Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Německá zpravodajská služba BND ukončila své vyšetřování o petrohradské firmě SPAG s německou účastí v 4/99 s tím, že SPAG, jejímž členem byl i Putin (BND uvedla, že byl členem její poradní rady) , prala špinavé peníze nejen pro petrohradskou mafii, ale i pro kolumbijský drogový kartel Cali.

    Kreml jakékoliv spojování Putina s firmou SPAG a s mafiánem Ritterem popřel s tím, že jde o pomluvy, německá BND dodala Jürgenu Rothovi pro jeho knihu přepisy telefonních odposlechů mezi ukrajinským prezidentem Kučmou a jeho bezpečnostním šéfem Leonidem Derkašem ze 2. + 4.6.00, ze kterých vyplývá, že se Putin snažil veškeré stopy svého napojení na SPAG + Rittera zamést, a Derkaš v audionahrávce dodává, že „ Kreml již všechny dokumenty „ odkoupil“ , ale že se mu podařilo získat ještě některé poslední, konkrétně o kolumbijském kokainu, a navrhoval Kučmovi, aby je za něco směnil s FSB šéfem Patruševem, jenž měl přijet do Kyjeva „ …

    Odposlechy byly pořízené bývalým Kučmovým bodyguardem Nikolajem Mělničenkovem, jenž emigroval do US poté, co nahrávky začaly naznačovat možnou účast Kučmy na politické vraždě opozičního novináře Georgije Gongadze.
  • Já jsem holka Simona. Ty komolíš moje jméno a sprostě urážíš. Děláš to měsíce.

    Já jsem demokratka.
    Nacistické zločince Putina a Asada tu podporuješ ty špinavej fašisto tiradore
  • Ale kdepak, jen ty jsi obyčejný lhář a a tvém úsudku mi nezáleží. Vivat Assad! *14* *14* *14*
  • Komunista Viktor Iljušin byl nejtvrdším kritikem Putina z KS, a blízký přítel zastřeleného gen. Rochlina (7/98), rovněž odpůrce Putina. Když " náhle" , zcela zdravý, v 3/011 zemřel na své dáče u MOW v 62 letech, šéf KS Gennadij Zjuganov požádal 21.3.011 o vytvoření parlamentní vyšetřovací komise.

    KS poslanec Jurij Ivanov 6.2.07 obvinil Putina z masakru dětí v Beslanu s tím, že útok nezahájili " teroristé ", ale Putinovy elitní FSB jednotky pod vedením gen.FSB Vladimíra Proničeva, 1.náměstka šéfa FSB Patruševa, na přímý rozkaz Putina ( Proničev dal rozkaz k útoku již na Dubrovku v 10/02, a v Beslanu měl vyčleněnou samostatnou místnost, ze které si neustále volal s Kremlem, dle Ivanova s Putinem, což tvrdí i organizace Beslanských matek ).

    Tvrdým odpůrcem Putina byl i další KS poslanec Nikolaj Kondratěnko /1940-2013/.
  • Vynech mne z nějakého kradení nicků. Ty sám komolíš můj nick, oslovuješ mne dokonce tirador a já ten nick přece nepoužívám. Ty sám kradeš nicky. Jedu stále s tímto, tak mne tak oslovuj, buď té laskavosti, když tak si nestěžuj, nácku. Číst snad umíš, ne? *12* *12* *12*
  • Putin byl vyšetřovací komisí ministerstva vnitra v 90.letech pro korupci vyšetřován několikrát, a bylo proti němu vzneseno obvinění , v kauze Ropa za potraviny pro Petrohrad

    Vyšetřovatel ministerstva vnitra podpluk. Andrej Zykov ( od roku 00 nezaměstnaný) ve spisu v kauze TT uvedl, že „ Putin zastrašoval malé vlastníky chat u Komsomolského jezera, aby mu pozemky prodali, a když odmítli, nemovitosti jim vypálil „ ( důležitá informace , protože jeho chamtivá bezohlednost, arogance a výhružky psychicky deptaly i Marinu Saljevovou, známou geoložku, členku Dumy, kolegyni petrohradských demokratů, která iniciovala první vyšetřování korupce Putina, a poté se před ním 10 let skrývala ).

    Putinovou luxusní vilu společnost TT dostavěla v 7/96, ale v 8/96 vila kompletně vyhořela v době, kdy v ní dlel Putin s rodinou, formálně z důvodu vadné elektroinstalace v sauně.

    Poté, co Putin krátce nato nadělil Kumarinovi petrohradskou energetickou firmu PTK , společnost TT vilu postavila znovu v ještě lepším provedení.
    Podle vyšetřovatele podpluk.Andreje Zykova Putinův klan výstavbou svých luxusních vil na břehu Komsomolského jezera si protiprávně přivlastnil celý břeh, a porušil tak právo na obecní cestu po břehu jezera.
  • Asad je terorista a vrah. A ty gauner pokud toho zločince podporuješ
  • Zloději nicků! Konečně jsi přiznal že jsi ruský agent a nepřítel česka.
  • I já jsem sympatizant prezidenta Assada. Protože Assad brání svoji zemi. Jako každý správný prezident své země. Máš s tím problém-nácku? *14*
  • 4:2 jsme vyhráli, dobrej hokej a to za nás hráli dorostenci, věkovej průměr 22let!
  • Ta Evropa těm uprchlíkům už brzy ráda "pomůže" domů. To budou takoví fofry, že se s těmi dárečky omylem přibalí i Merkelovic šílená Milka a nějaký ten sluncem ozářený nadačník. *14* *14* *14*
  • Bašíra Asáda podporují fašisté, neonacisté, Putin a Zeman

    Vedle Putina a Miloše Zemana Asáda podporuje Putinem sponzorovaná Marina Le Pen, šéf neofašistické Třetí cesty, italská fašistická Forza Nuova a s ní propojená Syrská sociálně nacionalistická strana, italské polofašistické sociální hnutí CasaPound, Národnědemokratická strana Německa, rakouská Strana svobody, PL Strana národního obrození, bulharská strana Ataka, mad´arská strana Jobbik, srbská Radikální strana, španělská Falangistická strana a portugalská Strana národního obrození, řecká neonacistická strana Zlatého úsvitu + řecká neonacistická strana Black Lily/Mavros Krinos, která za Asáda bojuje v Sýrii.

    Dalším přítelem Bašíra Asáda je fašistická Britská národní strana/British National Party, přičemž blízkým osobním přítelem Asáda byl její šéf Nick Griffin, jenž spolu se zástupci ultrapravicové Evropské fronty solidarity, která zastupuje několik ultrapravicových evropských frakcí, byl v roce 012 pozván do syrského parlamentu.

    Asáda podporuje i Filip Dewinter z belgické neonacistické strany Vlaams Belang/ Vlámský zájem.
    Většina z těchto ultrapravicových stran verbuje pro Asáda i žoldnéře, je smutné, že se český prezident Miloš Zeman řadí k přátelům Bašíra Asáda spolu s evropskými neonacisty a fašisty.
  • Já jsem demokratka. Nácek je tvůj předseda Putin.

    Já jsem argumentovala. Vy nemáte argumenty a tak kradete nicky a komolíte jména.
    Bodováním které zdejší ruský agent falšuje se neoháněj aneb 7 bodů za vteřinu *15* *15*
  • Já jsem hoka takže TA ne TEN nevzdělaný ruský primitive.

    Putin nemá pozvánku od Asada schválenou OSN takže je v Sýrii také nelegálně,.
    Můžeš štěkat jak chceš nulo ale nic na tom nezměníš *15* *15*
  • Argumenty nemáš, tak proč se snažíš o nějakou diskusi? Stejně tady prohráváš 100:1, nácku! *14* *14* *14*
  • Mezinárodní konkurs na knížku o slonech, návrhy knih:
    Německá: Stručný úvod do nauky o slonech
    Anglická: Slon a Britské imperium
    Americká: Slon a podnikání
    Francouzská: Slon a láska
    Ruská: SSSR - vlast slonů
    Československá: Sovětský slon nejlepším bratrem československého slona *1* *1* *1*
  • Musíš si někdy pustit videa, která nevyrábí ani jedna nikde nejmenovaní ambasáda, ani ČT. To, že jsi asi jediný, kdo tohle neví, neznamená, že to tak není.... *14* *14* *14*
  • Rusko napadlo Ukrajinu. to je fakt a pokud ho popíráš tak jsi směšný pitomec jen ty sám *2* *2* *2*
  • Ptá se malý syn otce:
    "Tati, co to byl ten komunismus?"
    "To v Rusku v Leningradě, vlastně to byl Petrohrad, bojovali takto v říjnu, vlastně to byl listopad, mužíci, které vedl nějaký Lenin,
    vlastně se jmenoval Uljanov..."
    "To byl teda pěkný bordel," míní chlapec.
    "No a to je přesně ten komunismus," zvolá otec. *2* *2* *2* *2*
  • Tomu pitomcovi nikdo nevěří, ani USA... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit