Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... byl to dnes jednoznačně můj příjemný večer, děkuji za zbabělost posledního póvlu :)))
  • bude stanovisko k přivandrovalcům. Sobotkovci prosadili že se tady vpustí 80 parazitů kteří budou tady za naše žhrát a válet se. Přes to, že smlouva s Tureckem na kterou se partička v Praze odkazuje, ještě nebyla ratifikována.Takže bude přes to zatížena policie, zdravotnictví, sociální systém. Pokud ministr financí řekl jednoznačné NE přivandrovalcům, je to náš člověk.
    • jsi prodejná šlápota *11*
  • ... sem si fakt myslel, že ten ubožák BIJEC má humor, sračku ale musím zlikvidovat :)))
  • u nás v Rusku nemůže stát, protože máme vůdce Putina!
  • Zrovna nedávno bylo v rádiu jak Babiš zloděj a lump na Slovensku skončil a byl vyhnán ze Slovenska. Slováci říkají my jsme vyhnali STB a vy jste si ho vzali za ministra financí, Čechůni vy nejste normální.
    Kdy byl Babiš naposledy na Slovensku ani si nepamatuji, kdy si udělal služební cestu třeba za Slovenským předsedou vlády já si nevzpomínám. V TV neukazují, že by jezdil na Slovensko asi má k tomu důvod, že tam nejezdit. Pravděpodobně by Babiše na Slovensku přivítala vejce a močůvka.
  • dearputin.com
    • gulag.cz
      • Ano, gulagy, to umí ti stepní nájezdníci velmi dobře. Dokonce i Hitler se od vás učil při budování Konzentrationslager.
    • dearhitler.com
  • Miluju ČEZko na slovensku by mne vypískali, ale tady stačí rozdat pár koblih a prostý lid mne miluje samo, že jsem musel do politiky ty moje šméčka, už nešli skrývat, ale takhle mám moc a ztratit dokumenty k dotacím EU phe paráda není problém dnes proto taky nějaký čapí hnízdo mne nesundá, to bylo pořešený dávno před tím než si toho někdo všimnul a ostatní šméčka pch, když jde do tuhýho tak se rozpustí celej korupční oddíl polišů, nic není problém *1* *1*
    • ... jsi bezmocný nevzdělaný primitiv :)))
      • jo! To sedí od obyčejného sprostého chlíva z ulice. Prasáka po zparchantělé smrdící matce.
  • ČSSD se svými Tuhými, Chovanci, Hašky... může zabalit. Bureš dá ovcím koblihu a ty půjdou s bekotem za ním. Nevadí jim, že je to diktátor snažící se postupně likvidovat demokracii tím, že se snaží ve svých rukách koncentrovat moc ekonomickou a politickou. Demokracie a svoboda je založená právě na decentralizaci, na dělbě moci. Vzpomeňme si jaké zlo napáchaly diktatury, ať to byl nacismus nebo jeho předchůdce a jeho rudá podoba komunismus.
    • Pravda Čapí hnízda se nějak mění v Orlí
    • ... jsi 0, která neumí počítat do 10, jenom primitiv si troufne na víc než 1 řádek trapasu :)))
  • fandíme Babišovi a Zemanovi, protože jsou to naši lidi! Taky nás stojí fůru rublů. Naši důchodci se musí uskromnit, aby Putinův Agrofert mohl obdělávat bílý kůň Babiš!
  • Babiš nám elegantně a zejména za svoje vypráskal ze Strakovy takovou havěď jako Kalouska nebo Nečase. Lajdáky kteří si mysleli, že to tam mají nadosmrti. Gaunery kteří si přikrádali, rozdělovali peníze těch druhých mezi své blízké a ještě si mlaskali.A právě pro to, je mu leccos odpuštěno.
    • Babiš dělá to samé, pouze si na to zvolil jiné penězovody, vážený Pane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit