Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman chce migranty deportovat do pustiny. Zaorálek: To není postoj ČR

    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/milos-zeman-rozhovor-financial-times-uprchlici-f5u-/zahranicni.aspx?c=A161002_111538_zahranicni_pku
    ----
    Pan prezident má opět pravdu a drtivá většina diskutujících s tím souhlasí. Pan prezident Zeman má podporu své země.
    • V tom má Zeman pravdu, přestože je to ožrala
      • a ty jsi nikdo
    • Na Bakalovo análně do USA diskuze raději zrušena. *15*
  • Jak je možné, že mi šel můj nick zaregistrovat? Byl volný!
    Nemá náhodou teploušek Semjon Gayínek nějakou nickovou úchylku? Aha, on každej nick ukradne a pak si, ve svý vrozený debilitě, myslí, že všechny nicky jsou jeho!
    • zlej.troll
      To že máš potřebu si dělat podobné nicky jaké už mají jiní lidé svědčí jen o tom že jsi StBácký podlý haajzl . Nic jiného.
      Táhni do plynu podvodníku s hlasováním ruský plus mínus 7 za vteřinu čůůráku.
      Sajmona kterého jsi tu vytvořil ty sám si strč do řitě ruský buuzerante
  • Už i teplouš Semjon Gayínek dostal rozum a tvrdí, že Havel Chrchla hulil brky!!!







    YEAH !!!
  • No vidíš, a zítra bude Krym stále ruský, žvatlale. *15*
  • Mám za sebou další příjemně strávený nonstop měsíc na Tiscali, kdepak dýza, kino, nebo krásně prožitý den v podzimní přírodě, to ovšem jen, když mi funguje kriplkára!
  • Žvatlalovi spadly zuby pod stůl, a tak mu došly slova. *15*
    • YEAH!!! Dobrý a pravdivý!!!




      CHICHI !!!
  • Český národ přísahá věrnost Třetí říši - manifestace na Václavském náměstí 1942

    https://www.youtube.com/watch?v=8wOX36KouK8

    *14*
    • https://www.youtube.com/watch?v=sbJVceokbQI *3*
  • Čína přistřihla Obamovi hřebínek a jasně ukázala, kdo je tady pán.
    • zlej.troll
      Táhni do plynu ruský BTW deebile. Zloději nicků a jmen
  • považuje informace, které neopakují jeho propagandu, za netolerovatelné. Ovládá tisková a tv média USA a vazalských států v Evropě, Kanadě, Austrálii, Ukrajině a Japonsku. K tomu slouží i gigantický šmírovací systém NSA odhalený Snowdenem, identifikující všechny „disidenty“, zpochybňující „pravdu“ Velkého bratra. Existuje spis na každého „disidenta“, se všemi jeho emaily, navštívenými weby, telefonáty, nákupy, cestováním. Rozsáhlý objem informací o každém lze učesat, vytrhnout z kontextu a použít proti němu. A o praktikách cílených likvidací říká bývalý členen eskader smrti „Nikdo se nikdy nesměl dozvědět, co jsme provedli našim spojencům, jinak by nám nikde na světě už nikdo nic nevěřil.
  • Jsem kočička Simí co má svůj zpravodajský web. Jukněte, ju. *14*

    www.simongay.org


    *15*
    • zlej.troll
      Ty jsi jen ruský teplouš BTW. Hniješ tu nonstop a kradeš nicky a jména.
      S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 7 bodů ve stejné vteřině ruský deebile *5*
      • spojení "S tím hlasováním podvádíš" je opravdu velice vtipné sajmon
        • zlej.troll
          Ano zkomol moje jméno Simona. Na víc nemáš ruský brzy zplynovaný Putinovský teplouši
      • ... a ty podvádíš neokatě, pitomečku :)))
        • zlej.troll
          já nepodvádím vůbec. S hlasováním podvádíš jen ty ruský deeebile,.
          Je ti to k hownu blbe. 99 procent nicků a hlasů na tiscálu je tvejch takže tvoje ruské propagační plky nikdo nečte *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit