Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že "kulturní" frontu 2,5 herce a jihočeské studenty v čele s jejich hauptštváčem učitelem Rosochou nezmění ani Zeman, tyhle magoři jsou nenapravitelní... :-)))
    • Omlouvám se za poučování: je nutno rozlišovat mezi pojmem " student" a "návštěvník školy". Ti první studují- tedy se snaží získávat a rozšiřovat si vědomosti a na nich stavět. Ti druzí chodí do školy aby ji " vychodili". Ti chudáci co nám tady stále kalí vodu bych raději nazval pojmem "návštěvník školy". Abychom nedegradovali pojem Student a netahali do toho ty, kteří studují.
    • ale stejně je zajímavé, jak po druhém kole ty Jižní čechy změnily barvu... Že by to na podvodem získaných restituciovaných panství KS nebylo tak růžové jak se nám snaží malovat????é
      • Pravda ty :-)
  • Prasedent? Ten už změnil Becherovku za silnější hruškovici!
  • Jinak už mu neřeknu
    • Pozn.: Vztahuje se k novému názvu pesidenta - Prasedent
      • Ten je výstižnej 1+ *1*
      • Ano, tak je to spravne demokraticky, slusne a tolerantne. Deti z facebooku tu opet tapetuje urazkami. Rajska to hudba...
  • Je fakt,že tento novinář může zmoudřet, nebo se dopátrat pravdy.
    • Ano, on má ještě šanci zmoudřet *1*
      • No hádám, že by ses měla zamyslet, jak zmoudřet sama. Ale to asi nepůjde, není kapacita...
        • Tvá zbytečná reakce
  • Zuzano co to plácáš. Nespokojenost občanů tady rozsévá vláda a pravicoví poslanci. Snad nejsi hloupá ?
    • hloupa ne, jen uplne blba
      • Já mám ovšem šanci zmoudřet. Vy a pan skoroprezident už ne.
        • Vtip měsíce !!!
    • Ne, nejsem hloupá. Stačí si vzpomenout, na jakou skupinu lidí se levicová kampaň vždy zaměřuje. Já s tímto názorem souhlasím.
    • Vedle tebe je chytrá každým coulem.
  • Prasedent!!!
    • Bod *1*
      • Vidím, že vy tři nade mnou jste se již úspěšně zařadili ke svým...Blahopřeji !!!
    • To není špatné.
  • Poslouchal jsem v rádiu Xavera. Přímo z něj čiší žluč proti panu Zemanovi. Nova na Palachově náměstí postavila "zmrzlé" studio- bylo skutečně zmrzlé mimo Borgiové a chudáčka Korantenka tam nikdo nebyl. Prostě tzv. Kníže dostal na frak a tak studenti a tzv. umělci vřískat nepřišli a radši zalezli chlastat do teplých knajp. Když se to Nově nepodařilo tak alespoň štve proto prezidentovi Zemanovi na obrazovce. Je to hnůj- celebrity= sprostá verbež.
    • Jenom primitiv jako ty bez obrazovky nedá ani ránu,
      • nekdo bez TV, nekdo bez napovedy volebniho stabu...
  • Na jiné diskusi jeden člověk vyjádřil názor, že levice potřebuje neustále víc a víc voličů, aby se udržela u moci. Jelikož pravici volí lidé spíše spokojenější a levici lidé nespokojení, je potřeba neustále udržovat v lidech pocit nespokojenosti. Pritoritou levice tudíž není spokojenost obyvatel, ale naopak jejich nespokojenost. Jedině tak si zajistí více voličů. Dobrej tah.
    • Nojono a kdo je tady spokojenej? S výplody současné vlády 8 procent obyvatel. Zuzanko, výše jsem se dočetl hodnocení Vaší inteligence. Kdo je či není blbem se domnívám posuzují vždy jiní, než osoba dotčená. Já se tomu u vás úmyslně vyhnu, ale podle mého názoru podobnými demagogickými příměry o své inteligenci ostatní nepřesvědčíte.
      • Já se pochopitelně nesnažím nikoho přesvědčovat. Já si pouze podovoluji vyjádřit svůj názor na konkrétní věc. Jsem zvyklá, že jako žena musím často čelit šovinismu a nechutným vtipům. Mohla bych si svůj nick změnit na neutrální či mužský a reakce na moje příspěvky by byly daleko příznivější. To už jsem zkusila a bylo to opravdu tak. Takže to neudělám a mám tak daleko konktétnější obraz o stavu české společnosti. Někdy se mi z toho chce ovšem zvracet.
        • Zuzanko, já vás chápu. Zvracím tady už 23 let a předtím mně bylo nevolno.Ale nespokojené lidi vytvořila tady za 23 let ta tlupa zlodějů neštítících se kdejaké zlodějny, tunelu, rozkrádání a zadlužováním dalších generací. Nestydí se , protože nejsou schopni sebereflexe a hlavně neměli a nemají žádnou odpovědnost za svoje nemravné chování.Toto opravdu není stát pro poctivé občany, tento stát pracuje pro ty nenažrané zloděje a oblbovače prostých lidí. Asi bude ještě hůř.
          • Díky za vaše velmi přesné zhodnocení politické kariéry našeho budoucího prezidenta. Lepší jsem snad ještě nečetl.
    • Větší blbost jsem v životě nečetl. Zařazuji na 1. místo kandidátky soutěže o blbost století....
      • To, že odmítáš názor jiného, neznamená, že neexistuje a nebo že je špatný. Musíš se ještě hodně učit. On ti to pan Zeman vysvětlí.
        • Tvojše názory nedělají nic jiného, než že odmítají názory jiných. A to je přoitom ještě chceš poučovat ???
          • Názory jiných ? Jsi demagog. Já nikoho nechci poučovat. Ale ty ses už dostal na úroveň, která mi chce naznačit, že nemám do ničeho kecat, protože jsem blbá ženská. Tvým šovinismem se urážet nenechám. Pro mne jsi už ubožák bez argumentů. To je vše.
  • Iluze je hezká věc,zejména po heráku.
  • Zeman všechno sám jako ostřílený mazák ani měnit nebude, proč taky.... Jemu úplně stačí správným směrem nastavit budoucí a možná i předčasné volby a svými názory ovlivnit patřičné lidi kolem sebe co už to pak po volbách udělají i bez něj a za něho a on bude určité věci jen z povzdálí "koordinovat" Na silácké přetahování s těmi co by si s nimi rád vyřídil staré účty mu to už není zapotřebí..na to už bude mít své lidi všude, kde to bude třeba. To, že jsou v tisku už dnes ustrašené reakce z toho co bude je důkaz, že trefa přišla do černého a dotyční si už nejsou tak jistí jako před měsícem, tak se začínají škubat, jak králíci před podříznutím co někdo drží za nohy hlavou dolů a škrábat kolem sebe, protože moc dobře ví, že ty zlodějiny, gauneřiny a korytářství se budou prověřovat se spoustou otázek, kdo, co, komu, za kolik, kdy a jmenovitě...
    • Každej ví, že je mstivej - prasata si hodně pamatujou. Pravice ten tlak snad rok vydrží, ale pak potěš pámbů. Začne levicová odveta. Až toho lidi budou mít dost, zvolej zase pravici (ale bez ODS, s čistým štítem) a tak to půjde pořád dokola, zákony se budou měnit podle vlády a chudák podnikatel se z toho zblázní a vykašle se na to. Soudruzi se napakují a levicové myšlení rychle opustí, jenže přijdou další chudí a ukřičení a hurá ke korytu - pořád dokola. Lepší by bylo udělat s tím lidstvem rychlej konec, ať se tu třeba pasou jeleni, ti škodit Zemi nebudou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit