Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle statistik je téměř 70 % občanů ČR na hranici debility. Co se dá od nich čekat, než volba různých odstínů "pravice". Jsou nepoučitelní, dobře jim tak.....
  • takže se to týká hlavně ODS, zaplať pánbůh, už aby to bylo.
  • a to mluvíš o pražácích? Tam to vždycky s tou inteligencí habrovalo, viz ODS, Klaus, TOP09, spící Blekota.
  • jestli lidi zvolí ty připravené pseudo pravicové strany, tak si jenom podřezávají větev. Je to další chyták na ovce, jak má ta banda zůstat dále u koryt .
  • Zapoměl sis před nick dát svou svůj titul De-
  • Ale jdi ty brebto zapomínáš,že za minulého režimu to byla 1/2 lidí (jsi jejich potomek) a sami politologové tvrdí,že čistá nez....rvená idea kuminismu má nejblíže rannému křestˇanství.Narozdíl od nynější česko-pravicové (česko si v tomto případě přelož jako zlodějsko) demokracii tedy demagogii. Ta se nepodobá asi ničemu v tom jsme tedy dnes opravdu vyjímeční.
  • To je opravdu jen pocit- (českého podnikatele)
  • Přestaňte ovlivňovat voliče těma ulhanýma argumentama,dost mně rozčílilo,že je Babiš
    3místě,no to si fakt děláte z těch lidí pr...?A platí to i na Okamuru,chcete mi říct,že náš národ je banda tupounů,,tak to jsem si myslila,že jsme inteligentní národ,né banda tupounů,jako jsou amerikáni.Já se dívám na ty zaprodance z médii,kteří mají z lidu děsnou čurinu,jak jim zase naletěli,pak tento národ běduje,potřebovali bychom potom pár přes hubu,my opravdu nemáme selský rozum?Hrozně mně rozčílilo,když jsem se dočetla v PL,že huhňa bude obtelefonóvávat lidi,no to si může zkusit.
  • Babis je pravicak,s temi,co tu vse rozklradaji,likliduji a ozebracuji lid.KSCM jim nevyhovuji,nebot by se zastavilo rozkradani,horentvi platy a ozebracovani lidi.KSCM by potrestali vyzirkove,paraziti,co tu vse znicili.Mysli na lidi,aby tu bylo lip a to modri nepotrebuji,nebot jim stav co tu nyni je,moc vyhovuje,tem bordel,zmatek,v nemz se lip ztraceji a kradou penize...Preci neopusti modri plna koryta,klidek,vyhody co si zaridili a blaho,na ukor lidu v bide,co nuzuji a niceni tu vseho..Volby ukazou,co si lid zaslouzi k ziti,co si zvoli...Jeste je otazka,zda se nebudou o volby uplacet zas chudi,o hlasy zlodejskym stranam a intrikarit s volebnimi listky,podvody...
  • Je to jistě přání analytičky mít "pravdoláskovou" vládu bez přívlastku. TOP 09 je havlistická pseudostrana a nemá z pravicí co do činění. Přání aby TOP 09 vládla s Babišovým ANO je jistě pravdoláskově legitimní, zejména když všechny její nájemné ksichty jsou havlisti až na půdu - Stropnický , Komárek, Zlatuška, Telička, Jourová. Je to těžké - volební boj neprobíhá totiž jen mezi stranami, ale i uvnitř jich na úrovni havlisti versus demokrati, takže zde může pomoci jen kroužkování uvnitř ČSSD a ODS s cílem vyřadit parazitující pravdualásku, TJ. vyřadit v ODS Pospíšila, Svobodu , Bendu, a v ČSSD vyřadit Dientsbiera, Sobotku, Špidlu a Zaorálka. Pokud to někdo nechápe, tak prostě volit strany kde bude více Prahy, než Bruselu a to v prvé řadě znamená nevolit TOP 09, ANO, LES, SZ, . Budete vystaveni mohutné kampani havlistických médií včetně ČT a ČRo. Ale kdo myslí pochopí.
  • Prostě je to tak, pan Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce.
  • Nežvaň, č u r á k u !!!
  • Za komunistů sis moh ukrást krabici hřebíků, dneska ukrást 100000 je troškaření a kradou se hned miliardy!! *15* *2* *1*
  • Kde bys cikáne vzal 3000 Euro, tak velké dávky nebereš, nebo jsi už tolik nakrad?? *2* *1*
  • Je to jen zbožné přání pravičáků od nichž dostává občan pravidelně po hubě ihned po volbách. Snad se už lidé poučili a k volbám přijdou.
  • Co,že,to?Vlk ,se nenažral,pořád má málo.Tak jako vatikán.
  • AŤ žije Kalousek,on jediný zastupoval KDUČSL,které spolupracovalo s KSČ,super spojení
    TOP09 Kalousek a ANO spolupracovník STB-Babiš.NO to nemá chybu.\\\\gratuluji.
  • Volte spolupracovníky STB.HURÁ
  • Aspoň jsme mohli pracovat,vychovávat děti a starat se o staré lidi.Co umí západ ,tak to jste nám dokazovali celých 2Olet.A pokud jde o kradení, ano stýská se mi po tom,protože nerozkradli republiku,nedovolili si to!A ještě se mněla chátra dobře
  • Vážená analytyčko,běžte už do pr....vám nestačí rozkradená republika?Ještě toho nemáte dost?Vy fašounští pohrobci,hyň sa ukáže .Toto léto bylo,jako léto 1947,taková horka tenkrát byla také!!!!!!!!!!!!To už něco znamená!!!!!!!!!!HI?HI?HI......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit