Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odpusťte bijcovi.Celý den je do něj kopáno. Napravo nalevo slyší jen samé ústrky a posměch.Musí se někde vyřádit.Musí z něj ten nahromaděný stres ven. Mezi lidi nemůže.To by mu nařezali.Tak se navečer realizuje ubožák tady.
    • ... tradiční stereotyp skvěle zdegenerovaného tupce, kterého konec pečlivě doladím :)))
      • vidíš chlíve dnes se tady můžeš rozkrájet. A nikoho tvoje výlevy blbosti nezajímají.Tak koukej přidat v psaní, nezapomeň přidat tu "pohodu" z chlíva.A mohl bys opíchat tu svoji matku.Co říkáš?
        • ... primitiv jako ty si sám pokaždé naběhne, nevidím důvod se dál bavit s ubožákem:)))
        • ... tvé koktání o mě nehraje roli, super tě ubíjím svou noblesou a pohrdáním špínou :)))
        • ... nikdy ti, primitive, nedojde, že ometák jako ty inteligenty jako já nemá jak urazit :)))
        • ... jsi bezmocný symbol primitivnosti, trosko, já na rozdíl od tebe publicitu nepotřebuji :)))
    • na koho mluvíš zlej trolle ? na své nicky ? *15*
  • Vzpoměl jsem si na scénu z jednoho westernu, kdy do městečka přijíždí na koních skupina desperátů a proti nim stojí šerif se dvěma pomocníky a žádá je, aby odevzdali zbraně. Šéfovi desperátů to přišlo směšné, byli v přesile a tak si dělal z šerifa srandu. A ten mu jednoduše řekl, že mu míří na hlavu a jestli se jenom některý z desperátů pohne, zatřelí ho. Ten náčelník se smál a zeptal se - a co potom? A šerif mu odpověděl že jemu už to pak může být jedno, co bude potom...
    V současné situaci je to obdobné. je jedno kdo to první začne a pak mu už může být jedno, co bude potom. Jak kdysi řekl tuším že Openheimer - vynálezce atomové bomby - že neví jistě, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale v té další se bude bojovat kameny...
    • ... hned v prvním slově hrubka, debi*e, připomínáš mi zdejšího největšího degena :)))
      • ... mě neoblbneš hrubka je hrubka a bez hrubek je bez hrubek, tak to má být, pořádek musí být :)))
      • ... asi zde bude debílků víc, díky za hlas každého neškodného primitiva, na hlasy s*ru :)))
    • znám ten ruský western, jmenuje se Vojna a Mír *3*
    • ... budu stručný, jsi nepoužitelný pro nic, balíku (nepřečetl jsem si ani celý první řádek) :)))
  • Vzpoměl jsem si na scénu z jednoho westernu, kdy do městečka přijíždí na koních skupina desperátů a proti nim stojí šerif se dvěma pomocníky a žádá je, aby odevzdali zbraně. Šéfovi desperátů to přišlo směšné, byli v přesile a tak si dělal z šerifa srandu. A ten mu jednoduše řekl, že mu míří na hlavu a jestli se jenom některý z desperátů pohne, zatřelí ho. Ten náčelník se smál a zeptal se - a co potom? A šerif mu odpověděl že jemu už to pak může být jedno, co bude potom...
    V současné situaci je to obdobné. je jedno kdo to první začne a pak mu už může být jedno, co bude potom. Jak kdysi řekl tuším že Openheimer - vynálezce atomové bomby - že neví jistě, jakými zbraněmi se bude bojovat ve třetí světové válce, ale v té další se bude bojovat kameny...
  • Tóže by sme chóčeli prezidentá na místo diktátora!
  • ... BIJEC je tradičně tak primitivní, že píše o poměrech ve své noře, aniž to někdo čte :)))
  • ... ignoruji největšího primitiva, můj příjemný večer zde probíhá úplně přesně dle plánu :)))
    • ... ano to máš svatou pravdu, příjemný večer je příjemný večer a plán je plán :)))
      • https://youtu.be/McjmZUyhwkE
        • ... toto byl jenom test, jak de*ent spolehlivě reaguje na červené plátno v korridě :)))
          • ... můj plán běží perfektně, primitiv číhá a hlasuje, vychutnávám si super dementy :)))
  • Američané budou mít prezidenta. Toho má kde kdo. My v Rusku ale máme diktátora a to kumšt!!!
    • A babča Simča, ta to umí rozseknout.
  • paranoidní pisálek nevydržel. Obehrané výpady, serie oplzlých a přiblblých štěků. Slovem domácí nadílka sprosťáren, na které je zvyklý přes den od lidí. Všechny výpady nasbírané proti němu za celý den nám tady pečlivě musí vyblít. Chorá socka, páchnoucí fracek své zparchantělé matky.
    • ... chápu potřebu čokla zahnaného do rohu sdělit někomu svů další nepovedený den :)))
    • Takoví jsou rusácí!
  • hééj vy dva blijci, proč si nedáte někde spicha, vytáhněte lofasy a můžete zašermovat kdo z koho
    jste zasírači debat *11*
    • ... Miloši, to bys musel lépe znát nejzbabělejšího zákrska na internetu :)))
    • To si tady blijec pitomec sám se sebou vede diskuzi, aby nás zaujal.
      • ... zaujmout neposlednějšího dementa jako ty, to ti asi postopadesáte hráblo, bezmozku :)))
      • ... debílek jako ty nikdy ani náznakem nic nepochopí, tupče :)))
      • A co čekat od rusáka, že?
  • ... má charita končí, krysa BIJEC může hodiny blít, co dá dohromady ze svých 20 slov :)))
    • ...ano 20 slov je dvacet slov, kdyby jích bylo třebas 40, tak to je jiná. Děkuji :)))
      • ... ano, v jednom řádku nejméně 5 chyb primitiva, je vidět, že na sobě makáš, póvle :)))
        • ... ano to máš svatou pravdu, snažím se ti vyrovnat ale na těch deset chyb v jednom řádku jako ty, to prostě nemohu a nemohu dokázat, dobytku :)))
          • ... tak vidíš, hlupáku, u nás dvou ostatní vždy poznají, kdo je trotl, ty pitomý trotle :)))
            • ...ano poznají, že jsi největší trotl. Děkuji uctivě, zaplať pánbůh :)))
          • ... si de*il v koncích, plán běží dokonale, balíku, skončíš neskutečně krásně blbě :)))
            • ... ano plán běží a kdo neběží ten stojí, hálelujá :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit