Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Nevěděl
    by někdo, co dělám při cvičení špatně? Každé ráno několik dřepů a několik
    kliků na probuzení. V poledne hodina na rotopedu a večer hodina na běžeckém
    pásu. Přesto se mi nedaří dostatečně redukovat tuky. Převážně toho jen hodně
    vypotím a potom to večer musím dopít vodou. 


    • Pokud
      to děláte pravidelně, tak by váha měla jít dolů. Chyba však může být
      například ve stravování, které by mělo být vyvážené a pravidelné. Pomoci
      mohou také ale i spalovače tuků. 


      • Spalovače
        tuků? Co to prosím je? 


        • Já mám
          dobrou zkušenost se spalovačem tuků https://www.halbich.cz/sponser-carnipure-150-g/ , který používám už dva roky.
          Podařilo se mi i díky němu zredukovat už velké procento tuků a získat místo
          toho svalovou hmotu. 

  • U zdravého hubnutí je hlavně důležité si sledovat svůj pohyb, výdej a zátěž svého těla. Pak člověk může svoje hubnutí co nejlépe plánovat. Ke sledování všech důležitých údajů mi perfektně pomáhají chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-prime-stribrna/ díky nim mám dokonale přehled o všem. 

  • No, co mám zkušenost, tak při hubnutí je na prvním místě určitě dobré se zaměřit na stravu. A pak na dostatek pohybu. Já to mám s tím pohybem takové všelijaké. Málokdy se dokopu k nějakému cvičení a tak. Co mě ale hodně začalo bavit je plavání a to je prý na hubnutí super. Je ale pravda, že ne každý má doma k dispozici přelivový bazén tak jako já. 

  • Potřeboval bych začít hubnout. Chtěl bych hubnout zdravě a rychle. Dost přemýšlím o cvičení doma. Které posilovací stroje ke cvičení si myslíte že jsou nejlepší pro rychlé a zdravé hubnutí?

  • Potřeboval bych začít hubnout. Chtěl bych hubnout zdravě a rychle. Dost přemýšlím o cvičení doma. Které posilovací stroje ke cvičení si myslíte že jsou nejlepší pro rychlé a zdravé hubnutí?

    • Také jsem se dostal do stavu, kdy jsem se za svůj vzhled a váhu začal stydět. Proto jsem si koupil domů rotoped a začal pravidelně jezdit. Už po měsíci jsem začal vidět výsledky a tak mě to motivuje k ježdění každý den. Dal jsem si rotoped do obýváku před televizi, takže mohu sledovat seriál nebo film a u toho makat. 

      • To není vůbec ale špatný nápad si ho dát do obývacího pokoje před televizi. Jaký jste vybral? Kolik jste za něj dal? 

        • Je to právě super to takto umístit. Díky tomu budete také cvičit pravidelněji. Kdyby jste chtěl doporučit přímo rotoped, který jsem koupil, tak jsem bral tento https://www.fitham.cz/trinfit-vivo-b400

  • Dost jsem toho slyšel o keto dietě, tak jsem si říkal, že bych to mohl zkusit. Na trhu tohle řešení hubnutí nabízí dost firem, takže jsem si dělal srovnání keto diet a nakonec jsem si vybral tu s nejlepším poměrem ceny a výkonu.

  • macinan

    No paráda! Tomu říkám užitečné rady. Díky mockrát. Co se týče těch diet, tak mně se na hubnutí zatím asi nejvíc osvědčila krabičková dieta. Ze začátku jsem tomu moc nevěřila, ale teď už krabičkovou dietu odebírám zhruba půl roku a je pravda, že kila jdou pomalu, ale jistě dolů. Doufám, že to tak vydrží. 

    • O krabičkové dietě už jsem slyšela. Mám dokonce kamarádku, které se díky ní opravdu podařilo zhubnout. To mně zase velmi pomohla keto dieta. Před ní jsem zkoušela různé jiné diety, ale nic dlouhodobě nefungovalo. Keto dieta jako jediná ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit