Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... BIJEC je bezkonkurenční primitiv, ale dnes se mi zdá, že se záhy uchlastá a bude klid :)))
    • ... bezkonkurenční primitívové musí chlastat, protože kdyby nechlastali, tak by se neuchlastali :)))
      • ... nestíháš, tupče, o to přesně mi šlo, mám obrovský intelektuální náskok, zničím tě :)))
        • ... ano to já vím, proto ti zde na diskuzi říkají intelektuál. Kdyby ti tak neříkali, tak bys intelektuál nebyl, to je co :)))
          • ... jsi ohromně v hajzlu, demente, v životě bych tupce jako ty nečetl víc než 3 slova :)))
          • ... jsi dnes v hajzlu víc než kdy jindy, tupče, akorát nemám potřebu špinit se póvlem :))
          • ... meleš z posledního, popiš obšírně své vzdělání, balíku, přeháněj, chci se bavit :)))
            • ... obšírně ti nebudu nic mlít, protože by to bylo nad tvé schopnosti to pochopit, proto ti to řeknu jednoduše, abys to pochopil. Jsi trouba a hňup, jsem to ale čtverák, viď ty bezmozku.
        • ... ale kdy budu chtít já, inteligence se nevzdělanému póvlu jako ty nikdy nepodřizuje :)))
  • ... tomas je magor, ale nechci mít na svědomí takovou trosku, ujmětě se jej někdo :)))
    • Obávám se, že druhého tak prudce inteligentního diskutéra, který by se mne ujmul po Vašem hození ručníku do ringu, zde nenajdeme...
      bijec dobil? ... takže teď už jenom "pitomečků"? :D
    • ... ano troska je troska, to se nedá nic dělat, protože kdyby troska nebyla troska, tak co potom, drazí přátelé :)))
      • ... jsi tak primivní, bezmozku, že ti nedojde, že mě stačí na moudrost jeden rádek :)))
  • Náš Vůdce Putin přežije i Tutanchamóna! Mu vječná sláva!
  • Jediný demokraticky zvolený diktátor na světě je náš Vůdce Putin!
  • U nás v CCCP máme Našeho Vůdce Putina na věčné časy a takových ostudných mašinerií se tedy můžema vyhnout! Ať žije i po smrti Náš Vůdce Putin!
    • U vás v CCCP na americké ambasádě? Tak tomu bych i věřil *15*
      • Tohle my havloidi nevydejcháme
        • ... tobě bych se ani do obličeje nevychcal, degene :)))
          • Tebe poseru kdy budu chtít, ty hovnožroute. Kde si zapomněl svého bratra, starého kretééna Simona nebo Simonu, tu starou krávu..hi..hi..píp
            • ... kdepak, jsi bezmocný primitiv, udělám z tebe větší póvl, než jsem doufal, nulo :)))
            • Slušně jsem řekl Ivane. Jinak poznají že tě platí Kreml! -25 rubl!
          • ale tobě se to stává často že ti někdo načurá do ksichtu, co? Krásný pocit lopato?
            • ... tvůj intelekt je jako vždy v koncích, opisuješ jak imigrant ze Sýrie, bídná trosko :)))
      • Suverénně nejhloupější blábol dnešního dne. Ovšem, den ještě nekončí; projevuj se dál. Ivane.
      • *1* *1* *1*
      • brilantně jsi mu to nandal, vivat Maduro
  • Já zase nemusím tu naší ruskou trojskou kobylu z Hradu, inu všude je něco.
    • Myslíte ožralého Ovara, či někoho z jeho ruských poradců?
      • Myslíme babčo Simčo.
  • ... je zde neskutečně přeprimitivíno, kdepak je největší ubožák, vrátil jsem se ze světa :)))
  • To jako všichni myslíte vážně, že EU potřebuje ochranu od USA?
    Rusko má 143 milionů obyvatel.
    USA má 318 milionů obyvatel.
    Evropská unie má přes 500 milionů obyvatel.

    To myslíte vážně že si máme stěžovat že Trump je zlý že nechce nadále sponzorovat naši ochranu před Ruskem?
    Nato je hodně drahá sranda, kterou sponzoruje v drtivé většině USA... ostatní se jenom vezou... a teď tu sípáte nenávistí k Trumpovi, který si dovolil říct "tak odted si tu párty plaťte sami... to že Brusel za to Trumpa nenávidí? .. .no jistě, mohli rozfofrovávat peníze na nesmysly a na obranu se hází bobek, protože strýček USA se postará.

    http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?foto1=INC33cc6b_vydaje_nato.jpg
    • ... Tomas má IQ 11 :)))
      • A to nějak souvisí s tématem? Nebo jste se pouze chtěl k něčemu vyjádřit a nenapadlo vás nic věcného?
        • ... nikdo není povinen řešit nesmyslná témata a už vůbec podsouvání tvých blabolů :)))
          • No s tím souhlasím.

            Ale jak tohle souvisí s tím že mám dle Vás IQ 11?
            A nebo s tím, že tvrzení že mám IQ 11 následovalo po mém předchozím příspěvku.
            Příště prosím tedy použijte trochu strukturovaný přístup... něco jako tyto kroky:
            1) rozmyslet jestli má vůbec smysl na něco reagovat
            2) rozmyslet jestli mám kapacitu mozku dostatečnou pro vytvoření reakce která nějak souvisí s tím na co jsem podle bodu 1 rozhodl, že má smysl reagovat.
            3) jestli to co jste vytvořil jako reakci opravdu reaguje na příspěvek
            až poté reagujte...
            jinak budíte dojem, že bijete sám do sebe.
            • ... zvlášť když vůbec nevím, co slovo "strukturovat" znamená, žeano. *1* *1* *1*
            • ... byl bych blázen, kdybych u zoufalců zde cokoli strukturoval, čéče :)))
            • *1* *1* *1*
            • Pane fašista Putin, bohužel Vás musím zklamat. Propadl jste bludům bijce pitomečků, a děláte si falešné naděje že patrím k vám... Pro vás bohužel, mám IQ vyšší než 11, takže soudruh opravdu ne.
            • Zdravstvuj tovoryšč!
          • ale no tak! Přeci největší blbosti tady planceš TY tam z chlíva.
            • ... slabé a neškodné, nikdo od tebe nepřevezme štafetu prvního pitomce, troubo :)))
  • Tohle je silnější káva. kamenování lidí je v pořádku . „To napsal Bůh,“ hájil islám pro iDnes šéf Muslimské unie v ČR Mohamed Abbas.

    No v EU rozhodně díky Bohu ještě ne. Islám by měl být postaven mimo zákon jako nacismus a komunismus protože otevřeně nabádá k násilí vůči odlišným lidem.
    Rozumu zdar a nevěřte politikům. Ani z východu ani ze západu. všechno jedna pakáž jest.
    zduř.
  • Je to srandovní pozorovat zdejší příznivce blba Trumpa z řad Putinova tábora.
    Kdyby byl totiž Trump prezidentem USA v letech 1939 - 1945 tak by Hitler porazil Anglány
    i Rusáky a ovládl by většinu světu. Trump by totiž tu obrovskou hospodářskou a zbrojní
    pomoc pro Anglány a rusáky nikdy neschválil. Jeho se přeci cizí agrese netejkají že.

    Trump jen opakuje chybnou politiku Chamberlaina z 30 let. Nechme Rusa ukrást Krym a on už pak třeba bude hodný a další území neukradne. Podobně se parta Trum šílenců chovala vůči agresi Hitlerovské a dopadlo to špatně. Oni totiž agresoři chtějí krást další území.
    • Děkujeme za příspěvek babčo Simčo. Je vidět, že jsi při výměně nicků velice vynalézavá ale o Rusech zde na Tiscali píšeš jenom ty a to pořád dokola, bez ohledu na čas.
      • má z rusu pupínky a nevídí za dveřma mohamedána

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit