Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Prosimte, na webu najdes vyextrahovane karticky, za 400kč si mužeš vytisknout vsechny 4 balicky. Mnohem jednoduzsi, levnejsi a zabavnejsi nez ty hry v clanku.

    Např.

    http://imgur.com/a/0xdCy

    http://imgur.com/a/gV1y5
  • Ja mám. Čo by ťa zaujímalo?
  • MikeR
    Počkej počkej počkej. Počkej. Ten nadpis vůbec nespecifikuje, že by se tak měly trávit svátky v roce 2015. Klidně se tak dají trávit svátky i v roce 2016, 2017, 2022, 2030... a přirozeně nejen vánoční, nic z toho nadpis nevylučuje, nepodsouvej. *5*
  • Jen by to CD projekt nemusel dávát k speciálním edicím. Přestože je o ně enormní zájem, udělají jich pouze co by se za nehet vešlo.
    Proč to neprodávat samostatně. Lidi by byli spokojený a něco trhnou na prodeji.
  • Mart9
    Článek jsem nečetl, ale měl jsem potřebu podělit se o svůj názor.
    Protože trávit svátky nad deskovkou v roce 2015 *6* Nečekal bych, že si přečtu takový nadpis na webu o počítačových hrách.
  • Mart9
    Si všimni, že ta věta bez desky zní úplně stejně, jaká je to zbytečnost. K tomu, aby sis někde sednul a popil nepotřebuješ desku.

    "Radši si sednu s kámošema, pokecáme, podrbeme, popijeme atd."

    Ty magic kartičky dávaly smysl na prvním stupni ZŠ a ani tam mě to nebralo.
  • Doporučuji Game of Thrones.... Naprosto parádní hra na zničení přátelství. Nejde tam vyhrát prakticky jinak než zradou (pokud hrají zkušení hráči). Nechápu jak někdo může napsat, že pravidla jsou moc složitá. S kamarády nám stačily dvě tři hry a měli jsme je v malíku.

    Dále je velice, velice dobrá desková Star Wars: Imperial Assault. Díky dlouhé kampani vás to zabaví na spoustu hodin. Nevýhoda, je to celé v angličtině. Je to takový lepší Descent.
  • MikeR
    Tak když odhlédnu od toho, že nějaká deskovka nebo karetní hra se tu a tam na Games objeví skrz snad téměř celou historii webu (a snad pokaždý byl takovej článek většinou čtenářů přivítán jako zpestření) - to mi neříkej, že články co ti přijdou nepodstatný ti na monitoru nějak zabíraj místo a nedaj se odscrollovat a ještě se potvory samy otvíraj. *1* PR články většinou taky zdárně ignoruješ, ne?
  • ty seš telátko :) náhodou, po dlouhý době je tu zase diskuze, která je smysluplná, protože si rád nechám poradit deskovou hru i od jinejch lidí, než ortodoxních deskařů (bohužel, na fóra přímo k deskovejm hrám nemá smysl chodit pro mě)
  • Odulin
    Od ženy čekám k Vánocům deskovku, tak jsem velmi zvědavej co vybrala (bude to naše 155.deskovka). Modlím se, aby měla štastnou ruku při výběru.

    Jinak kdybych si měl vybrat jednu hru, kterou bych mohl převést z deskovky do PC, tak by to byl určitě LOTR: Card Game. I ty peníze za další rozšíření a questy bych jim dával a kdyby tam byl ještě nějaký žebříček a turnaje....panebože *14*
  • Tomu říkám argument nohou.
  • Než si necháte cokoliv doporučit, tak si zkuste sami ujasnit, co by vás vlastně mohlo bavit, pro kolik hráčů hru chcete a zda je pro tento počet opravdu odladěná. Je dobré si uvědomit, že ne každého baví dlouhé či složité eurohry a sedne mu třeba ameritrash. V tomto jsou různé obecné žebříčky dosti zavádějící. A to nemluvím o článku, který spíše vypadá jako seznam deskovek, co má autor doma.
  • Tak deskové jsou pro ty sociálně zdatnější jedince. Radši si sednu s kámošema nad deskou, pokecáme, podrbeme, popijeme atd. Rozhodně lepší než abych každý den trávil sám u nějaké MMORPG a myslel si, jaký mám bohatý život.
  • Vůbec evidentně nevíš nic.
  • možná jsme blbý, ale ve třech jsme nebyli schopný Arkham Horror ani jednou vyhrát, pokaždý nás prostě totálně převálcovaly vlny nepřátel... hráč se sotva někam vydá, potká cestou dvě tři příšery a sotva to přežije, takže se zase musí vrátit někam nabrat síly, a tam jsou zase další a další monstra... možná je to o cviku, ale po pravdě se mi to už vůbec nechce znova rozehrávat :(
  • Tak jako čisté deskovky vede Eldritch horror, Descent: journey in the dark second edition, a můžu doporučit i toho Zaklínače. Jo a Civilization či pokud máte dost hráčů, tak stařičkou, přesto skvělou Diplomacii.
  • hele, Talisman jsem hrál ve dvou v elektronický verzi, fakt zábava a hodně nás to bavilo, ale ten konec je totálně na nic... jeden člověk sedí ve věži a čeká na svůj tah, aby mohl smažit ostatní, absolutně to přestane být zábava... nemáte nějakej fígl, jak tohle obejít?
  • Mart9
    Jako by počítačových her bylo málo, že jsou tu i deskové.
  • Opravdu to potřebujete vysvětlovat?
  • Má někdo zkušenosti se dvěmi rozšířeními pro GoT?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit