Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To prosím dokážu v jednom mém blábolu: tapslík, krsde, račky
    • BTW, chtěl bych se z tebou milovat na ruském tanku *13*
  • Americe teče do bot a hodlá do toho namočit Evropu
    • Jestli někomu teče do bot, tak je to CCCP. Ten se ale spíš topí ve s.ačkách.
      • Simonko řikej si jak chceš třeba veselé zvíře mě je to fuk, ale vrať vysvědčení SSSR už není .Vím že to pro tebe rána, ale smiř se s tím. *7*
        • Céčko, jsem VeseléZvíře.cz a nikdy jsem žádná "Simonka" nebyl.
          Je ale pravda, že KulihrachBTWzlejtroll mi několikrát ukradl můj nick VeseléZvíře.cz.

          Jo a tím, že se CCCP přejmenuje na RF, tím nepřestane existovat. Putler je stejný fašista jako Brežněv.
          • *1* *1* *1* *1* oba píšou stejně *1*
            • ani jeden na tož dva s oběma si vytírám zadek.ani jeden nepochopil že už žijem v 21. století a oba či jeden jste zamrzli před rokem 89. což u simonky s jejím rokem narození je teda dost spermatickej problém *1*
            • Jsi prostě paranoidní ruský hlupák který dodnes nepochopil že si tu s tebou vytírají zadek dva různí lidé. Dobře ti tak neschopný ruse hnuse *15* *15* *15*
          • Tobě nikdo nic neukradl Simone ale ty sám si zloděj, lhář a podvodník s bodováním, to zde na Tiscali všichni vědí, proto s tebou nikdo nekamarádí, nikdo tě nepodporuje, jsi tu sám a se zoufalství měníš nicky jak na běžícím pásu. To my zde máme každý jeden nick a jsme na něj hrdí.
            • 1. Simon jsi ty sám ruský teplouši BTW zlej trole Rybanne hrdino Putine juro - ty jsi totiž postavičku Simon na tiscálu vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona.
              2. Ano s hlasováním podvádíš ruský BTW blbe ale je ti prd platný protože s tím plus mínus 5 až 20 ve stejné vteřince!!! jsi nenápadný jak howno na tapetě *2* *2* *2* *2*
              3. ano kradeš nicky a ničíš debaty. Jiný než kremelský názor totiž po komunisticku nesneseš
        • 1. Nemám a nikdy jsem neměla nick veselé zvíře takže zase slučuješ dvě různé osoby do jedné a jsi totálně mimo mísu.
          2. Komouši rusku stále vládnou takže pouhá změna názvu státu je k prdu,. Komouše Jelcina nahradil agent KGB Putin. V Rusku i v ČR komunističtí zločinci stále vládnou a proto je tam i tady stále je zlodějský bordel který s fungující, prosperující západní tržní demokracií nemů vůbec nic společného.
          Zločinci z StB a KGB tvoří totiž v rusku a v ČR tu tvojí imaginární podnikatelskou pravici
  • Jsem proamerichcanková demokradka a vy podvádíte s hlasováním!
  • german šwindl proto německo může bejt nejvýkonější ekonomika ikdyž tam lidi nepracujou 10x víc než jine v EU naopak porát samej svátek kdy ani obchod v neděli neni otevřenej a přesto nejlepši ekonomika v eu jaja jen díky tomu že šwindlujou jak das problem auto tak i banky *11* *10*
  • Na každýho útočí, svinský amrdólové, ale jak sami přiznali tak na Frontu an-Nusrá v Sýrii ne!!!
    Takže jasně podporujou islámský teroristy!!!







    HNUS !!!
    • někdy tady dorazí blb. Ovšem ty jsi evidentně nukleární pablb. A zas něco velechytrého prskni.
  • To zase bylo nablito od simona žvástu co nikdo nečetl
  • Ale to by přece naši největší přátelé a ochránci neudělali !!
  • Teploušovi zase teče do bot, že se opakuje?
    • Ruský BTW teplouši deebile.
      Pokud máš potřebu lidem krást jména a nicky, případně si dělat z 99 procent stejné aby jsi pak lidi psaním hloupostí po StBácku diskreditoval tak je jasný že jsi ruskem placený agent haajzl. Pak je jasné proč tu hniješ každý den nonstop a podvádíš s bodama.
      Ano teče ti do bot haajzle. Tvojí ulhanou rusáckou propagandu tu totiž nikdo nežere
  • https://www.novinky.cz/krimi/416266-duchodce-zemrel-pri-kaceni-stromu.html
    • Hoď se rybám zloději nicku!!!! *12*
  • Jak tohle mohlo projít přes cenzuru, to mi nejde do hlavy.
    O našem Velkém Bratru za oceánem, se přece smí psát jen samá pozitiva a sociální jistoty.
    Třeba o tom, jak lidé různých ras, v lásce a svornosti společně budují zářné zítřky lidstva a podobně.
    Někdo nám tu narušuje generální linii strany a vlády.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší