Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí zde kolonka na autora roku, ten určitě zvítězí !!!!

    • dzixy
      Opravdu, schází kolonka Jégl.. Ten to má vyhráno na celé čáře.😊😎👍
    • Jo.Třeba jako fanfáry potlesk ve stoje " dámy a pánové  nositelem titulu novinový Blb roku se stává ...... Akademie se usnesla jednohlasně.Gratulujeme!" Oceněnec se nadouvá pýchou sobě vlastní.

  • A co na to chrchloidní čučkaři? Čumí jak zevlové!

  • A stopy vedou do Alabamy...

  • TheGGG

    cenu vyhrává nějaký debl.... tedy člen demokratického bločku, ti tento rok předvedli neskutečné blábolení a rozklepaný kavárenský nářek...

  • Na vyber jsou vyroky zastupcu stran ANO, CSSD, KSCM, SPD, Pirati a prezident. Chybi mi zde blaboly zastupcu ODS, TOP9, KDU, STAN. Pane Jegl, je to pruhledny...   

    • A co takhle Fiala: ODS v senátu posílila ! Je vážnou volební alternativou proti ANO !

    • Autor (p.Jégl) výběrem subjektů jen průhledně demonstruje svůj "úhel pohledu". Je to trochu legrační taktika politruků, která je pod úrovní seriozních novinářů. Holt se každý musíme nějak živit, nenadávejte mu. :-) Bude stačit, když jeho názory nebudete brát tak vážně. :-)

      • vanhorne

        "průhledně demonstruje svůj "úhel pohledu".

        Jeho demonstrace uhlu pohledu proti tomu, jak svuj ostry uhel pohledu dovede demonstrovat Zeman je k smichu. Ze vyhlaseny mistr v takovem oboru je Zeman je jasne nad vsechny pochybnosti. Loni v Libereckem Kraji zaostril svuj zamlzeny pohled na sve odpurce, neverici a ostatni pochybovace v jeho moudrost a nazval je " Patologicka sedlina lidske spolecnosti".Takovy uhel pohledu nabidla bystra hlavicka statu. Vinu ovsem ma na svedomi jeho verny kamarad, alcohol.

        • dzixy
          Vanhorne, teď už jenom někoho, kdo to objektivně posoudí, zda se mýlil, nebo měl pravdu. Nebyl jsi tam náhodou? Potom bych to dovedl odhadnout.😎
  • Největší blb a blábolista je Jégl.Proč ses nezařadil do ankety?

  • Já si myslím, že největší perlou  byla hláška : " někdo mi nainstaloval do počitače dětské péčko, stopy vedou do Alabamy..." Ta jistě přebila všechny následující ..

    tímto zdravím pedofilního čučkaře na Hrad





    • Hackeři jsou dneska všude.....věřil bych tomu že Američané z Alabamy chtěli zkompromitovat Zemana.....když můžou Rusové ovlivnit americké volby počítačem.......MOŽNÉ JE VŠECHNO....😯

  • Mule mule to je zas kvalitně nablito. Jen se věří, že jsi pro dnešek vyčerpal svoji denní dávku blbosti. A zbytek dne budeš pěkně chrochtat mezi svými, tam u vás v chlívku.

    • nosná myšlenka chlívku a předtančení s koštaty , kurwa že sem stále lezete když tě to tu nebaví rodrig alias okoun a pod. babišoide.

      Náhodou o vánocích se v chlívku dějí věci ,ale o tom tě jako příznivci komunistickýho fašisty bureše nemá cenu povídat.

      • Jo.Baví mne to.Baví mne okopávat tebe blbe.A tak jak ty kopeš do cizích budu s radostí sobě vlastní kopat do tebe. Nic s tím neuděláš.Pamatuj si to!

        • Ty by si chtěl do někoho kopat?Tak do klávesnice ty čobolácká estébácká hnído."S radostí sobě vlastní ",si u diskuze honíš péro umaštěný řepkovým olejem🙂

  • Jednoznačně vyhrává soudruh komunista  kroutící invazi SSSR, leckde v dnešním Rusku by dostal do rypáku neb oni jsou na to ještě hrdí.Chybí mi třeba hláška že čobol Bureš na 2 miliardy dotací vyprodukuje 800 milionů do státní pokladny , panečku to je podnikatel.Tupá Okatámůra by s těma blábolama taky vyhrála a co teprve opilec číňan z Hradu , a třeba Benda a Kalousek, ale to by ten článek musel bejt hodně dlouhý a do cíle by doběhlo tolik hlášek že by se v tom člověk nevyznal.

    • Agrofert odvedl státu daň 800 milionů;zjistěte si % daně, potom základ daně a porovnejte s dotací. Pak mluvte o blábolu.

      • 2,1 miliardy ku 781 milonů v neprospěch České republiky ,neb také přispíváme do fondů Unie a dotace nejsou určené pro jednoho estébáckýho čobola.

    • Dne 21. prosince 1948 se komunistický režim dopustil dalšího
      velkého zločinu, když přijal zákon o krajském zřízení. Tento bolševicko -
      centralistický akt znamenal úplnou a nedemokratickou likvidaci zemského zřízení
      a zároveň zrušení naší tehdejší Moravskoslezské země.  



      Uznávaný historik, pan doc. PhDr. František Čapka, CSc. k
      těmto událostem
      ve své knize Dějiny Moravy v datech píše:
      "Nastolený byrokratický
      a centralistický systém (vše podléhalo přímo pražskému centru) prohluboval
      u mnohých obyvatel Moravy nedobrý vztah vůči české metropoli a vedl u nich
      k oživení pocitů diskriminace."  

      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Když čtu zde uvedené některé příspěvky, překvapuje mne, jak někteří "antikomunističtí bijci údajně  bojují proti komunismu" a přitom ve skutečnosti komunistické zločiny jako například výše uvedenou likvidaci zemského zřízení schvalují. Pokud schvalují bolševické zločiny, pak logicky jsou sami bolševiky. Je tedy velmi žertovné poslouchat jejich patetické výkřiky, kdy nadávají SAMI NA SEBE. To bude asi ta schizofrenie, rozpolcení osobnosti vrcholné stadiu retardace a degradace.

      • Souhlas s komunismem, ale ono se to v čase trochu mění ,pak by jsme se mohli cítit jako Rakousko-Uhersko či třetí Říše ,možná Vám to Čapek vysvětlí.Praha ať chcete nebo ne byla hlavním městem Československa od r.1918 a to i navzdory titulům Čapka.Ale co čiňte tak dál a budou z malého státu zase dva menší a stejné jako se Slovenskem, co nedosáh Hitler s agentem Tisem tak toho dosáhne demokracie hlupáků.Ono poslouchat žvásty o odsunu Němců z Brna a zároveň vítat okupanty na motorkách Harley z Ruska to chce  trnky-brnky na Svoboďaku a pak vylézt na Špilas.

        • Takže jak se vám to hodí jo? Když se vám hodí táhnout s Hitlerem, budete nadávat na Stalina. Jak bude výhodné táhnout se Stalinem začnete pro změnu nadávat na Hitlera. ALE TO NEJDE. ČESTNOST A POCTIVOST BUĎTO JE, NEBO NENÍ. Nejde to tak jakože napůl gauner a napůl moralista. Znáte to tvrzení že nelze sedět na dvou židlích? Tak už si vyberte. Jste Bolševik, Nacista nebo poctivý člověk? Omlouvám se ale nesnáším pokrytce. Jsem na ně bytostně alergický....

          • dyť si sám pokrytec

            • Jinak takové drobné upřesnění....😉 neřekl jsem, že jsi pokrytec....kdybys nad textem přemýšlel, došlo by ti to. Jen jsem napsal že je nesnáším....žes to vztáhl na sebe, je čistě tvůj problém a o něčem to vypovídá....

              • Reakce na příspěvek:

                jsem někde napsal že jsem to vztáh na sebe?Člověče přemýšlej.Co je to poctivý člověk?Může nacista nebo komunista být poctivý?Nebo jsou ty lidi jenom nevzdělaný?a to bez ohledu na IQ.

                • Reakce na příspěvek:

                  Komické a neuvěřitelné, jak si dovolí nejméně vzdělaný trouba používat slovo vzdělanost.

            • Od tebe to sedí....😀

  • Svůj hlas za blábol roku dávám Pavlu Jéglovi. Napsal v souvislosti s Lukášem Dorou z SPD...."Minaret, postavený jako rozhledna, je unikátní stavbou a jediným minaretem na českém území."

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pokud vím, minaret je v Lednicko-Valtickém areálu a to je Morava. Maximálně, když už tak "českomoravské" území, nikoli "české".  Doporučuji vyplnit dotazník.....data.zpravy.cz/soubory/ln_domov/A100208_GLU_FORMULARPRO.DOC

    • Vona Morava není v České republice ?Asi stárnu ale já to odpojení nezaregistroval.

      • Doporučuji u čtení výše uvedeného příspěvku použít mozek (je-li tedy jaký) a také jak vidím, není na škodu vyplnit dotazník.

        • No nevím ale české území je území ohraničené státní hranicí České republiky.Já už mám pár let, ale ta Vaše moravská nacionálnost mi připadá jak Slovensko v 91 a 92.Doufám že je zde tolik rozumu že to neskončí obdobně a to mám Moravu rád a prožil jsem tam skoro 10 let života.

          • Pokud Vám vadí moravská nacionálnost, jistě vám stejnou měrou bude vadit česká a ukrajinská nacionálnost a uznáte že všichni jsme Rusové takže nechápu proč se vlastně od Ruska trháme. Měřeno vaší logikou chápání....

            • Já myslím že to nemá cenu ,ale i tak pozdrav na Moravu.

              • Reakce na příspěvek:

                Nemá to cenu. Pokud někdo vypočítavě měří dvojím metrem, souseda který z hladu ukrade rohlík, udá, ale sám klidně se zbraní vykrade peníze a alkohol na benzince, pak takovému člověku je zbytečné něco vysvětlovat. 

                • Reakce na příspěvek:

                  Proč teda tolik Moraváků dělá v Práglu , proč nesedíte doma a nebudujete Vaší ves nebo město?, on za Vámi ten kapitál dojde a nemusíte krádst rohlíky.Kurwa stejný jako všichni přivandrovalci , Vaši předkové tam žili tisíce let a vy nemůžete protože závidíte a nemáto co ,lepší auto,lepší mobil?a kde jsou vztahy s lidma ,jděte s těma kecama někam a Čapka který si na tom dělá tituly vemte sebou.

                  • dzixy

                    Reakce na příspěvek:

                    Kumule, realista má pravdu, Stát je zatím jeden, ale jsou u nás území Česká i Moravská. Zeměpisci Ti to potvrdí. Nebyla by potom "českomoravská vrchovina" a další.
                    • Reakce na příspěvek:

                      Takže vlastně nepravější označení bylo protektorát Čechy a Morava.Potvrzeno českomoravskou vrchovinou ,no ještě že nemáte svého Hlinku nebo Mečaira , teda stačí Hašek a sabotér na Hradě.🙂Stát je zatím jen jeden , no Svatopluk se asi otáčí v hrobě i když ohýbá několik prutů.Hlavně sem pak nelezte za rachotou jak činí Slováci.😬

                  • Reakce na příspěvek:

                    To mne vždy fascinuje jak Pražák nadává na Moravu ale drží ji zuby nehty aby mu neutekla. Proč nás tedy nenecháte jak to bylo před bolševikem? Protože ti to ty bolševiku vyhovuje. Naoko naně nadáváš ale sám jsi stejný jako oni. Stěžuje si že Moravan v Praze pracuje ale cajzl sám nezvedne líný zadek, jen vymýšlí lejstra, b..zeraci a šikanu pro zbytek státu a jak by koho oj..bal o prachy za které by bezpracně mohl parazitovat. Bez lidí z z jiné části země i ciziny by pošel Pražák hlady protože sám nezatluče ani hřebík. Raději vydá lejstro, kterým to nařídí sousedovi a pak mu ukradne výdělek.  ..😛

                    • Reakce na příspěvek:

                      Cajzl to už jsem dlouho neslyšel naposledy v 87 v Brně ,ještě přijdi se Švédama jak rádi činili tvoji čobolští sousedé ,jo a nejsu z Prahe.Jak jsem uved nahoře demokracie není pro blbce .

                      • Reakce na příspěvek:

                        Aha, tak už vím....to kvůli tobě ji ještě pořád nemáme....teda tu demokracii...😀

                        • Reakce na příspěvek:

                          ale máme ,jinak by jsme všichni dohromady mohli tak skřípat zubama ,ale co bude tak jak chcete?i to je demokracie a pokud si většina hloupějších nenechá vysvětlit menšinou chytřejších - dočkáte se třeba i totality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit