Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to vidím jinak. Pod pokličkou superzařízení pro hlídání váhy půjde stejně jen o zařízení, s kterým bude americká vláda sledovat svoje ovečky :)
  • to jiste, jenomze fastfood je mor a to je ten duvod te morbidni tloustky, ktera se tam vyskytuje
  • Problém je jako vždy daleko složitější. Každé tělo je nastavené jinak. Někdo jí málo
    a přesto nikdy nebude hubený. Někdo se v pohodě nacpává a přesto je hezky hubený.

    Nedávno mě jedna paní říkala ať nekouřím že dostanu rakovinu. Ptám se jí: a proč
    mají rakovinu nekuřáci? Nedokázala na to odpovědět.
    Bratranec - nekuřák z nekuřácké rodiny šel k lékaři a ten ho hned ohodnotil jako kuřáka..
    Když zjistil že je nekuřák byl bezradný.
    • Tím vašim názorem jste mi připoměl vtip.Dvacet pět procent nehod zaviní alkohol za volantem.
      To znamená,že většinu nehod zaviní střízliví. Myslíte,že je to dobře?
      • Přímo vzorový sofisma.
    • Poměrně zjednodušující příspěvek. Nikde se neříká, že nekuřák nemůže dostat rakovinu, třeba plic. Také se nikde netvrdí, že kuřák ji vždy dostane. Zjednodušené soudy, že dědeček kouřil jak tovární komín a dožil se devadesáti, a tedy kouření nevadí, jsou hloupé. Celé je to o rizikových faktorech, o pravděpodobnosti a statistice. Ten, kdo kouří, má obecně výrazně vyšší pravděpodobnost, že se s rakovinou potká dříve, než by se s ní potkal, kdyby nekouřil. Zatímco kouření je rizikový faktor, nekouření rizikový faktor není. Tedy nekuřák nic neriskuje, ale to neznamená, že neonemocní. Jenom si o to nekoleduje.
      • Myslím, že jste řekl všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit