Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by jenom zajímalo jestli si paní Bobošíková také uvědomuje, že za jakoukoli činnost na půdě senátu, je senátor de-facto nepostižitelný :-) z ústavy.
  • Sama je veš v kožichu. Chce se jen "zviditelnit" po propadáku v posledních volbách,
    Chraň nás buh před takovými "Mesiáši". *1* *8* *16*
  • ...ach...ach....ach..bože....jaká krásná ústa...ta by asi kouřila (tvrdé Sparty podpultovky)...až by daˇbový poplatník kvílel blahem z inhalace této dámy...dle mého názoru...fuj mně!
  • Když ty texty čtu, připadá mě. že sem píší samí sexuálně frustrovaní jedinci. Je to hnus, nic solidního. To se v tom případě spíš přikláním na její stranu i když mě normálně nezajímá.
  • Bobošíková nakonec zaplatí pokutu za urážku senátorů. A doufám, že ze svého!
  • Stačí si vzpomenout na BOBOtelevizi a je mi špatně.
  • To i ta Peake je o trochu chytřejší.
  • Ty už taky táhni někam do hajzlu.
  • Soudružka, bývalá svazačka, ta se chce jenom zviditelnit. Nic jiného za tím nehledejte. Ta poleze do konečníku Klausovi. Stejně tak by lezla Husákovi, kdybychom se vrátili
    o 24 let nazpátek. To je naprosto prázdná nádoba, s minimální inteligencí, zato s maximální drzostí. A najdou se přiblbla, která jí to žerou.
  • Ta komunistická čubička ještě stále plácá tou svoji rudou držtičkou?? Už nikoho nezajímáš ty rudá čubičko. Musíš to holt už nechat mladším, tvůj zvadlý dekolt a rozhoďnožkové představení už jsou pasé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit