Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2,1 miliardy ku 781 milonů v neprospěch České republiky ,neb také přispíváme do fondů Unie a dotace nejsou určené pro jednoho estébáckýho čobola.

  • Agrofert odvedl státu daň 800 milionů;zjistěte si % daně, potom základ daně a porovnejte s dotací. Pak mluvte o blábolu.

  • A co takhle Fiala: ODS v senátu posílila ! Je vážnou volební alternativou proti ANO !

  • ale máme ,jinak by jsme všichni dohromady mohli tak skřípat zubama ,ale co bude tak jak chcete?i to je demokracie a pokud si většina hloupějších nenechá vysvětlit menšinou chytřejších - dočkáte se třeba i totality.

  • Takže vlastně nepravější označení bylo protektorát Čechy a Morava.Potvrzeno českomoravskou vrchovinou ,no ještě že nemáte svého Hlinku nebo Mečaira , teda stačí Hašek a sabotér na Hradě.🙂Stát je zatím jen jeden , no Svatopluk se asi otáčí v hrobě i když ohýbá několik prutů.Hlavně sem pak nelezte za rachotou jak činí Slováci.😬

  • Ty by si chtěl do někoho kopat?Tak do klávesnice ty čobolácká estébácká hnído."S radostí sobě vlastní ",si u diskuze honíš péro umaštěný řepkovým olejem🙂

  • Komické a neuvěřitelné, jak si dovolí nejméně vzdělaný trouba používat slovo vzdělanost.

  • dzixy
    Kumule, realista má pravdu, Stát je zatím jeden, ale jsou u nás území Česká i Moravská. Zeměpisci Ti to potvrdí. Nebyla by potom "českomoravská vrchovina" a další.
  • dzixy
    Vanhorne, teď už jenom někoho, kdo to objektivně posoudí, zda se mýlil, nebo měl pravdu. Nebyl jsi tam náhodou? Potom bych to dovedl odhadnout.😎
  • dzixy
    Opravdu, schází kolonka Jégl.. Ten to má vyhráno na celé čáře.😊😎👍
  • Jo.Třeba jako fanfáry potlesk ve stoje " dámy a pánové  nositelem titulu novinový Blb roku se stává ...... Akademie se usnesla jednohlasně.Gratulujeme!" Oceněnec se nadouvá pýchou sobě vlastní.

  • vanhorne

    "průhledně demonstruje svůj "úhel pohledu".

    Jeho demonstrace uhlu pohledu proti tomu, jak svuj ostry uhel pohledu dovede demonstrovat Zeman je k smichu. Ze vyhlaseny mistr v takovem oboru je Zeman je jasne nad vsechny pochybnosti. Loni v Libereckem Kraji zaostril svuj zamlzeny pohled na sve odpurce, neverici a ostatni pochybovace v jeho moudrost a nazval je " Patologicka sedlina lidske spolecnosti".Takovy uhel pohledu nabidla bystra hlavicka statu. Vinu ovsem ma na svedomi jeho verny kamarad, alcohol.

  • Chybí zde kolonka na autora roku, ten určitě zvítězí !!!!

  • A co na to chrchloidní čučkaři? Čumí jak zevlové!

  • A stopy vedou do Alabamy...

  • vanhorne

    "Jsi d*ment,"

    Mozna, ale i presto jsem rad, ze muj prispevek zapusobil tak blahodarne na tvuj nervovy system a znovuozivil nektere tve telesne funkce. Happy New Year, namely to those around you, dodo.

  • Jo.Baví mne to.Baví mne okopávat tebe blbe.A tak jak ty kopeš do cizích budu s radostí sobě vlastní kopat do tebe. Nic s tím neuděláš.Pamatuj si to!

  • TheGGG

    cenu vyhrává nějaký debl.... tedy člen demokratického bločku, ti tento rok předvedli neskutečné blábolení a rozklepaný kavárenský nářek...

  • Autor (p.Jégl) výběrem subjektů jen průhledně demonstruje svůj "úhel pohledu". Je to trochu legrační taktika politruků, která je pod úrovní seriozních novinářů. Holt se každý musíme nějak živit, nenadávejte mu. :-) Bude stačit, když jeho názory nebudete brát tak vážně. :-)

  • jsem někde napsal že jsem to vztáh na sebe?Člověče přemýšlej.Co je to poctivý člověk?Může nacista nebo komunista být poctivý?Nebo jsou ty lidi jenom nevzdělaný?a to bez ohledu na IQ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit