Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... kolik lahváčů za 6 kaček máš za jeden dobře vymytý vietnamský hajzl, BIJČE, jeden?
  • ... ubožák BIJEC zná ze své nory slovo chlív a pak asi ještě 7 dalších, je bezmocný :)))
  • ... ze všeho nejvíc nulu BIJEC drví má noblesní ignorance nuly, moc si to vždy užívám :)))
  • ... jestlipak víte, měně dementní pitomečkové, čeho se BIJEC bojí nejvíc: mé čenichovky :)))
  • ... BIJEC je v hajzlu, štítí se mi to, ale s radostí mu dám poslední ránu mezi hloupé oči :)))
  • ... pochopte to už, pitomečkové: když to bude Andrej chtít, ANO setře socany pokaždé :)))
  • ... proč asi tak nevzdělaný smrdící zakomplexovaný póvl nezajde na sportovní zprávy tiscali?
  • ... nepsal jsem zkraje, že kdykoli zvládnu třeba 20 pitomečků?
  • ... póvl bez slovní zásoby, gramatiky a vzdělanosti vůbec bude hlasovat a blít, já mizím :)))
    • tak toto se moc podařilo! Páchnoucí hnůj tady naděluje lekce z chytrosti. Pamatuj lopato - toto je jediné místo tvé komunikace.Jinak tebou každý pohrdá.Tak neblafuj že mizíš.
    • ... díky za každý hlas, d*ment nemá jak lépe trávit svůj primitivní čas, bavím se náramně :)))
    • počkééééj, co máš na sobě ? *14*
      • ... na tebe počkají jen ochlastové, moulo, čau, užij si tu chátru sám :)))
        • *13*
          • ... jsem moc inteligentní, na Andreje nemám, na zdejší tupou sešlost ale kdykoli :)))
            • *9* hmmmm
  • http://brno.idnes.cz/michal-hasek-proutnikova-fiktivni-mluvci-krajsky-vybor-cssd-p5w-/brno-zpravy.aspx?c=A160808_211634_brno-zpravy_fer

    *6*
    • ... nikdy nepochopíš, že touto hodinou nikdo neotevře pofidérní tip jasného hlupáka :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší