Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Rusku je plno zahraničních novinářů a mnozí se nerozpakují kritizovat cokoliv ruského, přesto je nechává Putin v klidu dál v Rusku pracovat. Spíš to vypadá, že novinář z USA buď psal vyloženě lži anebo v Rusku působil jako agent tajné služby.
    • Rádio Svobodná Evropa je zcela financované americkou CIA. Není třeba dále o tom hovořit.
  • Rusove to delaji dobre. Vyhosti kazdyho kdo se nehodla prizpusobit jejich systemu nebo kdo se vuci nemu provini. Chces tu byt? Fajn, tak se ale podle toho chovej. Americani to delaji podobne, takze si nemaji co vycitat.
  • Problém toho novináře není to, že dělal svoji práci a "jen" pomlouval..,ale to, že lhal podle toho, jak byl za to placen i úkolován a v tomto by zřejmě podobně či někde i hůř dopadl i jinde. Bydlet přímo v té zemi, jíst tam, pracovat tam podle svého, být za to placený a ještě drze provokovat, tak to by si asi málokdo nechal jen tak líbit ve "svém baráku i dvoře"..
  • Je to jasný. Pracoval pro rádio Špína alias Svobodná Evropa. Tam přijímali kdejakou pakáž. Štěstí, že se v Rusku asi to rádio nedá naladit. Zase by se to rádio finacovaní CIA pokusilo vyvolat hadrový puč, jako to bylo u nás.
    • Těžko odhadnout.
      Jsi totální blbec,psychopat,nebo prostě pouze zdegenerovanej komouš?
      Napověz brachu!
      • Copak zločinci (čti komouši), co se vám nezdá,darebáci?
    • Vase IQ nedosahuje dnesniho data - ja myslim, ze Vas by v Rusku uvitali s otevrenou naruci, jeste se naucit rusky, ze? Ale problemem bude nedostatecna inteligence pro neco tak narocneho, jako je cizi jazyk, takze mozna se domluvite rukama, v jedne lahev vody a druhou uz to date....
      • Problém vás placených provokatérů je v tom, že vás už nikdo vážně nebere a prozradíte se hned svojí dikcí. Obviňujete každého z nedostatečné inteligence, jen co vyjádří svůj názor, a přitom vaše příspěvky jsou průhledné, primitivní, plné urážek. Na nějakou sofistikovanou lež se nezmůžete. Proč asi? To platí i pro Monza.
        • Zloděj nicku se ale také hned pozná. Bolševici mnoho inteligence nepobrali.
          • Ty jsi zloděj nicků a blb k tomu!
            • Já jsem Tečka! Jenom já!
        • Ach ty duše prostá.Co to tady plácáš?
          Proč používáš výrazy jako např"sofistikovanou lež "-"dikce", o jejichž
          významu nemáš ani ponětí ty truhlíku!
          O urážkách nemůže být řeč anžto chasníku nemáš ponětí,která bije!
          Takže ty trulante,dej si svého oblíbeného "lahváče",raduj se,a nežvan nesmysly!
  • Vlády USA i Ruska si mohou podat ruce. Obě země neváhají pro svůj zájem pošlapat
    práva jiných národů i lidí. Vše začalo u Jelcina kterého Západ podporoval protože
    to byl pijan který se staral pouze o blaho svého klanu a tamní mafie.
    Jeho nástupcem se stal Putin který má zajistit mafii která má nakradeno jistější budoucnost.
    Protože však na rozdíl od Jelcina pracuje na obnově moci Ruska tak je z něj konkurent.
    Než se dostal k moci musel podepsat dekret který zajistil beztrestnost Jelcinovu klanu.
    • Jistě pokud by ruský novinář psal o USA které jsou prolezlé krysama štěnicema švábama a zločinností, taky by ho tam nepustili, na to si musí strýček Sam zvyknout.
      • Problém se štěnicemi má v současnosti většina amerických měst. V každém místě, kde žije hodně lidí anebo kde se pohybuje hodně lidí, jsou štěnice," řekl Michael Porter z Kenntucké univerzity televizní stanice MSNBC. Studie, která je v USA první ucelenou oborovou zprávou zaměřenou na štěnice, zároveň podpořila závěry Kongresu z loňského roku. Populace tohoto parazita v zemi se podle nich v uplynulých několika letech zvětšily o 500 procent.
        • V České republice lokálně stoupla zase populace vši dětské :-) Není to však horší hygienou, ale právě naopak. Paraziti se postupně stávají víc a víc odolnější insekticidům a přizpůsobují se rychle i novější chemii. Problém je, že normálně v lidském životním prostředí nelze používat ty nejhorší chemikálie.
  • Já se Putinovi nedivím, Vy byste si té někdo pustil lišku do kurníku ??? USA také nechce pouštět si do země příslušníky Ál Káídy, potažmo ani osoby , které podezírá ....
    • Takže podle tebe Ál Káída pochází z Ruska? Hmm, to jsi na tom opravdu velice dobře.
      • Co blbneš ??? Ono jsem psal něco o tom, že Ál Káídá pochází z Ruska ???? Bůůůůůůů ., přišla ti "Pošta pro tebe!. Kamarádi tě shání, pospěš si mezi své druhy !!!
  • Já jsem kozomrd!
    .
    • Já taky!

      ...
    • To já nemohu být. Jsem žena...
      • Žena s koulema, to známe.
  • To je v bolševismu CCCP normální. Kdyby ho hevyhodili, divil bych se víc!
  • Staliista KGBák Putin křísí v CCCP fašismus. Přresněji řečeno on tam ten fašismus nikdy neusnul.
    • Zlodeji nicku!
      • To píšeš sám sobě?
        • Ty jsi zloděj nicků! Tečka jsem já!
  • Co jiného by se mělo o podmínkách pro život v Rusku napsat.
    • Já ti řeknu co by se mělo o Rusku napsat, pouze pravda, blbečku, ty jsi taky jeden s tupanů kterým mozek zakrněl.
      • Nejdřív se tam jeď podívat a pak můžeš psát pravdu. Pokud tě tam neodprásknou na ulici jako zajíce.
        • Zlodeji nicku!
          .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit