Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miochodem už to dokázal.Leš a nenávist ať zvítězí nad pravdou a láskou.Ŕadu let to funguje tak jedeme dál.
    • Nauc se pravopis.
  • Mimochodem analytik Petr Holub, to je jako kdo?
  • Máme prezidenta, jakého si zasloužíme.
    • kdepak jakého si zaslouží morava! dobře jim tak
  • Nechme planých řečí a pojďme pracovat pro lepší zítřek, který se nám tímto vítězstvím otvírá!Kdákající bastardi vymřou sami.Nyní máme šanci změnit to k lepšímu!
    • Bolševický křivácký podlý podrazácký hulvát v opileckém rauši zůstane jen ožralou, který bude jen další temnou skvrnou na Hradě.
      Takováto kreatura nebude nikdy prezidentem slušných lidí.
      • Marně se zlobíš většina rozhodla, to se nedá změnit,Bylo to raferendum o tom kam patříme.
        To nechám na každém.
    • Ano dost keců ve státních i cizích médiích a taky část té sebranky poslat pracovat
      na užitečných činnostech.Aby si zasloužili peníze,které do nich dáváme a oni je
      zneužívají k planému tlachání.
    • Se Zemanem a k lepšímu? To snad ani Vy nemůžete myslet vážně?
      • to víš asi je z Ostravy voni jsou tam všichni náký přiotrávený smogem a zakonzervovaný slivovicí...
    • to jako myslíš že Zeman jehož dcera chodila na Klausovic školu a jehož manželka doteď pracovala na správě p. hradu tak že zrovana tenhle Zeman, největším zlodějem Klausem doporučený něco změní??? *1*
  • Neumí ani vystřízlivět, natož tak něco změnit!
  • Dnes jsem se díval na ty už neplatné bilboardy s Trautenbergem, výpadá na nich jako bazilišek, vybrali opravdu tu správnou fotku, baziliščí úsměv.
    • Škoda že nám nemůžeš tadyu kázat svojí fotku.
  • Pětiletka rudých alkoholiků začíná!
    • Buďme rádi,že se tam nedostal Jára Cimrman.
      Tak vyzněla činnost Kalouska ve jménu Karla.
      Asi jej inspiroval pan Svěrák.
    • Nechlastej, zblbneš s toho ty čuně!!!
    • Tak schválně - senilní šišlající spící Budha vám vyhovuje více, že ?
  • Pochopitelně že může. Soustavným tlakem na bandu neschopů ( lépe řečeno všeho špatného schopných) aby jim nezbylo nic jiného, než udělat to , co měli udělat sami. Protože tím nebudou moci plnit své vlastní zájmy, které zřejmě většinou jsou na úrovni já tobě ty mně a ta tlupa chudáků dole ať si utře. Konec konců za 20 let nás o tomto pravice přesvědčila dokonale. Tito výdobytci kapitalizmu pak budou rádi, že zmizí v propadlišti dějin. Pochopitelně se budou opět cítit ukřivdění, že by se měli zpovídat z toho, co tady napáchali. Toho si rozhodně byli vědomi ti, kteří před sebou tlačili Scharzenberga. Smutné je, že se jim v této zami přitom podařilo zblbnout hlavu 45,2% z 59,11 % lidí kteří jim tohle spapali .
    Tzv. "umělci" se rozhodli ztrapnit úplně a otravují lidem v zemi život i nadále. Podle "tn.cz" v tom figuruje jakási " režisérka Monika Le Fay " - cituji " "Zvítězit pomocí lží a estébáckých metod je Pyrrhovo vítězství," sdělila ČTK režisérka Monika Le Fay" . Opravdu již podle jména ryze český zájem. Vyzvu vás i já: Přestaňte nás již otravovat a nesnažte se vydávat za "osobnosti". Zřejmě nemáte ponětí kdo to je.
    • Máš stoprocentní pravdu, jen nějaké prostitutce s nickem Zuzana se to nelíbí, nedivím se, nebude se dařit ani bordelům.
      • Díky, ale klídek. Pro Zuzanu tady zopakuji, což jsem již kdysi psal. Ostatním se za to omlouvám
        Bohudík 54,8% lidí v této zemi nepodlehlo zhnusení z pravicového hulváctví a grázlovství, kterým nás oblažuje pravice již 20let, a šlo volit. Ing.Zemana musel volit každý kdo má všech pět pohromadě. Zeman o několik tříd převyšuje Schwarzenberga inteligenčně, znalostmi, přímostí, českostí. Říkám to jako člověk, který po skandálním vyřazení Okamury nechtěl volit žádného z těch, které nám nechali na volbu. Nedovedl jsem si ale představit, že bych se měl stydět za to , že jsem Čech a máme za prezidenta Schwarzenberga- člověka, který evidentně má problém porozumět otázce, natož na ni věcně a inteligentně odpovědět. Z toho pohledu - bohudík.
        45,2% pro Schwarzenberga je na druhou stranu alarmující. Máme tady 45,2% procenta lidí, kteří by se za Schwarzenberga nestyděli ( přeci má styky ve světě), kteým nevadí jeho vlastnosti a zřejmě se ztotožňují s hulváckostí při prosazování svých představ. Neb minimálně výrazy " rudá lůza" a podobně svědčí o úrovni těch, kteří je používají, včetně těch, kterým zřejmě nevadí. Nevadí jim, že urážejí 54,8% lidí, kterým většinou nesahají ani po kotníky.
        • Se mnou si nedělejte starosti. Už jste toho napsal dost, abych si z toho udělala obrázek. Jste v podstatě fanatik.
      • Vážený Demetere, uražte mne nějakým vtipným a především slušným bonmotem. Zatím se projevujete jako duševní mrzák.
        • demeter je cikan,jinak se jedna o volice KSC(m) *12*
          • Ono je mi celkem jedno, koho volí, já rozděluji lidi na slušný a neslušný. Ještě na chytrý a hloupý, ale to jen v případě, když je znám osobně. A v jeho případě naštěstí nemám tu čest.
    • trapné jak si někdo myslí že Zeman něco změní jen bude pokračovat v tom včem spolu "tvořily"
    • zbytečně dlouhý blitíčko..........
  • ....zvětšit při volbách do sněmovny počet volebních obvodů ze současných čtrnácti na pětatřicet,
    Proboha, jen to ne. To by jich v Praze bylo hned o 20 víc.....
  • Uvítal bych totální bojkot ze strany kulturní protizemanovské fronty. Ať přestanou tvořit pro diktátora a jeho spodních 10 milionu.
    • já bych napsala ---- pro stranu ... atd...
      Jo a když těch spodních 10 milionů na vás bude kašlat paardon bojkotovat ... pro koho budete kulturně tvořit ta veledíla?????
    • Malý dotaz: A co jako ten "diktátor" vlastně komu nadiktoval ??? Možná nějaké písemnosti písařce, ale lidem nic, pokud vím...
    • Hahaha: Klidně: Zeman se bez jejich "tvorby pitomostí" klidně obejde a na Moravě si zazpívá ve sklípku a bude mu stokrát lépe, než s tou přiblblou kulturní frontou, na jejichž výtvory se může koukat jen tumpachový blázen. Já už se na žádné seriály v TV vůbec nedívám, ani na zprávy, donekonečna opakované "M.A.S.H.E" či "Dallasy... z toho jsem viděl jen asi první dva díly a zhnuseně jsem to vypnul. Vždyť nic neumí, kromě řevu...Za ten nápad ti dávám "+" a doufám, že to ta "kulturní fronta " co nejdříve zahájí !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit