Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teď jsem zvědavý jak sosani vyřeší kauzu Hašek-šašek. Zatím se zdá, že se to pokusí zahrát do outu. Inu Jihomoraváci.
    • ty holomócké tróbo
  • Smějící se hňup.Kdy voliči prokouknou soudruha estébáka Bureše?
    • JUDr.Karel Vlk ve spisech je pod přezdívkou přizdisrá..
  • když tady nemůže být Demokracie tak ať je tady třeba ANOkracie. Když všechny strany které za 25 let rozkradly tři biliony státního majetku a dvěma biliony stát zadlužily celkem pět bilionů mínus tak ať táhnou k čertu. PŘEDTÍM JE JIM TŘEBA OVŠEM ZABAVIT VEŠKERÝ MAJETEK NA ÚHRADU JIMI ZPŮSOBENÝCH ŠKOD. A když to nepůjde po dobrém, tak třeba násilím právem OBČANŮ státu
  • ... milí nepřátelé, dlouho jsem vyhlížel tak krásnou oslavu Andreje, je jako já, inteligentní :)))
    • samochvála smrdí nejsi z toho poka kanej
      máš noční a si v rachotě to většinou intoši nedělaj
      • ... jsi zlatý, zde samochválu ani náznakem nepotřebuji, buď chlap a neztrapňuj se už :))
  • jaký ty jsi Judr. To že jsi vychodil ZDŠ neznamená si automaticky prsknou titul. Ještě musíš chodit víc o moc víc. A nebo ti tak říká sestřička u vás v ústavu?
  • ... hele, Chalupo, politická mapa pošle pisálky jako ty konečně do věčných lovišť :)))
    • tak to je panečku ale opravdu moudro! Ty jsi dnes jedl vtipnou kaši namíchanou z čerstvých hooven od tvojí zparchantělé matky. A co, jsi zas v pohodě?
  • ... tupan BIJEC zjevně ještě nevystřízlivěl po včerejším výprasku, nebo dovytírá hajzly :)))
    • Jee to byl fakt výprask! Přeci ty obyčejná chátra nemůžeš dát někomu výprask.Se prober hrdino.To si možná říkáte u vás doma v chlívě.Zatím do tebe jen tak kopu a ty dokola opakuješ jak jsi v chlívku v pohodě.
  • ... kdo z pitomečků si nedovede představit, jakou mám náladu, ať se podívá na fotku AB :)))
    • ... s mým IQ -9 se směji všemu, i tomu, že Sajmon je krásná holka :)))
      • ... já vím, primitive :)))
        • ... dodám, jsem primitiv s IQ -9 :)))
          • ... všechno, bezmocná primitivní nulo, skončila slovní zásoba zdegenerované trosky?
  • A vůbec, TNS Aisa, to je kdo? Taky nějací estébáci?
  • ... kdepak jsou prvotřídní zoufalci extraligy diskuzí na tiscali?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší