Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co blbneš ??? Ono jsem psal něco o tom, že Ál Káídá pochází z Ruska ???? Bůůůůůůů ., přišla ti "Pošta pro tebe!. Kamarádi tě shání, pospěš si mezi své druhy !!!
  • Já taky!

    ...
  • Takže podle tebe Ál Káída pochází z Ruska? Hmm, to jsi na tom opravdu velice dobře.
  • Žena s koulema, to známe.
  • To já nemohu být. Jsem žena...
  • Já se Putinovi nedivím, Vy byste si té někdo pustil lišku do kurníku ??? USA také nechce pouštět si do země příslušníky Ál Káídy, potažmo ani osoby , které podezírá ....
  • Já jsem kozomrd!
    .
  • To je v bolševismu CCCP normální. Kdyby ho hevyhodili, divil bych se víc!
  • Proč si radši nehoníš svoje povislé péro, rozměrem shodné s dospělým kolibříkem? Aha, ty a tvůj kámoš, skrývajícím se pod nickem "tečka" si radši kouříte péra navzájem přes nosní dírky. Honění vlastního kolibříka pinzetou není moc pohodlné.
  • Ty jsi zloděj nicků! Tečka jsem já!
  • Vy h.vada nedomrdany vy jste mi vsechny u pr.d.le! Jasny? Tak jsi bezte honit vase ochably curaky a neserte se do diskuze kdyz na to nemate.
    .
  • To píšeš sám sobě?
  • Já vím, že kradeš nicky.
  • Zlodeji nicku!
    .
  • Zlodeji nicku!
  • Já jsem Tečka! Jenom já!
  • Ty jsi zloděj nicků a blb k tomu!
  • V České republice lokálně stoupla zase populace vši dětské :-) Není to však horší hygienou, ale právě naopak. Paraziti se postupně stávají víc a víc odolnější insekticidům a přizpůsobují se rychle i novější chemii. Problém je, že normálně v lidském životním prostředí nelze používat ty nejhorší chemikálie.
  • Staliista KGBák Putin křísí v CCCP fašismus. Přresněji řečeno on tam ten fašismus nikdy neusnul.
  • Zloděj nicku se ale také hned pozná. Bolševici mnoho inteligence nepobrali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit