Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • voperovat kravám katalyzátor. Vypadá to, že některá část lidstva Hodně Debilnatí.

  • Nikde nevidím příspěvek o Gretě a metanu. Gretina deviace je zřejmá - uhlíková stopa. Kde jste přišel na spojení Grety a metanu ?
  • ... a co teprve slimáci z okolí Č. Budějovic, vhazovaní živí do rozpáleného oleje, aby se zkroutili do rohlíčků růžové barvy, nesmírně chutných...

  • Přesně!

    Dotace jsou zlo a nemají být poskytovány.

  • Já naopak doufám, že se vámi ždané Karlem Marxem definované vydělení člověka z přírody za mého života "nevyřeší".  Lidstvo by "to" (použiji-li vaši novořeč) neposunulo vůbec nikam.

    I mrkev je živý organismus, i ořech je zárodek života. 

  • :D ... Je to zábava si vás příspěvek přečíst po pár pivech :D 

    Díky ;)

  • Vaše tvrzení nerozporuji, jde o obecně známý fakt.

    Rozporováno je tvrzení:"Kdyby nebylo tolik dotací, nebylo by nejspíš tolik krav.", které je obecné a lze jej tedy vztáhnout na celosvětové stavy skotu.

    V zemích EU počet chovaných kusů hovězího dobytka od roku 2016 většinově klesá, v celé EU klesá. Roste pouze v Polsku, Itálii a Španělsku, to ale pokles v ostatních zemích nevyrovná.

    Atd.

  • Pavel.Jegl

    Také doufám v to, že se vše jednou (co nejdřív) vyřeší a budeme jíst maso a nezabíjet.

    Lidstvo by to posunulo mnohem dál než kdejaký technický vynález.

  • To je pravda ... 

    Ale tento problém nezdá se býti neřešitelný - vždyť i tukové buňky lze pěstovat jako tkáňovou kulturu...

  • vanhorne

    Ti prdici volove jsou daleko skodlivejsi, nez ty kravky.

  • josef.chmela

    To už je opravdu magořina. Někteří magoři se chtějí neustále zviditelňovat a ukázat jak jejich práce je důležitá. Většinou jsou to však pouze neschopné vyžirky.

  • Pavel.Jegl

    Odpověď: Jsme na vnitřním trhu Evropské unie. 

    Dotace nejsou v EU rovné - mají dvě složky: národní a unijní.

  • Podle vás je nemocný každý, kdo nemá vymaštěný mozek vašimi dogmaty. Ve středověku byste nejspíš pomáhal přikládat katolické inkvizici na hranici aby usmažila dle vás "kacíře". Inu i takoví lidé mezi námi jsou. 🙂A nejvíc mne baví když mne o fyzice o kterou se zajímám už od patnácti let až po vysokoškolskou úroveň, poučují lidé kteří znají název Fyzika patrně jen z nápisu učebnice základní školy. Ale mně se tady na světě líbí, je tady spousta srandy, a nemám potřebu vašich drog nebo oblbovacích medikamentů, potkávám spoustu zajímavých a inteligentních lidí, ale samozřejmě na netu občas narazím i na omezence a chápu jejich rozladěné životní postoje, poněvadž otřásám jejich životními pověrami. Asi vás to moc bolí přemýšlet o něčem jiném než vám předžvýká televize, co? 😀

  • mun.go
  • Pavel.Jegl

    Copak cena. Má to ještě další háček: Masu z kmenových buněk chybí tuk.

  • ŘEŠENÍ TADY JE 

    - pěstovat maso (tedy spíše "maso"= svalové buňky, svalová vlákna a syncytia) jako tkáňové kultury. 

    Pokusy na toto thema už tu byly a jsou. Problémem je cena - o několik řádů dolarů vyšší, než cena masa krav z pastvin.

  • Jste nemocný nebo trol. Já vím že to od spiklenců a lidi s výplatní i od FEDu slyšíte často, takže si nedělám iluze že by jste s tím šel za psychologem páč doktor je jiste taky součástí spiknutí.

    Za fyzikem taky nezajdete, protože ten je naočkovány tou fyzikou která je určena pro otroky, aby neviděli pravdu ... 

    Kdyby vás štvalo žít v tom světě co máte v hlavě, fakt existují medikamenty, který vam pomůžou žít klidnější život;)

  • Alarmismus a ekoterorismus jsou nová náboženství, škodlivější než ta ostatní !

  • Marcelskrc

    No tak poťeš koště Indii

  • Tak zdrcující sebekritika???? 😂 Jak překvapivé.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit