Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Protože jsi lama. Stačí to takto? *3* Na hraní spousty deskovek potřebuješ aspoň nějakou inteligenci.
  • Veskoslav
    To já to mám u X-Wing. Česky jsem to nechápal *1*
  • Veskoslav
    Jinak příští rok se chystám sehnat Doom: The Boardgame, ale tu z roku 2004, když najdu v nějakém pěkném stavu a na Wowko deskovku. Tu jsme hráli nedávno a přišla mi mnohem lepší než klasická Warcraft deskovka.
  • vonTossis
    Určitě "Vládci podzemí" od Chvátila. Miluji deskovky, ale tyhle moderní kusy podle různých předloh mě nechávají chladným. Za mě jinak takové jako Agricola, Puerto Rico, Vysoké napětí, Tikal...
  • Upřímně to víc chápu z těch anglických *1* *1*
  • zvláštní a já myslel že nějakou náhodou se vyznačují všechny KARETNI hry *7*
  • Mage Kinght - momentálně vyprodaná, ale dá se běžně sehnat po deskoherních bazarech.

    Alchymisté jsou super, Osadníci: zrod impéria (neplést s osadníky z Katanu - to není ani stejné hřiště) také bezva, ale není to fantasy. Pokud to vysloveně musí být fantasy, tak karetní hra - runeage. Pokud by jste se cítili na složitější hry, pak runewars.
  • dira
    Super článek, uvítal bych více takových které nezasahují jen na "videoherní" scénu. Tím samozřejmě nemyslím, že by jste se stali specializovaným webem na deskovky (těch je spoustu jiných a více specializovaných), ale alespoň oznámení například nových her, jakožto osvětu pro hráče, že hrát se dá i offline by bylo super :)
  • *něco, *brát ohledy //autokorekce
  • Spis tak lovim inspiraci, já bych třeba radsi nebo složitějšího, ale musím běžet ohledu na spoluhracku, kterou náročnější twilight moc nebere). Ale ten crawler vypadá slušně, mrknu na to
  • Hele, jde o to jak sofistikovanou hru chceš. N2co jednoduššího či složitějšího? Já hraju spíš ty (trošku) složitější deskovky. Pokud fantasy a nechceš Game of Thrones či něco podobného, spíš nějaký dungeon crawler, tak zkus tohle: https://boardgamegeek.com/boardgame/104162/descent-journeys-dark-second-edition
  • Jakou deskovku byste doporucili (idealne pro dva vcetne jedny zensky)? Chtěl bych něco atmosferickeho, nejlépe nějakou fantasy (žádnou takovou zatím nemám), nízká role náhody,.. Nemám rád: carcassonne, mam rad: twilight struggle, osadnici, celkem i monopolu
  • Čéče, nevím....nakoupil jsem za 5 tisíc skoro všechno možné z LOTRa toho času a ta hra je v podtstaě jen o náhodě a to mě nebaví. Hraju vždy vše na nejtěžší úrovně a jen někdy se fakt zapotím, ale tady prostě stačí abys to blbě zamíchal, přijdou za sebou tři nevhodné kartičky a dosavadní pohodový postup je v háji...ta hra je sebemrskačská, ale manželce se překvapivě líbila.
  • Mart9
    Kéž by někdo udělal nějaký výběr.
  • Fakt trochu pozdě, no :D Každopádně jsem se už vybavil a pod stromečkem už leží Eldritch Horror, Panovník a Pandemic: Legacy (koukněte na googlu, co to jsou ty "Legacy" hry - moc zajímavý koncept!) a z mojí ženy vypadlo obrovské překvapení v podobě Zimy mrtvých - postapo Zombie co-op survival (pro neznalé angličtiny vyšlo před 8 dny i v češtině). Tohle budou krásně deskové Vánoce aspoň nebudu furt čumět do toho kompu jako celý rok.
    Tak třeba to někoho z Vás taky inspiruje
    *3*
  • Veskoslav
    No u SW je ještě nevýhoda cena. Ale pravidla jsou už přeložena do češtiny. Jenom je stáhnout.
  • Veskoslav
    Letos je výhoda těch 3 pracovních dnů před Vánoci pro ty opozdilce, co nakupují na poslední chvíli.
  • Co třeba výběr tvých nejstupidnějších komentářů? To by taky mohla být zábava na hodinku či dvě.
  • Jo, k tomu aby sis sednul a popil nepotřebuješ desku. Stejně jako nepotřebuješ kulečník, fotbálek, mariášky, cards against humanity, a když už jsme u toho, ani ty kámoše. To ale nic nemění na tom, že s výše vypsanejma věcma je to popíjení zábavnější.
  • Trošku pozdě na dopis Ježíškovi... :-\

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit