Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bane, teplomet Semjon Gayínek článek nerozdejchá a nerozdejchá!!! Nerozdejchá ...!!!
    A nerozdejchá, chichichicháchá to jsem ale čtverák!!!
  • Příroda také experimentuje a někdy stvoří i teplou zrůdu jménem BTW. *15* *15*
    • Zloději nicků. Každý pozná, že já jsem pravý a ty jsi úchylný zlodějský amrdon.
  • Už mu jeblo, viz níže, to je fajn!!!
  • Tradiční slet idiotů v čele s buzeerantem BTW.
  • ve znojmě to umí výborně
    http://www.video-recepty.com/sterilovane-znojemske-okurky
  • Vážená a milá paní redaktorko Haničko Dubnová, je Vám doufám jasné, že po přečtení Vašeho článku Semjonu Gayínkovi jebne???
  • Na veřejnost se dostávají daleko horší věci.

    www.youtube.com/watch?v=mtvxvgO7LqY
  • Půjdou k mezinárodnímu soudu? Tady se stávalo, že byly jisté osoby sterilizovány a v podstatě s tím musely vyslovit souhlas a přesto se chtějí soudit a očerňují tak personál nemocnic...
  • Amrdólové někdo vám chce Jůesej zvošklivit . *11*
  • My, co nejme zblblí novodobou demagogickou školní nalejvárnou a tzv. vykladači novodobé historie jako je ÚSTR, víme, že USA byly pro Hirlera v lečemž vzorem a americký průmysl vesele s Hitlerem obchodoval i se zbraněmi a tím jej vlastně podporovaly v zahájení a vedení II. sv. války. Naivně si myslely, že Hitler zotročí komunistický SSSR (podle USA jako největší zlo) a s tím skončí. Jo. jo. Už tenkrát byli američani naivní vypatlanci a zůstalo jim to dodnes. Na druhé straně američani vždy upřednostňovali kšeft a prachy před utrpením lidí dotčenými jejich teroristickou činností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit