Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Turecko narušuje kompatibilitu výzbroje NATO - proč ještě není vyloučeno z NATO?

  Turecko okupuje část Kypru od své invase tam  (20.7.-18.8.1974) - krycí jméno invaze bylo operace Atilla. Proč ještě není vyloučeno z NATO, proč se s ním vedly rozhovory o přistoupení k EU?

  Nota bene, když leží v Asii a v Evropě má jen oblast Konstantinopole, kterou ukradlo Řecku. 

  Turecko se islamisuje více než Al Fatah v Palestině...

  Turecko je nepřítel Evropy!

 • Ani jedna ze zainteresovaných stran si neuvědomuje že na to doplatí at chce nebo ne.Jen blbec může rozpoutat něco takového.Kdo všechny ty pitomce uživí?I kapacita planety není nekonečná a při exponenciální rychlosti devastace k plánům páně blbečka Erdogana ani nedojde.Ať už si všichni politici světa vytáhnou hlavu ze zadku a  začnou přemýšlet.Je to cvok,jeden vedle druhého.

  • Někteří lídři EU zřejmě s ní o tom, že by se veškeré obyvatelstvo Asie a Afriky přemístilo do Evropy coby uprchlíci a že my Evropané tyto "uprchlíky" budeme hýčkat a poskytovat jim maximální komfort. Ovšem nejsem si jist, zda-li po naplnění těchto morbidních vizí by byli lídři EU uspokojeni. Zřejmě by chtěli další a vyšší práh dráždivosti.  
 • dzixy
  Kdo a co jsou Turci by mělo být všem jasno. Pokud aspoň trochu mají přehled v dějinách  Evropy. Zdá se však, že nejenom bruselští byrokraté a vůdcové typu Juncker na vše kolem Turků zapomněli. A tak se zdá, že nabývá platnost lidové řčení "kdo se z minulosti nepoučil, musí si ji zopakovat". Někomu stačí přečíst si nějakou Májovku a bude mu jasno, a někdo neuvěří, ani když to uvidí na vlastní oči. Zdá se mi, že titulek článku začíná být více, než aktuální.
 • Evropa je přece v naprosté pohodě a prosperuje! Úspěšně Integruje migranty, kteří z polovin už pracují.

  Zkuste napsat opak tohoto na Hlídacím Psu Org! Spřízněném to webu tiscali! Nikdo vám nic nezveřejnění.Pravda se nesmí prezentovat! 

  Minule se tady řešila zaměstnanost migrantů v Německu, lživě a nefér. Zde nabídnutá "jiná statistika" ukazovala zcela diametrálně odlišné údaje.A když statistika, tak platí i tato, oficiální, ne ta vymyšlená, nebo zkreslená. ...Někdejší rakouský vicekancléř a bývalý dlouholetý předseda Svobodné strany Rakouska Heinz-Christian Strache se rozhodl lidem ukázat varovně vypadající čísla, která ukazují, že v Německu na federální úrovni zaznamenali v roce 2014 asi 122 vražd, zatímco v roce 2018 to bylo 430 vražd. První číslo pochází z časů před startem masivní migrační krize, druhé ukazuje stav pár let po vrcholu migrační krize.Heinz-Christian Strache na sociální síti uveřejnil čísla z oficiálních statistik německého Spolkového úřadu pro vyšetřování, který monitoruje kriminalitu. Srovnání zločinnosti let 2014 a 2018 prý Stracheho omráčilo.„Oficiální čísla Spolkového úřadu pro vyšetřování jsou omračující. Nezodpovědná a nerozlišující kultura vítačů ukazuje své dramatické účinky,“ napsal. Poté své spoluobčany ujistil, že rakouští Svobodní ještě jako členové vlády dělali vše pro to, aby se jejich vlast podobné neblahé situaci vyhnula.Ona oficiální čísla ukazují, že zatímco v roce 2014 došlo v Německu ke 122 vraždám, v roce 2018 už to bylo 430 vražd. Pokud jde o počty sexuálních útoků, v roce 2014 úřad zaznamenal 848 případů, zatímco v roce 2018 to bylo 6 046 případů. Podobně dramatický nárůst případů je patrný také u pokusů o ublížení na zdraví. Zatímco v roce 2014 došlo k 18 512 případům, v roce 2018 už to bylo více než 73 tisíc. 

  Bundeslagemild Kriminalitat im Kontext von Zuwanderung 2018, Publikation Bundeskriminalamt

  Pane Bergere, Hlídací pse, a další cenzoři napříč médii, toto raději nečtěte! Toto je totiž pravda, oficiální fakta. Vy si dál zveřejňujte ty bludy, lži a nesmysly, o  tom, jak to je s migrací v Evropě super! Ale redakce tiscali by mohla silně zvažovat, zda uveřejní každou pitomost z Hlídacího Psa Org. 

  Turci se na tomto podílí také, jsou to také migranti. A musím připomenout jejich masové demonstrace na kterých řvali" Řekni (Erdogane) a my je (Němce) zabijeme"!Kdo má pod placem mešity v Německu? Turci! Kdo tam dělá protiněmeckou agitku? Turci! 😈Kdo oficiálně mlčí a podporuje tureckou agresi a expanzi? Německá vláda a velitelství NATO! 

 • Autor článku je totální hlupák neznalý věci, takový nesmysl napíše jen škrabal mdlého rozumu!

 • Dovolím si svůj perspektivní pohled na věc. Cílem snahy Erdogana je "udělat  Turecko opět velké". Velké znamená  největší - nejdůležitější z islámských zemí. Centrum islámu.  Kterým bylo v historii. Nezávislé na Evropě a na USA. Nezávislé na EU a NATO. Erdoganovi vlastně vůbec nejde o to, aby byl Turecko v EU. On Evropou a Evropany pohrdá. Všechny jeho "krůčky", které v poslední době vykonal, budou následovány"kroky". Nákup PVO systému S-400 byl pouhý začátek odtržení se od "Západu". Avizovaný zájem o ruské stíhačky Su-57, i PVO systém S-500, rakety typu Kalibr, jsou logické, už i proto, že jde o lepší a daleko levnější varianty, než které mu nabídly USA.  Nejde přitom o žádnou "lásku, či přátelství  k Rusku", to ani omylem. Jde o jeho ego, být "sultánem" Islámských zemí. Je to pravý opak Ataturka. 

  Zvykejme si na to, že Turecko pod jeho vedením se mění. A pokud se změní, tak USA a Evropa obrovsky prohrály. Vše tomu zatím naznačuje, že se to Turecku podaří. Konsekvence? Rusko tímto krokem Turecka porazí USA a Evropu. Turecká  mnohamilionová "menšina" v Německu bude osinou v zadku Německa a bude mu působit fatální problémy. NATO oslabí a to významně. A připomenu oblasti v Uzbekistánu, Ázerbajdžánu apod. v dalších okolních zemích, kde se také mluví turecky. 

  S Tureckem se musí počítat jako s nově rostoucím globálním hráčem, stejně jako například s Indií, nebo i s do jisté míry s Íránem. Brzy se bude řešit spor, kdo bude ten první, zda Turecko, Írán, či Saudská Arábie prozatím podporovaná USA, což ji ale logicky znevýhodňuje oproti těm zbylým dvěma hráčům. A ekologické běsnění a elektromobilita, může Saudy  oslabit tak, že skončí. Nebude kdo by od nich bral tolik ropy, co dnes. A tento bod si zapamatujte, bude podle mého fatální nejen pro Saudy. 😈 

  • zajímavé,přitom Usámá považoval Turky za nevěřící.

   Ať je Aláh ohněm spálí!

 • TheGGG

  vždy jsem považoval turecko za nepřítele evropy a islám za ideologii co nemá v evropě co pohledávat, takže mě nic nepřekvapí

 • Autor si koleduje aby ho někteří "pravdoláskaři" označili za islamofoba, jak je v posledníchj letech zvykem u jakékoliv zmínce o islámu, která není úplně pozitivní. 🙂

  • Podle sluníčkářské islamofilní teorie je každý islamista nositelem a zvěstovatelem mírového náboženství. Nu a čím více budeme mít u nás islamistů, tím více budeme mít u nás mírových poslů a tím více posílíme mír atd. A kdo nesouhlasí s těmito postuláty, ten je zlolajný islamofob, který si zaslouží co nejtvrdší potrestání. Islamistické postuláty se již staly hlavním ideologickým pilířem merkelismu a .vyznavačů bruselského byrokratismu.
 • Erdogan není zdaleka tak nebezpečný pro evropskou civilizaci, jako někteří vedoucí politici EU. Erdogan vlastně jen více poštěkává a jeho škůdcovský potenciál zdaleka není tak velký, jako např. škůdcovský potenciál Merkelové. Evropská civilizace si sama ve svém lůně chová největší nepřátele demokracie a evropské civilizace. Zastánci tzv. evropských hodnot jsou stále víc militantní a agresívní, oni se snaží vší silou prosadit své zvrácenosti, oni usilují o vybudování euro-islamistického teokratického systému.
 • Neználek si opět hraje na Všeználka, článek nemá hlavu ani patu, podle "novináře" tedy vyplývá, že ruským Kalašnikovem Rusa nezabiješ!

  HAHAHA

  • Pavel.Jegl

   Prak není samopal a samopal není počítačovým programem řízený systém. 

   A změňte si nick, jinak končíte.

   • Tedy ani ruským prakem Rusa nezabiješ.

    Geniální myšlenka. Zejména připomeneme-li si, že: Podle ruské armády se letadlo ztratilo z radarů zhruba v době útoku na syrskou Latákíju. „Stopa Il-20 zmizela z radarů během útoku čtyř izraelských letounů F-16 na syrské zařízení v provincii Latakíja,“ uvedla ruská agentura TASS. 

    Ruská armáda později uvedla, že letoun sestřelil syrský systém protivzdušné obrany S-200, které Rusové režimu Bašára Asada dodali před několika lety.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ruska-armada-letoun-syrie-il-20.A180918_075133_zahranicni_jn

  • no ono se může do datalinku určitě něco propašovat a řek bych že tuhle brzdu mají jak západní tak východní systémy 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit