Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja tuhle spolecnost vedenou tohle cernou mafii ignoruji uz 10 let..a myslim si ze nekdy memu okoli pripadam jako exot...Uz davno bychom byli jinde kdybychom sve sny spolecne uskutecnovali.. Tahli za jeden provaz !!! Presne jako praotec Cech s prutama !!! Maji nas na lopatkach a vi kam az zajit !!! Oni nejsou hloupi TO MY jim davame jasne najevo jak s nami orat a vlacet !!!
    • Možná tuhle společnost ignoruješ už mnohem déle, protože legenda o třech prutech se netýká praotce Čecha, ale velkomoravského knížete Svatopluka a jeho tří (spíše dvou) synů, jejichž řozepře způsobily rozpad Velkomoravské říše.
      I tak by mě zajímalo, kolik a od koho za amnestii prezident Klaus dostal...
    • "Ja tuhle spolecnost vedenou tohle cernou mafii ignoruji uz 10 let..."
      Jak to děláte? Ráda klidně budu exotem, jenže oni mi lezou do výplaty a peníze mi odebírají ač se mi to nelíbí a pak si musím vše zaplatit znovu. Daň za nemovitost, lékaře, léky... Nemohu pominout navrácení majetku církvím, živení nepracujících muklů, hnědočechů....Jsem dojná krávka státu. Tak babo (dědku) raď!
  • Já si myslím, že je třeba udělat vše pro to, aby Klaus, Nečas a další autoři amnestie nesli následky. Trestní oznámení a šašky z hradu a Nečase a hlavně obvinit Klause s velezrady. To by mohla být cesta k tomu, aby tohoto Grázla na lafetě nevezli. V Rusku ano, tam si ho mohou teba vycpat. Tak, jako se Klaus zasloužil o přímou volbu (je kvůli němu), měl by se zasloužit o zrušení práva prezidenta udělovat amnestie. Nebylo by od věci mu sebrat veškeré výhody, které by měl mít jako exprezident. Na tom je třeba pracovat. Kontaktujte své senátory, ať ve věci pod nikají potřebné kroky. A nevolte Zemana, nevolte ODS.
  • Zloděj dal amnestii zlodějům ,co se divíte .A byl snad Havel lepší?Kolik mrtvých měl na svědomí on?Třeba tu holčičku /kojence/,kterou znásilnil a zabil ten tehdy amnestovaný vězen.Kolik zavražděných bude mít na svědomí Klaus?Měl by chodit kanálama .Láska má pravdu. *16*
    • Už 30 gaunerů je znovu zatčeno.
  • Já bych dg.nepříčetnosti,stařecké demence a těžké formy Alzheimerovy choroby použila k vyhlášení neplatnosti jeho aktivit...Bohužel bude ještě hůř než úplně vypadne....
  • Udělal sem to proto, abych nasral poslední slušný lidi v tomto státě, pomohl za prachy svejm kamarádíčkům a ukázal všem duševně omezeným voličům, který volili a volí kmotry, na který straně jsem celejch 22 let stál.
    • ... pravil duševně omezený diskutér
  • Hlupáčkové, řešte sebe. Máte nadlouho co dělat. Advokát láska je úúúúchyl.
    • A ty jsi pako. *11*
    • Hlavně, že Vy chytrostí překypujete. Narcisovi jako je pan prezident nejlépe poslouží ignorance. Třeba i proto k němu na Nový rok pan Nečas nešel na oběd. I když podepsal amnestii, tak už v té době věděl, co je to za svinstvo. Čímž ho neomlouvám, ale třeba si chtěl připsat nějaké bodíky k dobru.
      • Jestli je toto od tebe chytrost, tak tebe a ty pitomečky nad tebou jednoduše ignoruji já.
  • Doporučení pro Klause - našla jsem na netu. Možná se hodí tento odkaz i při menstruaci mozku. "Kontrolujte si svůj menstruační cyklus. Vyzkoušejte náš kalendář!
    Naturella.cz
  • Prezident Klaus je v tomto případě pouze"Bílý kůň"mocného zákulisí.V přeplněných věznicích hrozily vzpoury,bezvládí,korupce atd..Takové problémy si nemůže stát uprostřed Evropy dovolit,tím by mocné zákulisí české politiky ztratilo velkou část vlivu na vývoj dění v Evropě.Co nebo kdo je mocné zákulisí ? Dnes by to mělo být každému normálně uvažujícímu člověku celkem jasné.Kdo udělal"sametovou revoluci",kdo vytvořil"národní hrdiny" ? StB a další světové tajné síly.
  • Dobrý večer,článek velmi zajímavý, ale bez efektu. Drahý Václave pokud chcete fundovaně vystupovat,tak si udělejte pořádek ve svých osobních i pracovních věcech Rakovník, Praha. Vaše kritika je pro lidi, kteří Vás ne - znají trapná a připomíná mi pana Kalouska.Káži vodu a piji víno.Pro normální občany pohodový večer, pro bývalého kolegu doporučuji rolnění ve stupni pana Landy.
  • Upozornuji zůčastněné na kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo Komunisti jsou zločinci, dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit