Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • autor článku zřejmě sedí ve zlodějném parlamentu čr nebo se ráno pořádně zhulil a je na pěkném tripu do neverlandu...nevím do jaké Vídně jezdí,ale já v ve Vídni bydlím již pět let a je zde všechno levnější než v Praze,co víc i než v Brně.Autor asi v Rakousku nikdy nebyl od prosince v roce 1989...jinak by toto nemohl napsat.
 • Autor zřejmě žije v nějaké úplně jiné zemi..... *3*
  • Také mám stejný pocit.Dnes jsem poslouchal Šiklovou a dozvěděl jsem se,že jsme bohatá země.Já to ,ale 25 let nepozoruji.Někde jsem četl,že 100x opakovaná lež se stává pravdou.
 • http://www.youtube.com/watch?v=It8rgZ0_IRI#t=82
 • Dobrý článek vypovídající skutečnost. Myslím si, že komunisti dělali hodně práce v systému různých školení jako byli VUML, na vojně PŠM, odborářské školení apod.
  To dnes chybí, lidé současnost stále nechápou. Třeba nezaměstnanost, je projevem konkurence v trhu práce a kdo je dobrý,lepší a nejlepší, ten se uplatní, ostatní nadávají na režim. Tato myšlenka je jasná, ale kdo to vysvětluje naší mládeži,kdo je seznamuje s tímto, kdo jim ukazuje cestu. Rodiče uštvaný prací na to nemají čas. A tak naše mládež k tomu přistupuje po svém,odejdou ze střední školy (já maturitu nepotřebuji) odejdou z učiliště (já výučák nepotřebuji) jsou na úřadu práce (já dělat nemusím). Pak jen nadávají na režim a nezaměstnanost.
 • 17 listopad puč plánovaný kádry KGB StB převedl státní majetek který dříve na papíře
  patřil všemu lidu na soukromá konta překabátěných soudruhů. K žádnému potrestání
  zločinců nedošlo pouze se na Štěpána zavřel Štěpán ten to odnesl za všechny jiné.
  Potomci převlečených soudruhů dnes čile tržně podnikají prováději lobbing či exekuce.
  Z komunistických hrabošů jsou hrabající pravičáci.
 • nejvic se textu zastavaj lidi kteri se meli pred rokem dobre a nebo uplni b...i a jinak je tu hodne lidi proti tomuto zvastu co je psano v tomto textu a jeste jak autor krasne zvyraznuje ty same veci je my s tohodle clanku na bliti dneska bud pracovat nekde v supermarketu za minimalni mzdu drzet hubu a krok a byt platebne znevyhodnovan a nebo delat jinou podradnou praci za minimalni mzdu ktera je opravdu smesna a hlavne stat frontu na uradu prace jako driv na ty banany kdyz dneska se kazi protoze na to nejsou penize a bude hur
 • Netvrdím,že před převratem bylo vše ideální.Nikdy nebylo a nebude.Jen opakuji,že je to o systému a platí,že i ta "svoboda"jak pro koho.Nejsem rasista nebo se snažím tolerovat třeba cikány ale to co se děje kdy si žijí bez práce a příjmy,že většina dělníků může jen závidět.Nebo průměrný plat těch uváděných více jak 23000kč.Kdo ho má?!Nebo tisíce lidí bez práce a i bez domova!!!Nebo ostatní třeba tech. vybavení.Kdo ví,že i internet,bez kterého si už život nedokážeme představit tak třeba Bílý dům se připojil až v 1993!
  Mohl bych uvádět snad tisíc příkladů a pravdivých ale jeden na konec!Takže znova opakuji jak pro koho!
  http://www.verejnydluh.cz/
 • Demagog. *5*
 • Nevidím důvod proč článek, který vyšel na Blac.cz se řadou zrůdných myšlenek se musí objevovat i na tiscali.cz. Přece to co bylo špatného a kritizovaného ve starém režimu by mělo spět, a k tomu se i třepalo klíčema, k lepšímu v novém režimu. Bohužel současné výsledky odpovídají zcela jiné realitě a to nelze stále okomentovávat špatností minulého režimu.
  • Pavle, čtu ten článek znovu, ale žádné, jak píšete - zrůdné myšlenky nenacházím. Také tu dobu pamatuji, Je to jen strohé a pravdivé konstatování tehdejší reality. Současné výsledky je jiná otázka.
   • Tak si ho přečtěte ještě jednou a pomalu.Pokud to nebude stačit tak jste žil asi někde v EU.Mě stačí projít si na tři hodiny Prahu,abych pochopil,že jsem rád,že jsem necinkal klíči a nemrzl na Letné a na Václaváku,abych teď zjistil,že jsem dělal křoví.
   • Osobně vidím nebezpečí tohoto článku v polopravdách. Každý politický systém ovládá masy, pomoci takovýchto článků se jim snaží namluvit, jak skvělý je jejich život. Přečtěte si příspěvek pana Václava.
   • Problem je ale ten, ze se tu skoro 25 let porad jen dokola konstatuje nase minulost, furt se cumi do minulosti a furt se vsechno svadi na minulost. Realita a budoucnost jako by nebyly podstatny. Porad se zije minulosti. A lidi co si volime, aby resili soucasnost a budoucnost, tak delaji uplne to samy.
 • No vidíte a dnes si může vaše teta sehnat trávu a perník u Vietnamců a obojí zalít kvalitním chlastem s metanolem. Ukazovat je nutno obě stany mince.
  • tom (inkognito)
   6 se líbí, 10 se nelíbí
   Líbí Nelíbí
   vážně nemocný taky nemusel pořádat veřejné sbírky, aby přežil. To ne pokud to nebyl pohlavářův synek tak byl bezšance prostě nepřežil taková možnost tu ani nebyla, moc dobře si pamatuji jak teta před 89 horko těžko sháněla léky ze západu
  • Určeno pro tom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit