Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebyla by nabídka. Kdyby tady byla Demokracie a morální politici zodpovědně spravující zemi, neměl by nějaký Babiš šanci. Že je tu ovšem v čele státu čtvrtstoletí žumpa a zlodějská spodina, bude mít Babiš a jemu podobní stále silnější pozici. Když panstvo neví svévolí a arogancí kdy přestat, lidé budou podporovat odbojné Jánošíky ať jsou jacíkoli.
  • doufám, že se v Čechii brzy narodí hrdina jako byl Stalin a dá to tady do kupy *13*
  • Andrej je super borec! Za bolševíka mi žádný estébák koblihu jen tak zadarmo nedal.
    • ... alkoholoví bezmocní primitivové jako ty jsou základem velké slávy Andreje :)))
    • ... já vím, opuštěný primitiv nikdy nespí, aby nepropásl výprask od inteligenta, tupče :)))
  • =====Mákni kobliháři. Dneska slabota. :D
  • ... ohromně se těším na bezmocné blití hejna primitivů, kteří chtějí bez IQ řídit svět :)))
  • ... omlouvám se fandům zdegenerovaného BIJCE, ale už mám jeho noru v navigaci :)))
    • cha cha ty můžeš mít tak kopeček čerstvých hooven a ne navigaci.Blafuješ socko.
      • ... neblafuji, demente, máš holt smůlu, letos už Ježíškovi nepiš, tiscali mi dalo kontakt :)))
  • ... s noblesou zvládnu i 20 primitivů, kterých intelekt dohromady nikdy nedá IQ 100 :)))
  • I tovóryšč Zéman podporuje estébáka Babiše. Tak je to všecko v pořádku.
    A Vůdce Putin souhlasí!
  • ... BIJEC je v ha*zlu, bude marně škemrat, abych jej přestal mlátit do tupé hlavy :)))
    • od kdy vymetači popelnic někoho mlátí? To byla dnes mizerná nadílka samý okoralý chleba, co? Ještě že doma ve chlívku je navařeno ze sraaček, co? Socko ty už píšeš z hladu.
      • ... neznám nikoho s primitivnější slovní zásobou, moc si to užívám, dementní ubožáku :)))
  • A co je na tom divného? Vasila a nebo třeba Gustu jsme taky měli rádi, tak proč ne Andreje? Jsou to prostě dobří chaláni!
    • ... Gustáv byl primitiv jako ty a Vasilovi se vyrovnal Milouš Jakešů, zalez, primitive :)))
      • Skoro souhlas ale Husák byl komunistický slovenský nacionalista
        • ... píšeš bez souvislosti, ale je zázrak, žes dal dohromady tak dlouhou úvahu, pitomče :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit