédnutí sceny s ,,Petrou´´ jsem se na něj moc ráda začala dívat...Ještě že jsou i na youtube super videa s ní....A měla bych rposbu, nemáte na ZUzku nějaký kontakt? *9*
  • J8 měla mrtě moc ráda lettiště štve mě ž už skončilo a jen tak pro zajímavost umim mluvit stejně jako Zuzka v letišti!!!!!!! *15* *14* *14* Fakticky
  • Zuzana Norisova

    Dnes jsem se poprve koukal na letiste a chtel jsem to prepnout ale kdyz jsem uslysel Zuzanu tak jsem to nemohl prepnout zamiloval jsem se do ni *14* a jak ona mluvi :D :D hehe
  • Péta

    Ahoooj!moc obdivujeeem jak mluviiiiš v letišti seš tam važněě skvěláá jen kvůli tobě se na to letiště koukáme!!!:)
    *3* *1* *15*
  • Ahoj

    Ahoj Zuzko, smekám před Tvými hereckými výkony hlavně v Letišti a v Rebelech! S Honzou Vám to moc seklo, škoda, že jste se nedali i v reálu dohromady, byl by z Vás krásnej pár, fakt *3* Jinak jsi moc šikovná holka a máš super styl v oblékání,jen tak dál... Přeji Ti mnoho dalších úspěchů. S pozdravem Digi
    PS: můžu se prosím zeptat, kde bych mohla sehnat Tvůj autogram? Nebo jestli bys mi prosím nemohla poslat Tvou podepsanou fotku meilem? Děkuji *3* *14* *14*
    • Re: Ahoj

      heeeeeeeeeej zas naprostej souhlas v Rebelech-dokonalost!!!!!!!!!fakt me mrzi ze nejste spolu i ve skutecnosti pac nemate chybu proste PAR SNU!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuzka

    je to kunda jak prase *5* *5* ta nejvetsi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit