Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slaný, 10. 5. 2016
    Pane prezidente, moc Vám děkuji za Váš postoj. Souhlasím s většinou názorů které razíte a to včetně antimigračního postoje, nechci tu v budocnu zákon šaríja. Držím Vám palce a stojím za Vámi, pokud se rozhodnete znovu kandidovat, máte můj hlas. Děkuji
    • souhlas

      Heil Putin
  • Křivý svinský amrdólové, nic jinýho neumí, než bejt za světový prasata!!!








    YEAH !!!
    • Přesně tak, tvrdím to o rusácích pořád.
      • Nauč se číst, kolaborante.
        • Nauč se Simoně a jiným lidem na debatě nekrást nicky ruský grázle BTW:
  • Zloděj nicků Simon je lhář a podvodník s hlasováním. Je to lump, který tady na Tiscali jenom lže, mlží a prudí. Tento místní idioot je proamerická, havloidní filcka, takže i jeho veškeré příspěvky jsou nedůvěryhodné a mají nulovou hodnotu. Je to duševní i tělesný mrzák, který si zaslouží akorát to, že ho kopneme do prdelee. Jdi odsud pryč, ty teplý havloidní prase a už se tady na našem zlatém Tiscali neukazuj, lumpe a darebáku nyní pod nickem zlej.troll, lepší by bylo zlej trotl.
    • zlej.troll
      Zklidni se ruský teplý BTW howado. Ano kradeš lidem nicky ty haajzle protože jako komouš jiný než kremelský názor nesneseš.
      Kriplík opravdu budeš když tu táboříš pod 150 nicky každý den 20 hodin BTW Rybanne juro.
      Ano s hlasováním podvádíš ale moc nápadně ty ruský plus mínus 5 až 10 bodů za vteřinu deebile
      Komolíš moje jméno Simona a teploušuješ. Na víc nemáš ruský buzííku.

      Tohle je debata pro všechny. Smiř se s tím StBácký howado nebo tě dokopu ty totalitní ruskej haajzle Ano jsi hrobař této debaty ruský haajzlem zloději nicků a podvodníku s hlasováním
      • ... Simon nebo Simona, to je jedno, holinky nebo hodinky, oboje se natahujou, pitomečku :)))
        • zlej.troll
          Jdi se konečně léčit ruský teplouši
      • Ty havloidní teplý prase Simonovo, tato debata není pro tebe, pro duševního i fyzického mrzáka. Ty z této debaty nejsi schopen nic pochopit, protože jsi dutohlav a blbec. Tvůj mozek velikosti špendlíkové hlavičky tě není ani schopen odvést na hajzl, musíš mít opatrovníka, jinak jsi pořád posranej a pochcanej.
        • zlej.troll
          Já jsem hoka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jen ty ruse hnuse kulihrachu *15* *15*

          Nedožaduj se debaty když debatovat neumíš komunistický prase. Když má člověk jiný názor než Kremelský tak mu začneš nadávat a ukradneš mu nick.
          Jenže jiné názory patří k debatě. Pokud to nechápeš tak se vrať do ruské totalitní perdele odkud jsi přišel a nelez na svobodnou debatu kde jiné názory vždy zaznívat díky bohu budou.
          • ... vidíš jak si tady z tebe každý tropí legraci, pitomečku :)))
          • zlej.troll A HOLKA *1* *1* *1* *1*
            • zlej.troll
              Tady už na jménech nezáleží protože vy putinovské swině tu lidem jména i nicky kradete.
              táhněte do plynu komunistické swině.
  • Tak že tu bude zase měsíc klid? *1*
    • Jak vidíš tak nebude, pitomec teplej Semjon Gayínek si nařídil budíka, aby tu byl první!!!
      Viz níže, kokůtka rudě přihřátýho!!!






      PCHE !!!
      • tak to prostě, to že jsi vyhrál mistrovství sovětského svazu v gájínkování je pro nás čest
        • Vlastní nick nemáš zloději?
  • Americký útok na evropskou ekonomiku: Hrozí globální systémová krize?
    Je to tak.
    • dearputin.com

      to tě z toho dostane *3*
  • Simon nás všechny tady na Tiscali chtěl včera zastřelit nebo poslat do plynu a to jen za to, že jsme nesouhlasili s jeho příspěvky. Nevím ale asi budeme nuceni požádat o policejní ochranu. To se tady na Tiscali dějí ale věci a nikdo nezakročí proti tomuto velmi nebezpečnému šílenci. Naše životy jsou v ohrožení.
    • Je to přece amrdolský demokrat... *3*
    • Čokl, co šťěká, nekouše. Obzvlášť, když nemá zuby. *15*
  • Vlašim, 21. 12. 2014
    Vážený pane presidente, přeji Vám pevné nervy a dobré zdraví. V historii ČR jste první president který se zajímá o prosperitu země a její občany. Kdo chce, pravdu si najde, kdo nechce, vypouští jedovaté sliny. Národe, připomeň si nástupnický projev V.Havla a amnestii V.Klause a poté srovnávej ...
    • Karle také máš erekci když to čteš ?
  • Jsem mladá kočička a každou sobotu s holkama normálně pařím nonstop na Tiscali.
    Tak to mladý holky běžně dělaj. *3*


    *15*
    • zlej.troll
      Ano jsi tu nonstop ruský teplouši BTW. Kradeš nicky, jména a podvádíš s bodováním.
      Máš opravdu práízdnej živit ruský buuzíku BTW.

      Já jsem tu měsíc nebyla. Ale sotva jsem nakoukla hned jsi vyskočil.
      Takže je jasný že jsi tu opravdu pořád ruský deebile

      O tom co kdo je už nerozhoduješ ruská sračko z kádrového oddělení KSSS
      • ...jsi tady 24 hodin denně, pitomečku :)))
        • zlej.troll
          24 hodin denně jsi tu jen ty ruský buuzerante BTW hrdino Putine juro a tisíc dalších jmen které máš nebo kerá jsi ukradl.

          To plus mínus 4 až 10 bodů ve stejné vtěřině tě vždy prozradí ruské deebile
    • NE JEN TY HNUSNÝ CO NIKDO NECHCE.hezká holka v sobotu večer paří nebo je s milencem.hnusná je doma a prudí na netu.
  • Budík mě nezklamal!
  • má nejlepší banky na světě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší