Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrá selekce ... kde máte Kalousky, Rakušany, Fialy, Němcovou, Pospíšily, Stanjury........................

    a mnoho dalších. Nehodí se do krámu, což?

    • Tak tam přidej nějaký blábol ke jmenovaným. Top
      • KIMCID

        neuhneme :D

  • dzixy

    Stačí se podívat na titulek a kdo jej psal, je všem jasné, že tipující čtenáře nahradil sám Jégl. Bohužel neměl šťastnou ruku, protože nevybral zrovna ty nejzábavnější bonmoty. Brebtů, blbosti, trapnosti, ale i podpásovek bylo v Senátu, ale zřejmě v Parlamentu více než dost, ale Jégl poslouchal jenom ty které nezněly z "jeho strany" a jeho srdce. Výběrem se Jégl opět ztrapnil, jako dost často dosud, a potvrdil, že Tiscali má opravdu vážný problém s redakci zpravodajství. Namísto hlasování o nejlepší bonmot, brept, měl Jégl nechat hlasovat o porušování "novinářského desatera" redaktory Tiscaali.. Výsledek by byl nejenom pro něj překvapivý. 

       Přesto do nového roku všem tiscalákům vše dobré, více sebereflexe a objektivnosti. A když nést kůží na trh, tak ne kvůli "Jéglovinám", ale pro závažná zjištění při porušování práv občanů.

    • ..přesně tak, Jégl si to dělá jak potřebuje. Jen z jednoho tábora. 

      • ... a dementní roboši jako ty mu to žerou, blbe

        • já myslel že roboši do kavárny nechoděj🙂

    • Stačí se podívat na úvodní foto a je zcela jasné s kým si to imigrantské megazlodějské podlé populisticky žvástavé komouško-konfidentské pako soudruh koblihář Bureš-babiš vytřel právě svoji bolševickou řiť - Ááááno jste to vy jeho voliči.

      • pravdu díž Nováku.

      • ... primitiv jako ty nemá být připouštěn ani k volbě o tom, kterou nohu mají čoklové zvedat při chcaní

  • Já si myslím, že největší perlou  byla hláška : " někdo mi nainstaloval do počitače dětské péčko, stopy vedou do Alabamy..." Ta jistě přebila všechny následující ..

    tímto zdravím pedofilního čučkaře na Hrad





    • Hackeři jsou dneska všude.....věřil bych tomu že Američané z Alabamy chtěli zkompromitovat Zemana.....když můžou Rusové ovlivnit americké volby počítačem.......MOŽNÉ JE VŠECHNO....😯

  • .....a blábol roku 2018 vyhrává Pavel Jégl (bezkonkurenčně)

    • dzixy
      Bohužel a ne jenom za jeden blábol.😀😎
  • Jednoznačně vyhrává soudruh komunista  kroutící invazi SSSR, leckde v dnešním Rusku by dostal do rypáku neb oni jsou na to ještě hrdí.Chybí mi třeba hláška že čobol Bureš na 2 miliardy dotací vyprodukuje 800 milionů do státní pokladny , panečku to je podnikatel.Tupá Okatámůra by s těma blábolama taky vyhrála a co teprve opilec číňan z Hradu , a třeba Benda a Kalousek, ale to by ten článek musel bejt hodně dlouhý a do cíle by doběhlo tolik hlášek že by se v tom člověk nevyznal.

    • Agrofert odvedl státu daň 800 milionů;zjistěte si % daně, potom základ daně a porovnejte s dotací. Pak mluvte o blábolu.

      • 2,1 miliardy ku 781 milonů v neprospěch České republiky ,neb také přispíváme do fondů Unie a dotace nejsou určené pro jednoho estébáckýho čobola.

    • Dne 21. prosince 1948 se komunistický režim dopustil dalšího
      velkého zločinu, když přijal zákon o krajském zřízení. Tento bolševicko -
      centralistický akt znamenal úplnou a nedemokratickou likvidaci zemského zřízení
      a zároveň zrušení naší tehdejší Moravskoslezské země.  



      Uznávaný historik, pan doc. PhDr. František Čapka, CSc. k
      těmto událostem
      ve své knize Dějiny Moravy v datech píše:
      "Nastolený byrokratický
      a centralistický systém (vše podléhalo přímo pražskému centru) prohluboval
      u mnohých obyvatel Moravy nedobrý vztah vůči české metropoli a vedl u nich
      k oživení pocitů diskriminace."  

      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Když čtu zde uvedené některé příspěvky, překvapuje mne, jak někteří "antikomunističtí bijci údajně  bojují proti komunismu" a přitom ve skutečnosti komunistické zločiny jako například výše uvedenou likvidaci zemského zřízení schvalují. Pokud schvalují bolševické zločiny, pak logicky jsou sami bolševiky. Je tedy velmi žertovné poslouchat jejich patetické výkřiky, kdy nadávají SAMI NA SEBE. To bude asi ta schizofrenie, rozpolcení osobnosti vrcholné stadiu retardace a degradace.

      • Souhlas s komunismem, ale ono se to v čase trochu mění ,pak by jsme se mohli cítit jako Rakousko-Uhersko či třetí Říše ,možná Vám to Čapek vysvětlí.Praha ať chcete nebo ne byla hlavním městem Československa od r.1918 a to i navzdory titulům Čapka.Ale co čiňte tak dál a budou z malého státu zase dva menší a stejné jako se Slovenskem, co nedosáh Hitler s agentem Tisem tak toho dosáhne demokracie hlupáků.Ono poslouchat žvásty o odsunu Němců z Brna a zároveň vítat okupanty na motorkách Harley z Ruska to chce  trnky-brnky na Svoboďaku a pak vylézt na Špilas.

        • Takže jak se vám to hodí jo? Když se vám hodí táhnout s Hitlerem, budete nadávat na Stalina. Jak bude výhodné táhnout se Stalinem začnete pro změnu nadávat na Hitlera. ALE TO NEJDE. ČESTNOST A POCTIVOST BUĎTO JE, NEBO NENÍ. Nejde to tak jakože napůl gauner a napůl moralista. Znáte to tvrzení že nelze sedět na dvou židlích? Tak už si vyberte. Jste Bolševik, Nacista nebo poctivý člověk? Omlouvám se ale nesnáším pokrytce. Jsem na ně bytostně alergický....

          • dyť si sám pokrytec

            • Jinak takové drobné upřesnění....😉 neřekl jsem, že jsi pokrytec....kdybys nad textem přemýšlel, došlo by ti to. Jen jsem napsal že je nesnáším....žes to vztáhl na sebe, je čistě tvůj problém a o něčem to vypovídá....

              • Reakce na příspěvek:

                jsem někde napsal že jsem to vztáh na sebe?Člověče přemýšlej.Co je to poctivý člověk?Může nacista nebo komunista být poctivý?Nebo jsou ty lidi jenom nevzdělaný?a to bez ohledu na IQ.

                • Reakce na příspěvek:

                  Komické a neuvěřitelné, jak si dovolí nejméně vzdělaný trouba používat slovo vzdělanost.

            • Od tebe to sedí....😀

  • Cenu za politické bláboly v roce 2018 suveréně vyhrává pavel jégl, známí pitomec, který píše pro zlodějě z ods a top09 tj. pro fialu - studovaného politologa tzn. lháře a pro opilce kalouska. Princip je v tom, že pokud to někdo dělá dobře jako Andrej Babiš, tak ti ostatní co politiku využívají k ukusování ze společného koláče podle toho kdo vyhraje volby přicházejí zkrátka. A tak dělají všechno možné aby to tak nebylo. Podle toho se krásně pozná koho štve, že nemůže krást prostřednictvím volených zástupců. A pavel jelito je podporuje.
    • čobol zde číní dobro ?Mirdo tos měl chodit jako Rom do školy a ne za Školu.🙂Čobol se zde činí již mnoho let a teď pouze změnil způsob.

  • KIMCID
    A cenu za politický blábol roku 2018 vyhrává: Pavel Jégl
    • joooo a s velkým náskokem

  • Jégle ty už nemůžeš věřit ani sám sobě viď.Tiscali by se za tebe mělo stydět a zbavit se tě.Pokud to nejsou synáčkové a cérečky pražských kavárníků.

    • Jsi zjevně primitivní nula bez jakéhokoli vzdělání, kvalifikace, použitelnosti - pokračuj ve svém blití, blbe.

  • Na vyber jsou vyroky zastupcu stran ANO, CSSD, KSCM, SPD, Pirati a prezident. Chybi mi zde blaboly zastupcu ODS, TOP9, KDU, STAN. Pane Jegl, je to pruhledny...   

    • A co takhle Fiala: ODS v senátu posílila ! Je vážnou volební alternativou proti ANO !

    • Autor (p.Jégl) výběrem subjektů jen průhledně demonstruje svůj "úhel pohledu". Je to trochu legrační taktika politruků, která je pod úrovní seriozních novinářů. Holt se každý musíme nějak živit, nenadávejte mu. :-) Bude stačit, když jeho názory nebudete brát tak vážně. :-)

      • vanhorne

        "průhledně demonstruje svůj "úhel pohledu".

        Jeho demonstrace uhlu pohledu proti tomu, jak svuj ostry uhel pohledu dovede demonstrovat Zeman je k smichu. Ze vyhlaseny mistr v takovem oboru je Zeman je jasne nad vsechny pochybnosti. Loni v Libereckem Kraji zaostril svuj zamlzeny pohled na sve odpurce, neverici a ostatni pochybovace v jeho moudrost a nazval je " Patologicka sedlina lidske spolecnosti".Takovy uhel pohledu nabidla bystra hlavicka statu. Vinu ovsem ma na svedomi jeho verny kamarad, alcohol.

        • dzixy
          Vanhorne, teď už jenom někoho, kdo to objektivně posoudí, zda se mýlil, nebo měl pravdu. Nebyl jsi tam náhodou? Potom bych to dovedl odhadnout.😎
  • pavel.zajda.7
    V anonymní anketě, kterou provedla MF Dnes, zvítězilo ožralé ..... z Hradu. Nevím, co všichni proti Zemanovi mají???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit