Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dva dny po oznámení států BRICS Spojené státy obvinily Rusko, že sestřelilo let MH 17 Malaysia Airlines nad Donbasem a zabilo 298 lidí. Na této bázi, naprosto svévolně, přinutily Evropany aby vstoupili do ekonomické války s Ruskem. Ustavujíc se do role soudu, Rada Evropské unie soudila a uznala Rusko vinným aniž by mu dala možnost se bránit. REU uvalila „sankce“ proti jeho finančnímu systému.
  A VY TADY ŘEŠÍTE VLOŽKY!!!! SVĚT SE ZBLÁZNIL......
 • Jasně - dám si do bot speciální vložky a můžu se dál přežírat...zajímavá "strategie"...
 • KIMCID
  hlad je naučí
 • Aha tak censura už dala pryč toho škaredého Američana a dala tam chodidlo, zajímavé na jakých maličkostech jim záleží.
 • Kdyby se od mala deti nestresovaly dietami a zkratka si navykly jist pravidelne,telo by fungovalo a nemuselo by byt blokovane stresy,ze strachu z tloustky...Ovsem by se musely prodavat potraviny s zivinami a ne sizeniny s ochucovadly,co v tele spatne rozkladaji tuk,ucpou cevy a vznikaji ruzne nemoce..,potize.Zdrave ovoce atd.,by melo byt financne dostupne a ne predrazene,strikane samou chemi atd..Lide jedi nepravidelne,ve spechu,odbyvaji jidlo,neni cas na slozite vareni...Driv v praci na nocni,meli pracujici zajistene ze zakona vecere,meli narok na zajistene jidlo,co uz neni,jsou alespon automaty s hamburgerama apod.,nic zdraveho...Honi se cas a o volnu jsou pracujici radi,kdyz se prospi,aby meli sily na dalsi 12 hod.,prace doma..,pohybu,casu je min,co driv...Driv se zilo zdraveji,nemluvilo se tak o dietach,co nyni,neredilo se mleko,byly ziviny,ne sizeniny...,Lide zili naplno,sportem,ranni rozcvickou rano v radiu...Akci bylo za den clovek nevedel co si vybrat,vseho bylo dost a vecer jsme padli utahani.Jezdili jsme od sokola autobusem zdarma do bazenu,co bylo levne,hodina 5 kc plavani,bruslit na stadion,listek na hodinu 4 kc,lyzovali jsme na louce...Dnes deti nemohou sami ven,aby je nejaky cvok nenapadl,sedi u pocitace..,jsou omezeni,to driv bylo bezpecneji,Po Praze jsme chodili vecer,co vse krasne svitilo,reklamy tocici se...Sli jsme do divadla,kina,na vystavy,bylo levne,jidlo v bistru,vsude stanky s jidlem,tocena zmrzka za 1.40 kc,pomelo mandarinka v kelimku 1.50 kc a ty mlecne koktejly mnam,nebo knedlik s vejcem za 6 kc,i s okurkou v Modre Hvezde...Zilo se lip,hojne se nakupovalo apod.,nyni je vse omezene,je bida,kladne pro lidi zmizelo,je draz..Lidem by pomohlo obcas more,co si casteji dopravaji VIP..,morsky vzduch pomaha na organismus,ozdraveni,coz si mnozi dovolit nemohou,neni kc...Ochucovadli,E se nici zdravi lidu,chybi ziviny...Lide maji vic chudokrevnosti,jsou nachylnejsi na nemoce,tuky se v tele hur rozpousteji,proto je vic otylych z nezdrave stravy,stravovani atd..Lip nebude,kdyz je zde vic sizenin,aby se vydelavalo lip na lidech....
 • ZAJÍMAVÉ POČTENÍČKO :

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Uz-mam-te-propagandy-dost-Nase-novinare-plati-CIA-aby-psali-proti-Rusku-Zazil-jsem-to-sdelil-kremelske-televizi-nemecky-zurnalista-341911
 • kolik ale dají do vložek pro Američanky? To se tu nepíše...
 • Babiš je jednička, když se spojí ANO a KSCM půjde to snad po 24 letém ožebračování k lepšímu.
  • Pak takto vzniklý slepenec by bylo nejrozumnější nazývat bejkosvaz.Prostě spolek lumpů.Chce to dostat k moci mladou generaci a ne aby vládli lumpové jako je Babiš nebo Ransdorf.
  • Ono ztloustne se nejvíc ze zbytků z restaurací a jídelen, u nich to je vidět.
 • Babišův Agrofert vyrábí geneticky modifikované potraviny - jedy
  Babiš je financován z MONSANTO, od největšího výrobce geneticky modifikovaných potravin. Proto se stal takovým boháčem! Bývalý spolupracovník STB, který se nechal převerbovat po pádu komunismu do MONSANTO, neboť západní elity více zaplatily. Skrze MONSANTO je financován tou mezinárodní západní elitou, která má za cíl zredukovat 7 miliard obyvatel na "zlatou" 1 miliardu či na ještě méně.

  http://gloria.tv/?media=570051
  • Tak je to p r ů s e r.
 • Z obezitou nikdo nechce bojovat, to jsou jenom takové výkřiky, aby vzniknul dojem, že se něco proti tomu dělá. Amerika už je zamořená produkty od Monsanto, tady je původ. A můžeme se těšit, až nám Zaorálkové podepíšou Transatlantickou smlouvu, tak nás to čeká ze zákona taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit